AUTOGRUPM RO SRL
| Denumire | AUTOGRUPM RO SRL |
| CUI | 16302838 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000594020 |
| EUID | ROONRC.J2004000594020 |
| CAEN | 2822 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-04-01 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 77 927 429 | 3 438 987 | 53 601 767 | 17 088 601 | 49 760 299 | 13 298 596 | 94 |
| 2023 | 74 867 398 | 3 564 264 | 47 096 410 | 16 758 655 | 41 472 829 | 11 194 432 | 95 |
| 2022 | 67 959 494 | 3 083 200 | 39 811 271 | 15 991 881 | 31 539 999 | 7 877 777 | 90 |
| 2021 | 51 921 434 | 2 983 943 | 31 867 822 | 16 514 365 | 20 643 776 | 4 794 577 | 83 |
| 2020 | 38 574 582 | -3 442 172 | 27 539 706 | 17 636 302 | 11 521 672 | 1 810 635 | 86 |
| 2019 | 45 068 397 | -1 517 110 | 28 087 116 | 18 724 329 | 13 913 127 | 5 068 472 | 94 |
| 2018 | 52 150 287 | -1 464 493 | 35 234 514 | 12 569 442 | 22 786 427 | 777 050 | 103 |
| 2017 | 49 188 276 | -4 056 909 | 33 704 944 | 13 378 787 | 19 461 978 | -89 308 | 99 |
| 2016 | 48 689 886 | -2 616 882 | 32 253 728 | 14 585 571 | 22 622 508 | 5 136 828 | 106 |
Statistics
Commercial networks and enterprises77 927 429 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTOGRUPM RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2822 Rev. 2 (echivalent: 2822 Rev. 1, 2822 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Descriere Activitate | Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 2822: Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTOGRUPM RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTOGRUPM RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTOGRUPM RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.088.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.760.299 |
| Stocuri | 13.281.369 |
| Creante | 36.281.157 |
| Casa si conturi la banci | 197.773 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.942 |
| DATORII | 53.601.767 |
| VENITURI IN AVANS | 11.479 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.298.596 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.927.429 |
| VENITURI TOTALE | 80.542.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.528.958 |
| Profitul brut | 4.013.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.438.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.758.655 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.472.829 |
| Stocuri | 10.850.340 |
| Creante | 27.127.720 |
| Casa si conturi la banci | 3.494.769 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.254 |
| DATORII | 47.096.410 |
| VENITURI IN AVANS | 13.896 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.194.432 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.867.398 |
| VENITURI TOTALE | 77.494.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.325.784 |
| Profitul brut | 4.169.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.564.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.991.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.539.999 |
| Stocuri | 11.496.927 |
| Creante | 19.977.284 |
| Casa si conturi la banci | 65.788 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 157.168 |
| DATORII | 39.811.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.877.777 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.959.494 |
| VENITURI TOTALE | 71.294.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.850.835 |
| Profitul brut | 3.443.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.083.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.514.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.643.776 |
| Stocuri | 11.576.997 |
| Creante | 8.881.945 |
| Casa si conturi la banci | 184.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.030 |
| DATORII | 31.867.822 |
| PROVIZIOANE | 593.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.794.577 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.921.434 |
| VENITURI TOTALE | 52.713.136 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.729.193 |
| Profitul brut | 2.983.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.983.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.636.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.521.672 |
| Stocuri | 7.099.031 |
| Creante | 4.271.288 |
| Casa si conturi la banci | 151.353 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.367 |
| DATORII | 27.539.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.810.635 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.574.582 |
| VENITURI TOTALE | 40.315.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.758.160 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.442.172 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.442.172 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.724.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.913.127 |
| Stocuri | 6.084.467 |
| Creante | 7.598.551 |
| Casa si conturi la banci | 230.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 518.132 |
| DATORII | 28.087.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.068.472 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.068.397 |
| VENITURI TOTALE | 45.734.448 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.251.558 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.517.110 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.517.110 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.569.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.786.427 |
| Stocuri | 10.315.762 |
| Creante | 11.070.861 |
| Casa si conturi la banci | 1.399.804 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 655.695 |
| DATORII | 35.234.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 777.050 |
| Capital subscris varsat | 10.813.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.150.287 |
| VENITURI TOTALE | 51.947.526 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.412.019 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.464.493 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.464.493 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.378.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.461.978 |
| Stocuri | 11.748.488 |
| Creante | 7.710.060 |
| Casa si conturi la banci | 3.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 774.871 |
| DATORII | 33.704.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | -89.308 |
| Capital subscris varsat | 8.482.150 |
| Cifra de afaceri neta | 49.188.276 |
| VENITURI TOTALE | 50.812.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.869.545 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.056.909 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.056.909 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.585.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.622.508 |
| Stocuri | 14.203.883 |
| Creante | 8.321.831 |
| Casa si conturi la banci | 96.794 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 182.477 |
| DATORII | 32.253.728 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.136.828 |
| Capital subscris varsat | 8.482.150 |
| Cifra de afaceri neta | 48.689.886 |
| VENITURI TOTALE | 49.883.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.500.097 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.616.882 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.616.882 |
| Numar mediu de salariati | 106 |