ARSIS TRADING SRL
| Denumire | ARSIS TRADING SRL |
| CUI | 436787 |
| Nr. Reg. Com. | J1991003290402 |
| EUID | ROONRC.J1991003290402 |
| CAEN | 4740 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-05-24 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COBZARIU CONSTANTIN CATALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 137 191 721 | 3 159 110 | 53 611 888 | 16 988 609 | 45 182 542 | 10 109 265 | 609 |
| 2023 | 135 406 724 | 3 780 821 | 57 218 225 | 17 301 455 | 46 619 587 | 8 062 112 | 594 |
| 2022 | 139 117 920 | 2 550 552 | 60 916 726 | 13 325 110 | 50 738 823 | 4 712 651 | 614 |
| 2021 | 136 398 057 | 1 967 738 | 56 220 010 | 15 434 570 | 44 499 316 | 5 319 872 | 648 |
| 2020 | 121 590 852 | 1 778 164 | 47 241 935 | 15 659 319 | 34 056 068 | 4 214 239 | 663 |
| 2019 | 153 163 026 | 5 406 871 | 51 582 728 | 16 776 622 | 40 770 106 | 7 568 971 | 748 |
| 2018 | 152 562 355 | 4 472 163 | 48 633 459 | 15 720 201 | 40 429 340 | 8 806 709 | 730 |
| 2017 | 150 587 167 | 8 765 957 | 60 940 744 | 15 881 732 | 54 885 380 | 11 065 810 | 645 |
| 2016 | 147 567 366 | 7 327 580 | 52 882 261 | 12 898 913 | 49 246 624 | 10 335 643 | 645 |
Statistics
Commercial networks and enterprises137 191 721 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARSIS TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4740 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 4740: Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARSIS TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARSIS TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARSIS TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.988.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.182.542 |
| Stocuri | 7.414.374 |
| Creante | 36.243.470 |
| Casa si conturi la banci | 1.524.698 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.550.002 |
| DATORII | 53.611.888 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.109.265 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 137.191.721 |
| VENITURI TOTALE | 138.046.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 133.734.855 |
| Profitul brut | 4.312.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.159.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 609 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.301.455 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.619.587 |
| Stocuri | 8.778.055 |
| Creante | 35.132.254 |
| Casa si conturi la banci | 2.709.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.359.295 |
| DATORII | 57.218.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.062.112 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 135.406.724 |
| VENITURI TOTALE | 136.557.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 131.672.900 |
| Profitul brut | 4.885.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.780.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 594 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.325.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.738.823 |
| Stocuri | 8.385.815 |
| Creante | 40.109.718 |
| Casa si conturi la banci | 2.243.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.565.444 |
| DATORII | 60.916.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.712.651 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 139.117.920 |
| VENITURI TOTALE | 141.465.539 |
| CHELTUIELI TOTALE | 137.733.241 |
| Profitul brut | 3.732.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.550.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 614 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.434.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.499.316 |
| Stocuri | 8.596.029 |
| Creante | 34.410.890 |
| Casa si conturi la banci | 1.492.397 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.605.996 |
| DATORII | 56.220.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.319.872 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 136.398.057 |
| VENITURI TOTALE | 136.659.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 133.981.769 |
| Profitul brut | 2.677.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.967.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 648 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.659.319 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.056.068 |
| Stocuri | 8.372.435 |
| Creante | 23.630.754 |
| Casa si conturi la banci | 2.052.879 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.740.787 |
| DATORII | 47.241.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.214.239 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 121.590.852 |
| VENITURI TOTALE | 123.352.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 120.992.065 |
| Profitul brut | 2.360.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.778.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 663 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.776.622 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.770.106 |
| Stocuri | 9.206.951 |
| Creante | 27.580.725 |
| Casa si conturi la banci | 3.982.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.604.971 |
| DATORII | 51.582.728 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.568.971 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 153.163.026 |
| VENITURI TOTALE | 154.252.813 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.587.685 |
| Profitul brut | 6.665.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.406.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 748 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.720.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.429.340 |
| Stocuri | 12.433.966 |
| Creante | 25.360.145 |
| Casa si conturi la banci | 2.635.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.290.627 |
| DATORII | 48.633.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.806.709 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 152.562.355 |
| VENITURI TOTALE | 153.030.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.452.774 |
| Profitul brut | 5.577.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.472.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 730 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.881.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.885.380 |
| Stocuri | 20.864.530 |
| Creante | 29.929.076 |
| Casa si conturi la banci | 4.091.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.239.442 |
| DATORII | 60.940.744 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.065.810 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 150.587.167 |
| VENITURI TOTALE | 151.679.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.034.711 |
| Profitul brut | 10.645.121 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.765.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 645 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.898.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.246.624 |
| Stocuri | 16.231.561 |
| Creante | 30.581.908 |
| Casa si conturi la banci | 2.433.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.072.367 |
| DATORII | 52.882.261 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.335.643 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 147.567.366 |
| VENITURI TOTALE | 147.960.858 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.161.558 |
| Profitul brut | 8.799.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.327.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 645 |