CALOR GRUP SRL
| Denumire | CALOR GRUP SRL |
| CUI | 12336269 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000322111 |
| EUID | ROONRC.J1999000322111 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-10-21 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 304 423 | 1 822 528 | 1 861 071 | — | — | — | 25 |
| 2024 | 14 261 639 | 3 166 130 | 3 696 363 | 2 137 136 | 8 189 749 | 6 130 024 | 24 |
| 2023 | 11 444 759 | 2 426 526 | 2 757 838 | 2 849 019 | 5 492 826 | 5 364 372 | 21 |
| 2022 | 7 633 561 | 163 201 | 3 041 744 | 2 438 289 | 4 464 360 | 3 912 848 | 22 |
| 2021 | 7 206 080 | 661 883 | 1 881 218 | 2 138 283 | 3 799 921 | 4 099 647 | 24 |
| 2020 | 7 794 587 | 1 690 838 | 661 819 | 2 122 003 | 2 849 620 | 4 324 182 | 30 |
| 2019 | 6 468 493 | -2 159 048 | 4 873 308 | 2 234 397 | 5 253 707 | 2 633 344 | 38 |
| 2018 | 4 669 422 | 8 136 | 3 809 085 | 2 472 656 | 6 114 277 | 4 792 392 | 40 |
| 2017 | 4 660 774 | 5 012 | 5 341 073 | 2 859 276 | 7 245 613 | 4 784 256 | 48 |
| 2016 | 8 526 278 | 19 704 | 4 960 099 | 3 199 019 | 6 524 853 | 4 779 244 | 59 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 304 423 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CALOR GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Caraş-Severin , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CALOR GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CALOR GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CALOR GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.137.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.189.749 |
| Stocuri | 186.142 |
| Creante | 4.799.687 |
| Casa si conturi la banci | 3.203.920 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.231 |
| DATORII | 3.696.363 |
| VENITURI IN AVANS | 9.188 |
| PROVIZIOANE | 519.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.130.024 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.261.639 |
| VENITURI TOTALE | 16.161.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.404.682 |
| Profitul brut | 3.756.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.166.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.849.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.492.826 |
| Stocuri | 614.638 |
| Creante | 4.466.561 |
| Casa si conturi la banci | 411.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.643 |
| DATORII | 2.757.838 |
| VENITURI IN AVANS | 11.438 |
| PROVIZIOANE | 234.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.364.372 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.444.759 |
| VENITURI TOTALE | 11.435.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.575.981 |
| Profitul brut | 2.859.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.426.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.438.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.464.360 |
| Stocuri | 847.308 |
| Creante | 2.464.946 |
| Casa si conturi la banci | 1.152.106 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.943 |
| DATORII | 3.041.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.912.848 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.633.561 |
| VENITURI TOTALE | 7.712.396 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.525.584 |
| Profitul brut | 186.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 163.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.138.283 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.799.921 |
| Stocuri | 634.156 |
| Creante | 1.903.672 |
| Casa si conturi la banci | 1.262.093 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.661 |
| DATORII | 1.881.218 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.099.647 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.206.080 |
| VENITURI TOTALE | 7.213.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.511.953 |
| Profitul brut | 701.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 661.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.122.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.849.620 |
| Stocuri | 756.323 |
| Creante | 1.095.303 |
| Casa si conturi la banci | 997.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.378 |
| DATORII | 661.819 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.324.182 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.794.587 |
| VENITURI TOTALE | 6.988.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.297.788 |
| Profitul brut | 1.690.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.690.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.234.397 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.253.707 |
| Stocuri | 1.998.122 |
| Creante | 2.174.944 |
| Casa si conturi la banci | 1.080.641 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.548 |
| DATORII | 4.873.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.633.344 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.468.493 |
| VENITURI TOTALE | 4.794.401 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.953.449 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.159.048 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.159.048 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.472.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.114.277 |
| Stocuri | 4.088.870 |
| Creante | 985.640 |
| Casa si conturi la banci | 1.039.767 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.544 |
| DATORII | 3.809.085 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.792.392 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.669.422 |
| VENITURI TOTALE | 6.180.321 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.164.512 |
| Profitul brut | 15.809 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.859.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.245.613 |
| Stocuri | 2.901.362 |
| Creante | 3.747.731 |
| Casa si conturi la banci | 596.520 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.440 |
| DATORII | 5.341.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.784.256 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.660.774 |
| VENITURI TOTALE | 6.304.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.291.429 |
| Profitul brut | 13.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.199.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.524.853 |
| Stocuri | 1.919.135 |
| Creante | 3.976.881 |
| Casa si conturi la banci | 628.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.471 |
| DATORII | 4.960.099 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.779.244 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.526.278 |
| VENITURI TOTALE | 7.734.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.699.762 |
| Profitul brut | 34.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |