BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL
| Denumire | BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 31922744 |
| Nr. Reg. Com. | J40/8084/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/8084/2013 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-06-26 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MORARU ALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 36 313 956 | 3 189 600 | 15 704 359 | 10 946 151 | 11 192 413 | 6 526 187 | 58 |
| 2023 | 32 589 783 | 2 869 733 | 15 329 136 | 13 168 946 | 8 712 599 | 6 597 456 | 53 |
| 2022 | 25 642 988 | 3 727 483 | 17 631 229 | 14 790 136 | 6 477 320 | 3 727 723 | 56 |
| 2021 | 26 407 826 | 7 464 651 | 4 132 366 | 7 459 498 | 5 750 423 | 9 074 173 | 43 |
| 2020 | 14 720 255 | 1 599 096 | 3 829 486 | 985 185 | 6 544 611 | 3 200 292 | 32 |
| 2019 | 16 227 653 | 243 864 | 4 160 493 | 1 249 501 | 4 284 552 | 1 381 525 | 37 |
| 2018 | 11 083 328 | 397 093 | 4 188 126 | 1 824 568 | 3 497 713 | 1 137 661 | 30 |
| 2017 | 7 968 817 | 415 368 | 3 511 400 | 1 584 055 | 2 664 407 | 740 568 | 22 |
| 2016 | 4 714 307 | 177 947 | 1 747 063 | 596 534 | 1 475 330 | 325 200 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 313 956 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BELLTRANS LOGISTIC INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.946.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.192.413 |
| Stocuri | 29.856 |
| Creante | 11.014.697 |
| Casa si conturi la banci | 147.860 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 175.106 |
| DATORII | 15.704.359 |
| VENITURI IN AVANS | 7.410 |
| PROVIZIOANE | 75.714 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.526.187 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.313.956 |
| VENITURI TOTALE | 39.846.881 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.179.268 |
| Profitul brut | 3.667.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.189.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.168.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.712.599 |
| Stocuri | 29.855 |
| Creante | 7.346.690 |
| Casa si conturi la banci | 1.336.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.758 |
| DATORII | 15.329.136 |
| VENITURI IN AVANS | 11.197 |
| PROVIZIOANE | 70.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.597.456 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 32.589.783 |
| VENITURI TOTALE | 33.601.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.341.652 |
| Profitul brut | 3.259.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.869.733 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.790.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.477.320 |
| Stocuri | 45.682 |
| Creante | 6.192.162 |
| Casa si conturi la banci | 239.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 163.510 |
| DATORII | 17.631.229 |
| VENITURI IN AVANS | 1.452 |
| PROVIZIOANE | 70.562 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.727.723 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.642.988 |
| VENITURI TOTALE | 27.960.419 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.668.138 |
| Profitul brut | 4.292.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.727.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.459.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.750.423 |
| Stocuri | 29.056 |
| Creante | 4.944.482 |
| Casa si conturi la banci | 776.885 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.121 |
| DATORII | 4.132.366 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 66.503 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.074.173 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.407.826 |
| VENITURI TOTALE | 27.286.841 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.712.445 |
| Profitul brut | 8.574.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.464.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 985.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.544.611 |
| Stocuri | 31.672 |
| Creante | 4.186.966 |
| Casa si conturi la banci | 2.325.973 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.957 |
| DATORII | 3.829.486 |
| VENITURI IN AVANS | 529.975 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.200.292 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.720.255 |
| VENITURI TOTALE | 15.154.158 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.298.420 |
| Profitul brut | 1.855.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.599.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.249.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.284.552 |
| Stocuri | 294.833 |
| Creante | 3.431.309 |
| Casa si conturi la banci | 558.410 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.965 |
| DATORII | 4.160.493 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.381.525 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.227.653 |
| VENITURI TOTALE | 16.829.092 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.522.021 |
| Profitul brut | 307.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 243.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.824.568 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.497.713 |
| Stocuri | 8.940 |
| Creante | 2.970.270 |
| Casa si conturi la banci | 518.503 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.506 |
| DATORII | 4.188.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.137.661 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.083.328 |
| VENITURI TOTALE | 11.348.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.848.709 |
| Profitul brut | 499.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 397.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.584.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.664.407 |
| Stocuri | 8.940 |
| Creante | 2.141.820 |
| Casa si conturi la banci | 513.647 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.506 |
| DATORII | 3.511.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 740.568 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.968.817 |
| VENITURI TOTALE | 8.230.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.728.088 |
| Profitul brut | 502.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 415.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 596.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.475.330 |
| Stocuri | 8.940 |
| Creante | 1.362.355 |
| Casa si conturi la banci | 104.035 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 399 |
| DATORII | 1.747.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 325.200 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.714.307 |
| VENITURI TOTALE | 4.862.567 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.639.413 |
| Profitul brut | 223.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 177.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |