AUTOSERVICE TOTAL SRL
| Denumire | AUTOSERVICE TOTAL SRL |
| CUI | 18326337 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000085094 |
| EUID | ROONRC.J09/85/2006 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-01-30 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCAN VALERIU-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 6 680 898 | 3 256 185 | 2 451 797 | 4 376 077 | 11 476 361 | 13 480 717 | 13 |
| 2023 | 5 438 522 | 1 116 014 | 2 282 309 | 2 731 685 | 10 258 805 | 10 788 257 | 11 |
| 2022 | 4 622 962 | 2 247 355 | 2 475 419 | 3 363 167 | 8 704 419 | 9 672 243 | 11 |
| 2021 | 3 671 120 | 1 423 798 | 2 415 171 | 3 763 483 | 6 996 500 | 8 424 888 | 12 |
| 2020 | 4 245 417 | 1 672 628 | 2 215 272 | 3 230 932 | 5 905 355 | 7 001 091 | 11 |
| 2019 | 4 542 209 | 2 058 028 | 1 232 887 | 2 344 033 | 4 137 241 | 5 328 463 | 11 |
| 2018 | 4 455 848 | 2 204 327 | 681 118 | 1 176 933 | 2 892 241 | 3 470 435 | 8 |
| 2017 | 2 226 176 | 439 064 | 1 245 162 | 1 140 243 | 1 497 402 | 1 479 108 | 10 |
| 2016 | 954 568 | 21 530 | 1 512 624 | 755 684 | 1 104 161 | 870 759 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 680 898 lei
23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTOSERVICE TOTAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Brăila , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTOSERVICE TOTAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTOSERVICE TOTAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTOSERVICE TOTAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.376.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.476.361 |
| Stocuri | 432.742 |
| Creante | 10.594.004 |
| Casa si conturi la banci | 449.615 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 2.451.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.480.717 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 6.680.898 |
| VENITURI TOTALE | 7.598.045 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.775.507 |
| Profitul brut | 3.822.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.256.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.731.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.258.805 |
| Stocuri | 404.115 |
| Creante | 9.469.863 |
| Casa si conturi la banci | 384.827 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 2.282.309 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.788.257 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 5.438.522 |
| VENITURI TOTALE | 6.208.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.916.498 |
| Profitul brut | 1.291.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.116.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.363.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.704.419 |
| Stocuri | 204.156 |
| Creante | 8.205.478 |
| Casa si conturi la banci | 294.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 2.475.419 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.672.243 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.622.962 |
| VENITURI TOTALE | 5.562.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.172.375 |
| Profitul brut | 2.390.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.247.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.763.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.996.500 |
| Stocuri | 38.937 |
| Creante | 6.349.630 |
| Casa si conturi la banci | 607.933 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 2.415.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.424.888 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.671.120 |
| VENITURI TOTALE | 4.089.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.630.215 |
| Profitul brut | 1.459.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.423.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.230.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.905.355 |
| Stocuri | 197.780 |
| Creante | 5.689.879 |
| Casa si conturi la banci | 17.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 2.215.272 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.001.091 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.245.417 |
| VENITURI TOTALE | 4.465.938 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.752.413 |
| Profitul brut | 1.713.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.672.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.344.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.137.241 |
| Stocuri | 315.457 |
| Creante | 3.417.480 |
| Casa si conturi la banci | 404.304 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.076 |
| DATORII | 1.232.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.328.463 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.542.209 |
| VENITURI TOTALE | 4.648.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.544.014 |
| Profitul brut | 2.104.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.058.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.176.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.892.241 |
| Stocuri | 150.353 |
| Creante | 2.259.834 |
| Casa si conturi la banci | 482.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.379 |
| DATORII | 681.118 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.470.435 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.455.848 |
| VENITURI TOTALE | 4.654.320 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.403.309 |
| Profitul brut | 2.251.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.204.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.140.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.497.402 |
| Stocuri | 22.384 |
| Creante | 1.342.304 |
| Casa si conturi la banci | 132.714 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.625 |
| DATORII | 1.245.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.479.108 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 2.226.176 |
| VENITURI TOTALE | 2.688.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.222.988 |
| Profitul brut | 465.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 439.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 755.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.104.161 |
| Stocuri | 86.257 |
| Creante | 984.060 |
| Casa si conturi la banci | 33.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 523.538 |
| DATORII | 1.512.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 870.759 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 954.568 |
| VENITURI TOTALE | 1.251.280 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.224.705 |
| Profitul brut | 26.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |