ARCOPLAST ANVELOPE SRL
| Denumire | ARCOPLAST ANVELOPE SRL |
| CUI | 28694050 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000937030 |
| EUID | ROONRC.J2011000937030 |
| CAEN | 4672 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-06-24 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 550 639 | 1 721 683 | 35 760 756 | — | — | — | 49 |
| 2024 | 70 087 481 | 3 056 608 | 30 093 172 | 3 585 823 | 39 916 054 | 13 183 538 | 46 |
| 2023 | 72 141 047 | 3 311 917 | 25 948 876 | 2 379 038 | 34 283 791 | 10 476 930 | 48 |
| 2022 | 63 233 999 | 2 060 693 | 25 791 205 | 3 202 248 | 29 791 169 | 7 265 014 | 49 |
| 2021 | 46 697 251 | 1 262 135 | 21 630 978 | 3 421 006 | 24 455 399 | 6 404 322 | 50 |
| 2020 | 36 323 599 | 1 392 884 | 18 624 401 | 3 507 511 | 20 509 077 | 5 392 187 | 49 |
| 2019 | 26 536 854 | 1 282 369 | 13 492 015 | 2 587 274 | 15 174 043 | 4 269 302 | 37 |
| 2018 | 17 551 917 | 1 046 518 | 8 408 679 | 2 077 560 | 9 772 774 | 3 136 933 | 29 |
| 2017 | 14 664 603 | 835 423 | 6 573 324 | 2 059 190 | 7 244 307 | 2 250 415 | 28 |
| 2016 | 11 748 942 | 524 193 | 4 908 960 | 1 066 167 | 6 141 766 | 1 800 992 | 23 |
Statistics
Commercial networks and enterprises69 550 639 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARCOPLAST ANVELOPE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4672 Rev. 2 (echivalent: 4672 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4672: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARCOPLAST ANVELOPE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARCOPLAST ANVELOPE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARCOPLAST ANVELOPE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.585.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.916.054 |
| Stocuri | 20.951.392 |
| Creante | 18.430.766 |
| Casa si conturi la banci | 533.896 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.833 |
| DATORII | 30.093.172 |
| PROVIZIOANE | 240.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.183.538 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.087.481 |
| VENITURI TOTALE | 72.969.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.477.498 |
| Profitul brut | 3.491.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.056.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.379.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.283.791 |
| Stocuri | 14.969.012 |
| Creante | 19.145.253 |
| Casa si conturi la banci | 169.526 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.977 |
| DATORII | 25.948.876 |
| PROVIZIOANE | 240.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.476.930 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.141.047 |
| VENITURI TOTALE | 73.761.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.905.458 |
| Profitul brut | 3.855.866 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.311.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.202.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.791.169 |
| Stocuri | 12.359.559 |
| Creante | 17.218.773 |
| Casa si conturi la banci | 212.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.802 |
| DATORII | 25.791.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.265.014 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.233.999 |
| VENITURI TOTALE | 64.550.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.145.648 |
| Profitul brut | 2.404.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.060.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.421.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.455.399 |
| Stocuri | 8.333.227 |
| Creante | 14.042.943 |
| Casa si conturi la banci | 2.079.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.895 |
| DATORII | 21.630.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.404.322 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.697.251 |
| VENITURI TOTALE | 48.583.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.124.625 |
| Profitul brut | 1.458.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.262.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.507.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.509.077 |
| Stocuri | 6.055.376 |
| Creante | 13.161.152 |
| Casa si conturi la banci | 1.292.549 |
| DATORII | 18.624.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.392.187 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.323.599 |
| VENITURI TOTALE | 36.327.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.694.456 |
| Profitul brut | 1.633.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.392.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.587.274 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.174.043 |
| Stocuri | 3.748.242 |
| Creante | 10.740.563 |
| Casa si conturi la banci | 685.238 |
| DATORII | 13.492.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.269.302 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.536.854 |
| VENITURI TOTALE | 27.050.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.564.281 |
| Profitul brut | 1.486.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.282.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.077.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.772.774 |
| Stocuri | 2.030.692 |
| Creante | 7.380.205 |
| Casa si conturi la banci | 361.877 |
| DATORII | 8.408.679 |
| VENITURI IN AVANS | 304.722 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.136.933 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.551.917 |
| VENITURI TOTALE | 17.726.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.513.048 |
| Profitul brut | 1.212.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.046.518 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.059.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.244.307 |
| Stocuri | 909.079 |
| Creante | 6.088.016 |
| Casa si conturi la banci | 247.212 |
| DATORII | 6.573.324 |
| VENITURI IN AVANS | 398.152 |
| PROVIZIOANE | 81.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.250.415 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.664.603 |
| VENITURI TOTALE | 14.769.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.793.523 |
| Profitul brut | 975.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 835.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.066.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.141.766 |
| Stocuri | 1.271.388 |
| Creante | 4.713.756 |
| Casa si conturi la banci | 156.622 |
| DATORII | 4.908.960 |
| VENITURI IN AVANS | 497.981 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.800.992 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.748.942 |
| VENITURI TOTALE | 11.838.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.234.365 |
| Profitul brut | 604.191 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |