BIALETTI STAINLESS STEEL SRL
| Denumire | BIALETTI STAINLESS STEEL SRL |
| CUI | 18786793 |
| Nr. Reg. Com. | J29/1359/2006 |
| EUID | ROONRC.J29/1359/2006 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-06-21 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROSSETTI MAURIZIO | - | Italia |
| VEZZOLI MARCO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 117 724 829 | 3 587 460 | 80 690 179 | 50 109 817 | 48 148 363 | 17 575 269 | 255 |
| 2023 | 122 378 850 | 4 095 456 | 72 095 778 | 46 451 746 | 49 860 149 | 24 245 523 | 251 |
| 2022 | 123 956 974 | 6 738 128 | 88 539 099 | 47 196 701 | 61 465 956 | 20 150 067 | 254 |
| 2021 | 101 438 033 | 2 526 509 | 81 452 040 | 49 889 408 | 44 949 310 | 13 411 938 | 255 |
| 2020 | 78 413 057 | 1 112 176 | 74 648 566 | 52 502 329 | 33 048 072 | 10 949 583 | 242 |
| 2019 | 72 642 819 | -2 202 946 | 77 174 726 | 55 065 231 | 31 885 780 | 9 829 349 | 248 |
| 2018 | 64 245 017 | -1 316 959 | 64 613 670 | 51 486 267 | 25 060 070 | 12 036 670 | 249 |
| 2017 | 68 008 179 | 1 852 044 | 68 255 377 | 53 388 529 | 28 234 736 | 13 407 916 | 277 |
| 2016 | 68 616 776 | 2 400 472 | 60 641 087 | 46 167 203 | 26 878 744 | 12 434 235 | 252 |
Statistics
Commercial networks and enterprises117 724 829 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIALETTI STAINLESS STEEL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Prahova , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIALETTI STAINLESS STEEL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIALETTI STAINLESS STEEL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIALETTI STAINLESS STEEL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.109.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.148.363 |
| Stocuri | 36.376.611 |
| Creante | 11.598.907 |
| Casa si conturi la banci | 104.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.969 |
| DATORII | 80.690.179 |
| PROVIZIOANE | 6.701 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.575.269 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 117.724.829 |
| VENITURI TOTALE | 118.838.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.325.356 |
| Profitul brut | 4.513.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.587.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 255 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.451.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.860.149 |
| Stocuri | 32.658.236 |
| Creante | 15.758.291 |
| Casa si conturi la banci | 1.375.214 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.140 |
| DATORII | 72.095.778 |
| PROVIZIOANE | 2.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.245.523 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 122.378.850 |
| VENITURI TOTALE | 121.373.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.415.508 |
| Profitul brut | 4.958.034 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.095.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 251 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.196.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.465.956 |
| Stocuri | 42.199.661 |
| Creante | 17.639.372 |
| Casa si conturi la banci | 808.515 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.412 |
| DATORII | 88.539.099 |
| PROVIZIOANE | 903 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.150.067 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 123.956.974 |
| VENITURI TOTALE | 141.108.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.963.885 |
| Profitul brut | 8.144.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.738.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.889.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.949.310 |
| Stocuri | 24.847.022 |
| Creante | 19.386.587 |
| Casa si conturi la banci | 467.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.260 |
| DATORII | 81.452.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.411.938 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 101.438.033 |
| VENITURI TOTALE | 105.775.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.407.391 |
| Profitul brut | 3.367.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.526.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 255 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.502.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.048.072 |
| Stocuri | 16.959.474 |
| Creante | 15.583.200 |
| Casa si conturi la banci | 311.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.662 |
| DATORII | 74.648.566 |
| PROVIZIOANE | 1.914 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.949.583 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 78.413.057 |
| VENITURI TOTALE | 76.573.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.922.810 |
| Profitul brut | 1.651.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.112.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 242 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.065.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.885.780 |
| Stocuri | 19.989.602 |
| Creante | 9.673.248 |
| Casa si conturi la banci | 2.222.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.050 |
| DATORII | 77.174.726 |
| PROVIZIOANE | 3.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.829.349 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 72.642.819 |
| VENITURI TOTALE | 79.382.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.535.679 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.153.256 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.202.946 |
| Numar mediu de salariati | 248 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.486.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.060.070 |
| Stocuri | 13.814.762 |
| Creante | 11.000.293 |
| Casa si conturi la banci | 245.015 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.003 |
| DATORII | 64.613.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.036.670 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 64.245.017 |
| VENITURI TOTALE | 65.332.255 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.467.118 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.134.863 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.316.959 |
| Numar mediu de salariati | 249 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.388.529 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.234.736 |
| Stocuri | 14.816.597 |
| Creante | 13.211.235 |
| Casa si conturi la banci | 206.904 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.028 |
| DATORII | 68.255.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.407.916 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 68.008.179 |
| VENITURI TOTALE | 74.583.333 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.471.325 |
| Profitul brut | 2.112.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.852.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 277 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.167.203 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.878.744 |
| Stocuri | 14.063.617 |
| Creante | 12.409.679 |
| Casa si conturi la banci | 405.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.375 |
| DATORII | 60.641.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.434.235 |
| Capital subscris varsat | 15.052.060 |
| Cifra de afaceri neta | 68.616.776 |
| VENITURI TOTALE | 75.605.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.657.224 |
| Profitul brut | 2.947.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.400.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 252 |