ADEFARM PLUS SRL
| Denumire | ADEFARM PLUS SRL |
| CUI | 18244784 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000732035 |
| EUID | ROONRC.J2013000732035 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-31 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÂRSAN HORIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 70 003 532 | 3 644 321 | 20 543 759 | 6 058 485 | 18 120 360 | 3 648 561 | 64 |
| 2023 | 60 001 984 | 4 507 738 | 12 831 763 | 2 755 178 | 14 622 382 | 4 510 978 | 57 |
| 2022 | 52 837 858 | 3 584 947 | 12 356 605 | 2 761 230 | 13 162 370 | 3 587 187 | 57 |
| 2021 | 46 967 170 | 3 086 175 | 11 370 269 | 2 770 893 | 11 644 303 | 3 087 415 | 56 |
| 2020 | 43 914 203 | 1 984 685 | 12 987 104 | 2 812 590 | 12 133 919 | 1 984 925 | 61 |
| 2019 | 44 430 142 | 2 046 025 | 13 017 817 | 2 916 648 | 12 134 585 | 2 046 265 | 61 |
| 2018 | 38 942 839 | 2 854 220 | 11 748 491 | 2 932 439 | 11 669 141 | 2 854 460 | 57 |
| 2017 | 33 000 453 | 2 511 308 | 8 232 808 | 2 784 633 | 7 923 112 | 2 511 548 | 53 |
| 2016 | 27 441 558 | 2 147 781 | 7 385 929 | 2 890 025 | 6 621 343 | 2 148 021 | 54 |
Statistics
Commercial networks and enterprises70 003 532 lei
17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADEFARM PLUS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADEFARM PLUS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADEFARM PLUS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADEFARM PLUS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.058.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.120.360 |
| Stocuri | 7.705.895 |
| Creante | 8.414.593 |
| Casa si conturi la banci | 1.999.872 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.164 |
| DATORII | 20.543.759 |
| PROVIZIOANE | 87.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.648.561 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 70.003.532 |
| VENITURI TOTALE | 70.549.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.422.904 |
| Profitul brut | 4.126.531 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.644.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.755.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.622.382 |
| Stocuri | 6.447.835 |
| Creante | 7.223.011 |
| Casa si conturi la banci | 951.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.805 |
| DATORII | 12.831.763 |
| PROVIZIOANE | 93.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.510.978 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 60.001.984 |
| VENITURI TOTALE | 60.058.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.970.685 |
| Profitul brut | 5.087.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.507.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.761.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.162.370 |
| Stocuri | 4.986.661 |
| Creante | 6.933.600 |
| Casa si conturi la banci | 1.242.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.692 |
| DATORII | 12.356.605 |
| PROVIZIOANE | 56.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.587.187 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 52.837.858 |
| VENITURI TOTALE | 52.897.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.844.003 |
| Profitul brut | 4.053.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.584.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.770.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.644.303 |
| Stocuri | 4.897.339 |
| Creante | 6.296.481 |
| Casa si conturi la banci | 450.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.335 |
| DATORII | 11.370.269 |
| PROVIZIOANE | 11.847 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.087.415 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 46.967.170 |
| VENITURI TOTALE | 47.163.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.670.296 |
| Profitul brut | 3.493.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.086.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.812.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.133.919 |
| Stocuri | 4.538.577 |
| Creante | 7.011.648 |
| Casa si conturi la banci | 583.694 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.117 |
| DATORII | 12.987.104 |
| PROVIZIOANE | 17.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.984.925 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.914.203 |
| VENITURI TOTALE | 45.119.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.873.747 |
| Profitul brut | 2.245.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.984.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.916.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.134.585 |
| Stocuri | 3.843.601 |
| Creante | 7.735.897 |
| Casa si conturi la banci | 555.087 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.619 |
| DATORII | 13.017.817 |
| PROVIZIOANE | 23.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.046.265 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.430.142 |
| VENITURI TOTALE | 44.468.698 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.109.368 |
| Profitul brut | 2.359.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.046.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.932.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.669.141 |
| Stocuri | 3.513.078 |
| Creante | 7.535.050 |
| Casa si conturi la banci | 621.013 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.932 |
| DATORII | 11.748.491 |
| PROVIZIOANE | 32.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.854.460 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.942.839 |
| VENITURI TOTALE | 38.973.633 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.661.523 |
| Profitul brut | 3.312.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.854.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.784.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.923.112 |
| Stocuri | 2.426.375 |
| Creante | 4.432.922 |
| Casa si conturi la banci | 1.063.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.611 |
| DATORII | 8.232.808 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.511.548 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 33.000.453 |
| VENITURI TOTALE | 33.108.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.200.447 |
| Profitul brut | 2.908.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.511.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.890.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.621.343 |
| Stocuri | 2.206.368 |
| Creante | 1.969.557 |
| Casa si conturi la banci | 2.445.418 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.582 |
| DATORII | 7.385.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.148.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.441.558 |
| VENITURI TOTALE | 27.470.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.984.027 |
| Profitul brut | 2.486.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.147.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |