BEAUTY MANIA SRL
| Denumire | BEAUTY MANIA SRL |
| CUI | 1956443 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000913221 |
| EUID | ROONRC.J22/913/1991 |
| CAEN | 4775 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-27 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOCAN CIPRIAN ILIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 35 636 926 | 3 392 676 | 31 549 701 | 34 345 994 | 10 994 861 | 14 726 242 | 63 |
| 2023 | 32 201 946 | 1 934 365 | 7 123 834 | 6 805 686 | 10 774 132 | 11 683 566 | 59 |
| 2022 | 29 071 877 | 2 130 958 | 7 614 300 | 7 224 935 | 10 323 199 | 10 249 201 | 57 |
| 2021 | 26 563 880 | 2 030 818 | 6 128 752 | 6 831 834 | 8 423 200 | 9 383 244 | 60 |
| 2020 | 21 314 090 | 2 147 126 | 9 883 267 | 7 191 695 | 11 576 951 | 8 652 425 | 46 |
| 2019 | 25 249 825 | 2 880 171 | 7 748 024 | 7 116 413 | 7 964 213 | 7 473 300 | 57 |
| 2018 | 22 258 998 | 2 131 423 | 9 538 562 | 7 595 671 | 7 614 142 | 5 865 129 | 57 |
| 2017 | 19 393 505 | 1 912 627 | 9 709 529 | 7 772 411 | 6 105 223 | 4 404 706 | 58 |
| 2016 | 18 262 756 | 1 899 010 | 9 065 821 | 5 199 715 | 6 827 832 | 3 222 078 | 47 |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 636 926 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEAUTY MANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4775 Rev. 2 (echivalent: 4775 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEAUTY MANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEAUTY MANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEAUTY MANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.345.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.994.861 |
| Stocuri | 8.944.217 |
| Creante | 1.116.160 |
| Casa si conturi la banci | 894.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.211.488 |
| DATORII | 31.549.701 |
| VENITURI IN AVANS | 276.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.726.242 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 35.636.926 |
| VENITURI TOTALE | 43.706.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.841.911 |
| Profitul brut | 3.864.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.392.676 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.805.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.774.132 |
| Stocuri | 8.848.725 |
| Creante | 773.030 |
| Casa si conturi la banci | 1.004.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.392.960 |
| DATORII | 7.123.834 |
| VENITURI IN AVANS | 165.378 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.683.566 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 32.201.946 |
| VENITURI TOTALE | 32.604.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.412.055 |
| Profitul brut | 2.192.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.934.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.224.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.323.199 |
| Stocuri | 9.671.706 |
| Creante | 249.018 |
| Casa si conturi la banci | 377.600 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 451.207 |
| DATORII | 7.614.300 |
| VENITURI IN AVANS | 135.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.249.201 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 29.071.877 |
| VENITURI TOTALE | 29.318.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.896.656 |
| Profitul brut | 2.421.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.130.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.831.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.423.200 |
| Stocuri | 7.053.184 |
| Creante | 717.867 |
| Casa si conturi la banci | 618.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 349.147 |
| DATORII | 6.128.752 |
| VENITURI IN AVANS | 92.185 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.383.244 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.563.880 |
| VENITURI TOTALE | 27.001.184 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.680.971 |
| Profitul brut | 2.320.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.030.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.191.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.576.951 |
| Stocuri | 7.887.236 |
| Creante | 2.030.446 |
| Casa si conturi la banci | 1.623.491 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 137.351 |
| DATORII | 9.883.267 |
| VENITURI IN AVANS | 370.305 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.652.425 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 21.314.090 |
| VENITURI TOTALE | 22.297.736 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.841.917 |
| Profitul brut | 2.455.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.147.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.116.413 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.964.213 |
| Stocuri | 6.592.720 |
| Creante | 1.099.990 |
| Casa si conturi la banci | 237.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.159 |
| DATORII | 7.748.024 |
| VENITURI IN AVANS | 35.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.473.300 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 25.249.825 |
| VENITURI TOTALE | 26.113.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.779.214 |
| Profitul brut | 3.334.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.880.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.595.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.614.142 |
| Stocuri | 6.560.361 |
| Creante | 862.182 |
| Casa si conturi la banci | 159.335 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 204.718 |
| DATORII | 9.538.562 |
| VENITURI IN AVANS | 10.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.865.129 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 22.258.998 |
| VENITURI TOTALE | 22.310.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.847.537 |
| Profitul brut | 2.463.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.131.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.772.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.105.223 |
| Stocuri | 5.157.156 |
| Creante | 450.706 |
| Casa si conturi la banci | 473.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 241.349 |
| DATORII | 9.709.529 |
| VENITURI IN AVANS | 4.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.404.706 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 19.393.505 |
| VENITURI TOTALE | 19.468.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.277.282 |
| Profitul brut | 2.191.368 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.912.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.199.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.827.832 |
| Stocuri | 5.411.108 |
| Creante | 1.159.868 |
| Casa si conturi la banci | 234.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 263.102 |
| DATORII | 9.065.821 |
| VENITURI IN AVANS | 2.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.222.078 |
| Capital subscris varsat | 58.100 |
| Cifra de afaceri neta | 18.262.756 |
| VENITURI TOTALE | 18.328.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.086.136 |
| Profitul brut | 2.242.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.899.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |