BEST PRINT SERVICES S.A.
| Denumire | BEST PRINT SERVICES S.A. |
| CUI | 9100283 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000229407 |
| EUID | ROONRC.J1997000229407 |
| CAEN | 1812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-01-16 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 45 525 120 | 3 232 087 | 18 237 739 | 15 323 326 | 15 335 502 | 12 356 766 | 135 |
| 2023 | 48 635 318 | 2 664 102 | 15 332 481 | 14 442 389 | 14 706 310 | 13 292 401 | 139 |
| 2022 | 51 495 991 | 3 483 165 | 16 909 229 | 14 644 834 | 15 132 238 | 12 750 317 | 143 |
| 2021 | 40 789 928 | 2 026 550 | 19 159 204 | 14 523 988 | 15 860 100 | 11 293 702 | 135 |
| 2020 | 31 725 236 | 6 396 026 | 23 279 442 | 18 679 828 | 22 538 785 | 17 841 774 | 144 |
| 2019 | 39 725 210 | 3 964 938 | 12 841 904 | 15 471 198 | 11 069 902 | 13 532 555 | 163 |
| 2018 | 38 454 013 | 2 836 337 | 13 401 112 | 15 279 384 | 10 320 720 | 12 057 387 | 168 |
| 2017 | 38 394 896 | 2 616 062 | 13 229 038 | 15 301 078 | 8 673 271 | 10 489 140 | 171 |
| 2016 | 37 634 843 | 2 419 840 | 14 649 512 | 15 985 987 | 7 714 907 | 8 680 865 | 190 |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 525 120 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEST PRINT SERVICES S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 1812 Rev. 2 (echivalent: 1812 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 18 Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1812: Alte activități de tipărire n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEST PRINT SERVICES S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEST PRINT SERVICES S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEST PRINT SERVICES S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.323.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.335.502 |
| Stocuri | 1.873.339 |
| Creante | 11.453.704 |
| Casa si conturi la banci | 2.008.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.138 |
| DATORII | 18.237.739 |
| PROVIZIOANE | 138.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.356.766 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.525.120 |
| VENITURI TOTALE | 46.738.589 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.127.079 |
| Profitul brut | 3.611.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.232.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 135 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.442.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.706.310 |
| Stocuri | 771.584 |
| Creante | 10.384.857 |
| Casa si conturi la banci | 3.549.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.621 |
| DATORII | 15.332.481 |
| PROVIZIOANE | 589.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.292.401 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.635.318 |
| VENITURI TOTALE | 48.618.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.463.516 |
| Profitul brut | 3.155.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.664.102 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.644.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.132.238 |
| Stocuri | 1.882.060 |
| Creante | 12.090.248 |
| Casa si conturi la banci | 1.159.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.865 |
| DATORII | 16.909.229 |
| PROVIZIOANE | 170.391 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.750.317 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.495.991 |
| VENITURI TOTALE | 52.311.468 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.143.214 |
| Profitul brut | 4.168.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.483.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.523.988 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.860.100 |
| Stocuri | 1.525.811 |
| Creante | 13.874.339 |
| Casa si conturi la banci | 459.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 177.120 |
| DATORII | 19.159.204 |
| VENITURI IN AVANS | 37.132 |
| PROVIZIOANE | 71.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.293.702 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.789.928 |
| VENITURI TOTALE | 44.869.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.335.239 |
| Profitul brut | 2.534.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.026.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 135 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.679.828 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.538.785 |
| Stocuri | 852.885 |
| Creante | 18.677.336 |
| Casa si conturi la banci | 3.008.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.323 |
| DATORII | 23.279.442 |
| VENITURI IN AVANS | 108.040 |
| PROVIZIOANE | 116.680 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.841.774 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.725.236 |
| VENITURI TOTALE | 44.353.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.489.963 |
| Profitul brut | 6.863.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.396.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.471.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.069.902 |
| Stocuri | 397.188 |
| Creante | 8.871.944 |
| Casa si conturi la banci | 1.800.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.599 |
| DATORII | 12.841.904 |
| VENITURI IN AVANS | 178.948 |
| PROVIZIOANE | 107.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.532.555 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.725.210 |
| VENITURI TOTALE | 39.764.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.205.673 |
| Profitul brut | 4.559.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.964.938 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.279.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.320.720 |
| Stocuri | 622.343 |
| Creante | 8.371.397 |
| Casa si conturi la banci | 1.326.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 159.565 |
| DATORII | 13.401.112 |
| VENITURI IN AVANS | 249.857 |
| PROVIZIOANE | 51.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.057.387 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.454.013 |
| VENITURI TOTALE | 38.571.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.253.548 |
| Profitul brut | 3.317.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.836.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.301.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.673.271 |
| Stocuri | 599.389 |
| Creante | 7.141.225 |
| Casa si conturi la banci | 932.657 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.357 |
| DATORII | 13.229.038 |
| VENITURI IN AVANS | 320.765 |
| PROVIZIOANE | 30.763 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.489.140 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.394.896 |
| VENITURI TOTALE | 38.734.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.650.976 |
| Profitul brut | 3.083.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.616.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 171 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.985.987 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.714.907 |
| Stocuri | 514.289 |
| Creante | 7.094.064 |
| Casa si conturi la banci | 106.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.142 |
| DATORII | 14.649.512 |
| VENITURI IN AVANS | 405.346 |
| PROVIZIOANE | 26.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.680.865 |
| Capital subscris varsat | 763.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.634.843 |
| VENITURI TOTALE | 37.851.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.431.689 |
| Profitul brut | 2.419.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.419.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |