AVIROMS RENT-A-CAR SRL
| Denumire | AVIROMS RENT-A-CAR SRL |
| CUI | 5771120 |
| Nr. Reg. Com. | J40/10559/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/10559/1994 |
| CAEN | 7711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-06-03 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HĂLMĂGEAN ADRIAN-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 105 478 | 586 215 | 8 572 185 | — | — | — | 59 |
| 2024 | 48 765 863 | 3 092 996 | 7 857 938 | 2 068 839 | 7 444 727 | 2 455 515 | 60 |
| 2023 | 42 139 759 | 3 141 897 | 8 510 564 | 1 658 296 | 5 627 752 | -637 481 | 55 |
| 2022 | 33 374 370 | 5 444 241 | 11 470 816 | 834 341 | 6 633 843 | -3 779 378 | 46 |
| 2021 | 18 861 622 | 2 098 008 | 14 200 661 | 908 411 | 4 001 235 | -9 223 619 | 42 |
| 2020 | 12 999 921 | -4 856 874 | 14 591 601 | 904 600 | 2 268 083 | -11 318 279 | 59 |
| 2019 | 41 755 500 | 765 698 | 11 580 111 | 1 202 323 | 3 498 810 | -6 464 753 | 111 |
| 2018 | 40 922 852 | 1 086 810 | 12 604 144 | 835 160 | 4 295 297 | -7 230 451 | 115 |
| 2017 | 35 473 984 | 657 971 | 13 002 404 | 440 952 | 3 804 674 | -8 317 262 | 122 |
| 2016 | 34 693 942 | -150 920 | 13 364 914 | 557 481 | 3 877 066 | -8 779 718 | 117 |
Statistics
Commercial networks and enterprises51 105 478 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AVIROMS RENT-A-CAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7711 Rev. 2 (echivalent: 7711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7711: Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AVIROMS RENT-A-CAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AVIROMS RENT-A-CAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AVIROMS RENT-A-CAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.068.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.444.727 |
| Stocuri | 62.038 |
| Creante | 2.773.970 |
| Casa si conturi la banci | 358.719 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 861.819 |
| DATORII | 7.857.938 |
| VENITURI IN AVANS | 61.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.455.515 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.765.863 |
| VENITURI TOTALE | 49.352.184 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.788.248 |
| Profitul brut | 3.563.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.092.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.658.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.627.752 |
| Stocuri | 76.328 |
| Creante | 2.658.138 |
| Casa si conturi la banci | 693.286 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 657.976 |
| DATORII | 8.510.564 |
| VENITURI IN AVANS | 70.941 |
| CAPITALURI - TOTAL | -637.481 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.139.759 |
| VENITURI TOTALE | 42.717.578 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.057.293 |
| Profitul brut | 3.660.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.141.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 834.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.633.843 |
| Stocuri | 75.234 |
| Creante | 4.276.335 |
| Casa si conturi la banci | 882.274 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 263.748 |
| DATORII | 11.470.816 |
| VENITURI IN AVANS | 40.494 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.779.378 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.374.370 |
| VENITURI TOTALE | 33.932.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.974.820 |
| Profitul brut | 5.957.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.444.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 908.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.001.235 |
| Stocuri | 62.899 |
| Creante | 2.119.182 |
| Casa si conturi la banci | 1.819.154 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.896 |
| DATORII | 14.200.661 |
| VENITURI IN AVANS | 18.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.223.619 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.861.622 |
| VENITURI TOTALE | 19.077.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.979.173 |
| Profitul brut | 2.098.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.098.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 904.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.268.083 |
| Stocuri | 69.808 |
| Creante | 985.089 |
| Casa si conturi la banci | 1.213.186 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.639 |
| DATORII | 14.591.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | -11.318.279 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.999.921 |
| VENITURI TOTALE | 13.371.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.228.528 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.856.874 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.856.874 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.202.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.498.810 |
| Stocuri | 60.124 |
| Creante | 3.255.720 |
| Casa si conturi la banci | 182.966 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 414.225 |
| DATORII | 11.580.111 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.464.753 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.755.500 |
| VENITURI TOTALE | 42.679.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.913.687 |
| Profitul brut | 765.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 765.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 835.160 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.295.297 |
| Stocuri | 43.269 |
| Creante | 3.077.111 |
| Casa si conturi la banci | 1.174.917 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 243.236 |
| DATORII | 12.604.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.230.451 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.922.852 |
| VENITURI TOTALE | 41.615.321 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.528.511 |
| Profitul brut | 1.086.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.086.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 440.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.804.674 |
| Stocuri | 37.986 |
| Creante | 3.552.659 |
| Casa si conturi la banci | 214.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 501.102 |
| DATORII | 13.002.404 |
| VENITURI IN AVANS | 2.740 |
| PROVIZIOANE | 58.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | -8.317.262 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 35.473.984 |
| VENITURI TOTALE | 43.166.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.508.225 |
| Profitul brut | 657.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 657.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 557.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.877.066 |
| Stocuri | 179.592 |
| Creante | 3.454.534 |
| Casa si conturi la banci | 242.940 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 249.673 |
| DATORII | 13.364.914 |
| VENITURI IN AVANS | 5.726 |
| PROVIZIOANE | 93.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | -8.779.718 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.693.942 |
| VENITURI TOTALE | 39.950.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.101.645 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 150.920 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 150.920 |
| Numar mediu de salariati | 117 |