BEROE GAMES SRL

Cauta alta firma:
BEROE GAMES SRL
CUI: 13731657RegCom: J13/410/2016EUID: ROONRC.J2016000410132CAEN: 9200Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NICOLAE FILIMON, NR.23, CORP C1. ETAJ 1. BIROUL NR. 1

Denumire BEROE GAMES SRL
CUI 13731657
Nr. Reg. Com. J13/410/2016
EUID ROONRC.J2016000410132
CAEN 9200
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-02-22 (10 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NICOLAE FILIMON, NR.23, CORP C1. ETAJ 1. BIROUL NR. 1
Telefon 0736399077
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
POPESCU NARCIS-VASILE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 33 674 619 1 878 826 3 718 905 915 283 6 506 961 3 708 665 73
2023 37 572 112 4 135 571 1 631 489 1 067 888 4 340 324 4 346 905 78
2022 37 658 604 5 019 230 2 294 658 1 269 656 6 924 063 6 212 075 77
2021 28 793 112 1 054 525 3 036 100 994 358 3 115 705 1 994 990 70
2020 19 330 454 3 027 437 2 425 872 672 032 4 024 705 3 245 206 56
2019 30 155 951 6 811 288 2 233 591 1 243 469 6 394 064 7 043 743 83
2018 28 433 297 6 225 272 1 541 721 2 187 577 5 185 368 6 392 794 100
2017 22 315 152 3 252 628 1 507 097 2 845 484 2 013 588 3 361 603 102
2016 77 691 513 2 284 456 2 722 160 3 092 955 1 754 356 2 322 475 88
Statistics
Commercial networks and enterprises
33 674 619 lei
-10%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEROE GAMES SRL”
Cod CAEN preponderent 9200 Rev. 2 (echivalent: 9200 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de jocuri de noroc și pariuri
Descriere Activitate Activități de jocuri de noroc și pariuri
Cod CAEN principal 92 Activități de jocuri de noroc și pariuri
Descriere activitate (principal) Activități de jocuri de noroc și pariuri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NICOLAE FILIMON, NR.23, CORP C1. ETAJ 1. BIROUL NR. 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția BEROE GAMES SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 4182 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Gorj , domeniul 9200: Activități de jocuri de noroc și pariuri

Locul 27 în Gorj pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.878.826 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „BEROE GAMES SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „BEROE GAMES SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „BEROE GAMES SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEROE GAMES SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „BEROE GAMES SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „BEROE GAMES SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „BEROE GAMES SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEROE GAMES SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 915.283
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.506.961
Stocuri 222.542
Creante 384.618
Casa si conturi la banci 5.899.801
CHELTUIELI IN AVANS 5.326
DATORII 3.718.905
CAPITALURI - TOTAL 3.708.665
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 33.674.619
VENITURI TOTALE 33.785.237
CHELTUIELI TOTALE 31.601.438
Profitul brut 2.183.799
Profitul net 1.878.826
Numar mediu de salariati 73

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.067.888
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.340.324
Stocuri 590.029
Creante 613.424
Casa si conturi la banci 3.136.871
CHELTUIELI IN AVANS 570.182
DATORII 1.631.489
CAPITALURI - TOTAL 4.346.905
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 37.572.112
VENITURI TOTALE 37.594.424
CHELTUIELI TOTALE 32.762.182
Profitul brut 4.832.242
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.135.571
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 78

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.269.656
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.924.063
Stocuri 340.271
Creante 4.721.368
Casa si conturi la banci 1.862.424
CHELTUIELI IN AVANS 313.014
DATORII 2.294.658
CAPITALURI - TOTAL 6.212.075
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 37.658.604
VENITURI TOTALE 37.696.727
CHELTUIELI TOTALE 31.930.750
Profitul brut 5.765.977
Profitul net 5.019.230
Numar mediu de salariati 77

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 994.358
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.115.705
Stocuri 195.313
Creante 1.293.654
Casa si conturi la banci 1.626.738
CHELTUIELI IN AVANS 921.027
DATORII 3.036.100
CAPITALURI - TOTAL 1.994.990
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 28.793.112
VENITURI TOTALE 29.248.722
CHELTUIELI TOTALE 27.988.938
Profitul brut 1.259.784
Profitul net 1.054.525
Numar mediu de salariati 70

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 672.032
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.024.705
Stocuri 275.498
Creante 2.538.897
Casa si conturi la banci 1.210.310
CHELTUIELI IN AVANS 974.341
DATORII 2.425.872
CAPITALURI - TOTAL 3.245.206
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 19.330.454
VENITURI TOTALE 19.490.289
CHELTUIELI TOTALE 15.890.697
Profitul brut 3.599.592
Profitul net 3.027.437
Numar mediu de salariati 56

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.243.469
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.394.064
Stocuri 292.894
Creante 4.417.811
Casa si conturi la banci 1.683.359
CHELTUIELI IN AVANS 1.639.801
DATORII 2.233.591
CAPITALURI - TOTAL 7.043.743
Capital subscris varsat 39.000
Cifra de afaceri neta 30.155.951
VENITURI TOTALE 30.378.345
CHELTUIELI TOTALE 22.341.116
Profitul brut 8.037.229
Profitul net 6.811.288
Numar mediu de salariati 83

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.187.577
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.185.368
Stocuri 187.870
Creante 2.682.172
Casa si conturi la banci 2.315.326
CHELTUIELI IN AVANS 561.570
DATORII 1.541.721
CAPITALURI - TOTAL 6.392.794
Capital subscris varsat 34.100
Cifra de afaceri neta 28.433.297
VENITURI TOTALE 28.652.604
CHELTUIELI TOTALE 21.322.026
Profitul brut 7.330.578
Pierdere bruta 0
Profitul net 6.225.272
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 100

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.845.484
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.013.588
Stocuri 114.983
Creante 83.309
Casa si conturi la banci 1.815.296
CHELTUIELI IN AVANS 9.628
DATORII 1.507.097
CAPITALURI - TOTAL 3.361.603
Capital subscris varsat 31.000
Cifra de afaceri neta 22.315.152
VENITURI TOTALE 22.468.823
CHELTUIELI TOTALE 18.549.489
Profitul brut 3.919.334
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.252.628
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 102

WEB_BL_BS_SL CAEN: 9200
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.092.955
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.754.356
Stocuri 99.802
Creante 732.552
Casa si conturi la banci 922.002
CHELTUIELI IN AVANS 197.324
DATORII 2.722.160
CAPITALURI - TOTAL 2.322.475
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 77.691.513
VENITURI TOTALE 77.834.442
CHELTUIELI TOTALE 75.149.140
Profitul brut 2.685.302
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.284.456
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 88
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.