CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL
| Denumire | CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL |
| CUI | 9246522 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000562236 |
| EUID | ROONRC.J40/1645/1997 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-03-05 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| THOMAS RICHARD PIERRE | - | Franţa |
| THOMAS RICHARD PIERRE | - | Franţa |
| LUCA VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64 521 100 | 1 872 945 | 19 213 419 | — | — | — | 178 |
| 2024 | 85 639 001 | 3 247 445 | 18 703 434 | 10 375 388 | 44 557 613 | 13 161 731 | 201 |
| 2023 | 64 646 134 | 1 395 779 | 17 323 800 | 4 699 657 | 61 124 907 | 9 914 286 | 146 |
| 2022 | 27 714 614 | 219 391 | 12 013 177 | 4 134 874 | 48 827 087 | 8 518 507 | 69 |
| 2021 | 35 822 814 | 4 839 510 | 7 940 655 | 1 345 408 | 50 792 807 | 20 115 116 | 65 |
| 2020 | 117 622 653 | -475 594 | 50 568 727 | 1 838 563 | 128 996 358 | 57 135 606 | 114 |
| 2019 | 155 052 933 | 1 197 499 | 56 951 164 | 4 943 636 | 122 839 776 | 57 611 200 | 191 |
| 2018 | 219 498 269 | 9 446 059 | 118 593 497 | 2 677 023 | 174 725 233 | 56 413 701 | 164 |
| 2017 | 128 281 510 | 5 213 091 | 55 979 420 | 2 142 867 | 101 171 602 | 46 967 642 | 160 |
| 2016 | 112 636 635 | 6 554 327 | 42 866 449 | 2 862 326 | 82 098 834 | 41 754 552 | 172 |
Statistics
Commercial networks and enterprises64 521 100 lei
-25%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.375.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.557.613 |
| Stocuri | 23.300.221 |
| Creante | 13.759.680 |
| Casa si conturi la banci | 7.497.712 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 413.740 |
| DATORII | 18.703.434 |
| VENITURI IN AVANS | 21.775.908 |
| PROVIZIOANE | 1.705.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.161.731 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 85.639.001 |
| VENITURI TOTALE | 72.334.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.570.721 |
| Profitul brut | 3.764.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.247.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.699.657 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.124.907 |
| Stocuri | 37.028.551 |
| Creante | 20.769.335 |
| Casa si conturi la banci | 3.327.021 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 234.963 |
| DATORII | 17.323.800 |
| VENITURI IN AVANS | 37.335.820 |
| PROVIZIOANE | 1.485.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.914.286 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Cifra de afaceri neta | 64.646.134 |
| VENITURI TOTALE | 68.345.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.315.098 |
| Profitul brut | 2.030.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.395.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.134.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.827.087 |
| Stocuri | 33.905.921 |
| Creante | 13.279.752 |
| Casa si conturi la banci | 1.641.414 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224.731 |
| DATORII | 12.013.177 |
| VENITURI IN AVANS | 32.046.605 |
| PROVIZIOANE | 608.403 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.518.507 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.714.614 |
| VENITURI TOTALE | 35.050.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.745.911 |
| Profitul brut | 304.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.345.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.792.807 |
| Stocuri | 26.233.452 |
| Creante | 21.863.221 |
| Casa si conturi la banci | 2.696.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.039 |
| DATORII | 7.940.655 |
| VENITURI IN AVANS | 23.686.865 |
| PROVIZIOANE | 446.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.115.116 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 35.822.814 |
| VENITURI TOTALE | 44.466.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.178.148 |
| Profitul brut | 5.288.240 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.839.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.838.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 128.996.358 |
| Stocuri | 25.132.052 |
| Creante | 83.319.186 |
| Casa si conturi la banci | 20.545.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.046 |
| DATORII | 50.568.727 |
| VENITURI IN AVANS | 22.240.915 |
| PROVIZIOANE | 950.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.135.606 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 117.622.653 |
| VENITURI TOTALE | 134.827.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 134.896.610 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.042 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 475.594 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.943.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 122.839.776 |
| Stocuri | 22.930.205 |
| Creante | 82.531.907 |
| Casa si conturi la banci | 17.377.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 283.423 |
| DATORII | 56.951.164 |
| VENITURI IN AVANS | 11.290.547 |
| PROVIZIOANE | 2.213.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.611.200 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 155.052.933 |
| VENITURI TOTALE | 172.802.207 |
| CHELTUIELI TOTALE | 171.380.518 |
| Profitul brut | 1.421.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.197.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 191 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.677.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 174.725.233 |
| Stocuri | 15.846.845 |
| Creante | 154.477.279 |
| Casa si conturi la banci | 4.401.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 466.900 |
| DATORII | 118.593.497 |
| VENITURI IN AVANS | 2.163.882 |
| PROVIZIOANE | 698.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.413.701 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 219.498.269 |
| VENITURI TOTALE | 231.256.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 220.298.487 |
| Profitul brut | 10.957.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.446.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.142.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 101.171.602 |
| Stocuri | 12.053.320 |
| Creante | 80.822.129 |
| Casa si conturi la banci | 8.296.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 286.213 |
| DATORII | 55.979.420 |
| VENITURI IN AVANS | 113.786 |
| PROVIZIOANE | 539.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.967.642 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 128.281.510 |
| VENITURI TOTALE | 129.157.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 123.105.403 |
| Profitul brut | 6.052.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.213.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 160 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.862.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.098.834 |
| Stocuri | 11.513.897 |
| Creante | 63.843.027 |
| Casa si conturi la banci | 6.741.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.876 |
| DATORII | 42.866.449 |
| VENITURI IN AVANS | 44.426 |
| PROVIZIOANE | 438.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.754.552 |
| Capital subscris varsat | 11.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 112.636.635 |
| VENITURI TOTALE | 117.299.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.651.546 |
| Profitul brut | 7.648.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.554.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |