ARONIC SRL
| Denumire | ARONIC SRL |
| CUI | 4602572 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000647519 |
| EUID | ROONRC.J1993000647519 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-07-01 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCU NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 8 977 626 | 3 382 480 | 1 040 804 | 12 388 158 | 18 371 407 | 29 723 288 | 10 |
| 2023 | 10 648 222 | 829 634 | 1 151 847 | 10 590 967 | 16 990 663 | 26 429 582 | 10 |
| 2022 | 5 524 568 | 6 055 760 | 3 042 348 | 11 395 617 | 17 246 138 | 25 599 948 | 9 |
| 2021 | 11 500 117 | 7 437 119 | 2 197 392 | 11 544 432 | 14 595 614 | 23 942 453 | 9 |
| 2020 | 6 044 119 | 2 353 341 | 1 743 684 | 9 592 120 | 8 670 548 | 16 518 875 | 9 |
| 2019 | 5 652 540 | 2 868 604 | 2 465 081 | 7 591 777 | 7 679 237 | 14 151 993 | 9 |
| 2018 | 9 853 694 | 4 661 274 | 2 074 410 | 4 343 909 | 12 222 488 | 14 601 630 | 8 |
| 2017 | 4 254 152 | 3 881 640 | 3 274 548 | 2 652 979 | 11 244 069 | 10 622 500 | 9 |
| 2016 | 9 920 352 | 2 990 917 | 3 447 318 | 2 210 023 | 7 746 457 | 6 509 162 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 977 626 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARONIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Călăraşi , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARONIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARONIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARONIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.388.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.371.407 |
| Stocuri | 3.178.704 |
| Creante | 629.612 |
| Casa si conturi la banci | 751.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.527 |
| DATORII | 1.040.804 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.723.288 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 8.977.626 |
| VENITURI TOTALE | 10.982.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.029.234 |
| Profitul brut | 3.953.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.382.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.590.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.990.663 |
| Stocuri | 5.075.749 |
| Creante | 1.260.195 |
| Casa si conturi la banci | 5.278.845 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -201 |
| DATORII | 1.151.847 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.429.582 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 10.648.222 |
| VENITURI TOTALE | 7.940.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.978.705 |
| Profitul brut | 961.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.395.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.246.138 |
| Stocuri | 10.325.890 |
| Creante | 284.582 |
| Casa si conturi la banci | 2.217.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 541 |
| DATORII | 3.042.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.599.948 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.524.568 |
| VENITURI TOTALE | 16.077.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.039.876 |
| Profitul brut | 7.037.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.055.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.544.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.595.614 |
| Stocuri | 2.028.439 |
| Creante | 1.014.463 |
| Casa si conturi la banci | 7.393.940 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -201 |
| DATORII | 2.197.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.942.453 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 11.500.117 |
| VENITURI TOTALE | 14.668.964 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.976.069 |
| Profitul brut | 8.692.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.437.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.592.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.670.548 |
| Stocuri | 1.075.189 |
| Creante | 502.705 |
| Casa si conturi la banci | 3.701.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -109 |
| DATORII | 1.743.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.518.875 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 6.044.119 |
| VENITURI TOTALE | 8.251.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.444.598 |
| Profitul brut | 2.807.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.353.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.591.777 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.679.237 |
| Stocuri | 2.336.907 |
| Creante | 1.427.009 |
| Casa si conturi la banci | 1.524.474 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -4.985 |
| DATORII | 2.465.081 |
| VENITURI IN AVANS | -1.351.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.151.993 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.652.540 |
| VENITURI TOTALE | 8.349.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.904.582 |
| Profitul brut | 3.444.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.868.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.343.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.222.488 |
| Stocuri | 1.583.864 |
| Creante | 3.722.122 |
| Casa si conturi la banci | 4.584.552 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.159 |
| DATORII | 2.074.410 |
| VENITURI IN AVANS | -105.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.601.630 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 9.853.694 |
| VENITURI TOTALE | 10.396.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.004.847 |
| Profitul brut | 5.391.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.661.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.652.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.244.069 |
| Stocuri | 4.189.005 |
| Creante | 3.310.478 |
| Casa si conturi la banci | 3.744.652 |
| DATORII | 3.274.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.622.500 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.254.152 |
| VENITURI TOTALE | 8.529.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.923.863 |
| Profitul brut | 4.605.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.881.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.210.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.746.457 |
| Stocuri | 1.049.447 |
| Creante | 3.956.652 |
| Casa si conturi la banci | 2.740.424 |
| DATORII | 3.447.318 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.509.162 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 9.920.352 |
| VENITURI TOTALE | 7.799.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.231.067 |
| Profitul brut | 3.568.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.990.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |