BASF COATINGS SERVICES SRL
| Denumire | BASF COATINGS SERVICES SRL |
| CUI | 21999864 |
| Nr. Reg. Com. | J2007012263401 |
| EUID | ROONRC.J2007012263401 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-26 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KOHLER DANIEL | - | Austria |
| DRAGOMIR IULIAN | - | România |
| STRUSEVICI DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 127 730 900 | 3 390 053 | 35 344 764 | 110 787 | 63 211 312 | 27 228 878 | 18 |
| 2023 | 133 196 699 | 2 696 848 | 34 542 081 | 143 301 | 58 453 292 | 23 838 825 | 19 |
| 2022 | 124 053 737 | 2 219 200 | 44 819 214 | 38 332 | 68 279 649 | 23 361 177 | 19 |
| 2021 | 74 271 421 | 2 375 476 | 20 151 990 | 32 720 | 42 633 201 | 22 329 715 | 16 |
| 2020 | 69 597 856 | 3 180 339 | 21 429 273 | 35 038 | 43 119 692 | 21 544 409 | 19 |
| 2019 | 103 856 348 | 1 902 905 | 26 132 162 | 51 419 | 44 578 891 | 18 364 070 | 18 |
| 2018 | 105 326 592 | 1 811 337 | 30 783 488 | 69 841 | 47 308 560 | 16 461 165 | 18 |
| 2017 | 92 158 256 | 2 642 687 | 28 028 061 | 74 625 | 42 715 387 | 14 649 828 | 17 |
| 2016 | 84 015 738 | 897 621 | 24 859 680 | 20 858 | 36 968 298 | 12 007 141 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises127 730 900 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BASF COATINGS SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BASF COATINGS SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BASF COATINGS SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BASF COATINGS SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 110.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.211.312 |
| Stocuri | 18.311.562 |
| Creante | 26.296.675 |
| Casa si conturi la banci | 18.603.075 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.624 |
| DATORII | 35.344.764 |
| PROVIZIOANE | 756.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.228.878 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 127.730.900 |
| VENITURI TOTALE | 128.233.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.192.698 |
| Profitul brut | 4.041.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.390.053 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.453.292 |
| Stocuri | 16.084.051 |
| Creante | 26.155.517 |
| Casa si conturi la banci | 16.213.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.488 |
| DATORII | 34.542.081 |
| PROVIZIOANE | 223.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.838.825 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 133.196.699 |
| VENITURI TOTALE | 134.451.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 131.252.267 |
| Profitul brut | 3.199.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.696.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.279.649 |
| Stocuri | 20.179.373 |
| Creante | 29.796.791 |
| Casa si conturi la banci | 18.303.485 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.662 |
| DATORII | 44.819.214 |
| PROVIZIOANE | 141.252 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.361.177 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 124.053.737 |
| VENITURI TOTALE | 125.265.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.698.996 |
| Profitul brut | 2.566.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.219.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.633.201 |
| Stocuri | 10.523.507 |
| Creante | 18.943.991 |
| Casa si conturi la banci | 13.165.703 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.419 |
| DATORII | 20.151.990 |
| PROVIZIOANE | 187.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.329.715 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 74.271.421 |
| VENITURI TOTALE | 74.511.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.701.044 |
| Profitul brut | 2.810.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.375.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.119.692 |
| Stocuri | 10.130.813 |
| Creante | 17.271.589 |
| Casa si conturi la banci | 15.717.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.395 |
| DATORII | 21.429.273 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 184.443 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.544.409 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 69.597.856 |
| VENITURI TOTALE | 69.880.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.110.419 |
| Profitul brut | 3.769.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.180.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.578.891 |
| Stocuri | 11.508.942 |
| Creante | 30.090.140 |
| Casa si conturi la banci | 2.979.809 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.394 |
| DATORII | 26.132.162 |
| PROVIZIOANE | 137.472 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.364.070 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 103.856.348 |
| VENITURI TOTALE | 104.400.825 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.244.710 |
| Profitul brut | 2.156.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.902.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.841 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.308.560 |
| Stocuri | 10.543.358 |
| Creante | 34.176.491 |
| Casa si conturi la banci | 2.588.711 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.733 |
| DATORII | 30.783.488 |
| PROVIZIOANE | 137.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.461.165 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 105.326.592 |
| VENITURI TOTALE | 106.070.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.882.299 |
| Profitul brut | 2.188.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.811.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.715.387 |
| Stocuri | 11.988.014 |
| Creante | 20.182.153 |
| Casa si conturi la banci | 10.545.220 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.871 |
| DATORII | 28.028.061 |
| PROVIZIOANE | 115.994 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.649.828 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 92.158.256 |
| VENITURI TOTALE | 92.741.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.639.753 |
| Profitul brut | 3.101.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.642.687 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.858 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.968.298 |
| Stocuri | 9.479.068 |
| Creante | 18.154.267 |
| Casa si conturi la banci | 9.334.963 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.215 |
| DATORII | 24.859.680 |
| PROVIZIOANE | 125.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.007.141 |
| Capital subscris varsat | 260.040 |
| Cifra de afaceri neta | 84.015.738 |
| VENITURI TOTALE | 85.008.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.889.835 |
| Profitul brut | 1.118.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 897.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |