CEGEDIM SERVICE CENTER SRL
| Denumire | CEGEDIM SERVICE CENTER SRL |
| CUI | 38053193 |
| Nr. Reg. Com. | J2017013782409 |
| EUID | ROONRC.J2017013782409 |
| CAEN | 8299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-01 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CERCLEUX ANTHONY JEAN NOEL | - | Franţa |
| CERCLEUX ANTHONY JEAN NOEL | - | Franţa |
| PIERRE MARUCCHI | - | Franţa |
| CERNICA GABRIEL RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 74 934 695 | 3 751 636 | 8 499 475 | 2 174 304 | 17 497 441 | 11 847 134 | 428 |
| 2023 | 68 537 333 | 2 462 876 | 8 740 895 | 2 719 011 | 14 147 782 | 9 095 498 | 427 |
| 2022 | 53 917 136 | 1 059 689 | 7 984 082 | 2 756 022 | 10 984 697 | 6 632 622 | 382 |
| 2021 | 48 551 965 | 3 968 168 | 6 950 626 | 3 226 748 | 8 505 324 | 5 572 933 | 299 |
| 2020 | 37 237 735 | 2 003 778 | 8 227 746 | 3 650 570 | 6 170 201 | 2 063 778 | 231 |
| 2019 | 26 055 706 | 241 543 | 7 733 119 | 2 835 570 | 4 861 128 | 600 987 | 202 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises74 934 695 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEGEDIM SERVICE CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8299 Rev. 2 (echivalent: 8299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 82 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEGEDIM SERVICE CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEGEDIM SERVICE CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEGEDIM SERVICE CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.174.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.497.441 |
| Stocuri | 92.666 |
| Creante | 14.141.825 |
| Casa si conturi la banci | 3.262.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 902.873 |
| DATORII | 8.499.475 |
| VENITURI IN AVANS | 28.009 |
| PROVIZIOANE | 200.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.847.134 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.934.695 |
| VENITURI TOTALE | 75.337.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.963.250 |
| Profitul brut | 4.373.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.751.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 428 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.719.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.147.782 |
| Stocuri | 111.957 |
| Creante | 9.202.196 |
| Casa si conturi la banci | 4.833.629 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.169.600 |
| DATORII | 8.740.895 |
| PROVIZIOANE | 200.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.095.498 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 68.537.333 |
| VENITURI TOTALE | 69.094.774 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.199.070 |
| Profitul brut | 2.895.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.462.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 427 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.756.022 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.984.697 |
| Stocuri | 167.371 |
| Creante | 8.815.377 |
| Casa si conturi la banci | 2.001.949 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.075.985 |
| DATORII | 7.984.082 |
| PROVIZIOANE | 200.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.632.622 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.917.136 |
| VENITURI TOTALE | 54.048.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.657.244 |
| Profitul brut | 1.391.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.059.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 382 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.226.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.505.324 |
| Stocuri | 199.682 |
| Creante | 6.741.589 |
| Casa si conturi la banci | 1.564.053 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 991.487 |
| DATORII | 6.950.626 |
| PROVIZIOANE | 200.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.572.933 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.551.965 |
| VENITURI TOTALE | 48.640.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.019.441 |
| Profitul brut | 4.620.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.968.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 299 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.650.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.170.201 |
| Stocuri | 158.221 |
| Creante | 4.707.375 |
| Casa si conturi la banci | 1.304.605 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 570.753 |
| DATORII | 8.227.746 |
| PROVIZIOANE | 100.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.063.778 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.237.735 |
| VENITURI TOTALE | 37.316.362 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.802.771 |
| Profitul brut | 2.513.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.003.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 231 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.835.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.861.128 |
| Stocuri | 163.341 |
| Creante | 4.001.596 |
| Casa si conturi la banci | 696.191 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 710.195 |
| DATORII | 7.733.119 |
| PROVIZIOANE | 72.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | 600.987 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.055.706 |
| VENITURI TOTALE | 26.365.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.820.166 |
| Profitul brut | 545.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 241.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 202 |
| Active imobilizate | 1.055.653 |
| Active circulante | 3.677.001 |
| Stocuri | 341.260 |
| Creante | 2.368.794 |
| Disponibilitati | 966.947 |
| Cheltuieli in avans | 381.269 |
| Datorii | 4.754.479 |
| Capitaluri proprii | 359.444 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 16.489.338 |
| Venituri totale | 16.523.421 |
| Cheltuieli totale | 15.862.839 |
| Profit brut | 660.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 368.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 129 |
| Active imobilizate | 50.143 |
| Active circulante | 1.924.944 |
| Stocuri | 9.692 |
| Creante | 1.053.555 |
| Disponibilitati | 861.697 |
| Cheltuieli in avans | 2.643 |
| Datorii | 1.986.342 |
| Capitaluri proprii | -8.612 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 2.381.197 |
| Venituri totale | 2.387.058 |
| Cheltuieli totale | 2.372.326 |
| Profit brut | 14.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.612 |
| Nr. salariati | 48 |