CAR SYSTEM ARGES S.R.L.
| Denumire | CAR SYSTEM ARGES S.R.L. |
| CUI | 14028460 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000342039 |
| EUID | ROONRC.J2001000342039 |
| CAEN | 2059 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-06-27 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MITRACHE GIGI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 478 803 | 3 705 938 | 21 373 970 | — | — | — | 42 |
| 2024 | 62 097 980 | 3 028 802 | 30 569 343 | 14 012 885 | 44 713 549 | 28 047 503 | 41 |
| 2023 | 61 882 838 | 4 837 518 | 29 810 204 | 11 146 914 | 46 546 456 | 27 776 154 | 40 |
| 2022 | 65 345 014 | 4 227 358 | 32 127 542 | 10 275 015 | 44 967 783 | 22 987 599 | 40 |
| 2021 | 54 953 528 | 4 166 692 | 25 154 986 | 10 318 557 | 34 622 751 | 19 802 362 | 47 |
| 2020 | 46 674 461 | 4 800 017 | 20 250 602 | 6 583 568 | 29 284 304 | 15 635 670 | 45 |
| 2019 | 46 192 056 | 2 015 117 | 24 710 003 | 4 913 027 | 30 623 308 | 10 835 653 | 52 |
| 2018 | 37 290 477 | 2 289 054 | 15 662 276 | 5 094 442 | 19 371 959 | 8 820 537 | 51 |
| 2017 | 32 451 644 | 1 778 031 | 10 618 396 | 4 364 255 | 12 766 749 | 6 531 483 | 58 |
| 2016 | 26 170 031 | 2 222 768 | 13 358 125 | 3 719 299 | 14 385 432 | 4 753 451 | 52 |
Statistics
Commercial networks and enterprises50 478 803 lei
-19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAR SYSTEM ARGES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2059 Rev. 2 (echivalent: 2059 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea altor produse chimice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 2059: Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAR SYSTEM ARGES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAR SYSTEM ARGES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAR SYSTEM ARGES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.012.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.713.549 |
| Stocuri | 6.468.257 |
| Creante | 37.548.801 |
| Casa si conturi la banci | 696.491 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.371 |
| DATORII | 30.569.343 |
| VENITURI IN AVANS | 125.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.047.503 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.097.980 |
| VENITURI TOTALE | 65.138.971 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.856.052 |
| Profitul brut | 3.282.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.028.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.146.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.546.456 |
| Stocuri | 6.338.670 |
| Creante | 39.098.722 |
| Casa si conturi la banci | 1.109.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.482 |
| DATORII | 29.810.204 |
| VENITURI IN AVANS | 139.494 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.776.154 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.882.838 |
| VENITURI TOTALE | 64.639.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.197.774 |
| Profitul brut | 5.441.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.837.518 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.275.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.967.783 |
| Stocuri | 6.167.007 |
| Creante | 35.689.197 |
| Casa si conturi la banci | 3.111.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.174 |
| DATORII | 32.127.542 |
| VENITURI IN AVANS | 159.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.987.599 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.345.014 |
| VENITURI TOTALE | 66.971.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.129.325 |
| Profitul brut | 4.842.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.227.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.318.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.622.751 |
| Stocuri | 4.762.704 |
| Creante | 28.879.333 |
| Casa si conturi la banci | 980.714 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.996 |
| DATORII | 25.154.986 |
| VENITURI IN AVANS | 2.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.802.362 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.953.528 |
| VENITURI TOTALE | 54.944.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.636.882 |
| Profitul brut | 4.307.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.166.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.583.568 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.284.304 |
| Stocuri | 4.159.256 |
| Creante | 24.777.416 |
| Casa si conturi la banci | 347.632 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.400 |
| DATORII | 20.250.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.635.670 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.674.461 |
| VENITURI TOTALE | 46.231.791 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.708.093 |
| Profitul brut | 5.523.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.800.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.913.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.623.308 |
| Stocuri | 3.339.647 |
| Creante | 27.202.468 |
| Casa si conturi la banci | 81.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.321 |
| DATORII | 24.710.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.835.653 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.192.056 |
| VENITURI TOTALE | 47.475.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.193.956 |
| Profitul brut | 2.281.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.015.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.094.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.371.959 |
| Stocuri | 3.588.085 |
| Creante | 15.714.478 |
| Casa si conturi la banci | 69.396 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.412 |
| DATORII | 15.662.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.820.537 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.290.477 |
| VENITURI TOTALE | 37.224.074 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.677.741 |
| Profitul brut | 2.546.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.289.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.364.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.766.749 |
| Stocuri | 2.079.287 |
| Creante | 10.318.633 |
| Casa si conturi la banci | 368.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.875 |
| DATORII | 10.618.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.531.483 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.451.644 |
| VENITURI TOTALE | 32.558.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.497.234 |
| Profitul brut | 2.061.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.778.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.719.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.385.432 |
| Stocuri | 1.356.476 |
| Creante | 12.898.722 |
| Casa si conturi la banci | 130.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.845 |
| DATORII | 13.358.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.753.451 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.170.031 |
| VENITURI TOTALE | 26.178.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.653.319 |
| Profitul brut | 2.525.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.222.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |