CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL
| Denumire | CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL |
| CUI | 13584203 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000597322 |
| EUID | ROONRC.J2000000597322 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-12-06 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DICAN OCTAVIAN | - | România |
| CARABULEA ILIE TUDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 595 146 | 2 966 599 | 4 699 940 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 7 809 358 | 3 384 613 | 1 602 346 | 63 002 277 | 1 616 557 | 35 351 092 | 12 |
| 2023 | 8 148 003 | 4 813 501 | 5 583 848 | 64 444 589 | 2 042 033 | 31 966 479 | 16 |
| 2022 | 8 305 428 | 3 694 716 | 4 345 513 | 64 697 503 | 576 137 | 30 928 667 | 21 |
| 2021 | 7 578 763 | 4 292 693 | 813 715 | 66 148 840 | 1 414 196 | 35 284 695 | 17 |
| 2020 | 7 648 595 | 4 046 978 | 1 794 414 | 67 811 022 | 981 591 | 34 213 436 | 17 |
| 2019 | 8 099 265 | 3 801 974 | 4 264 014 | 66 677 032 | 615 308 | 28 993 434 | 19 |
| 2018 | 7 876 148 | 3 391 206 | 6 501 329 | 68 433 087 | 500 300 | 27 124 297 | 20 |
| 2017 | 7 436 388 | 3 157 517 | 8 611 021 | 70 234 495 | 1 161 237 | 26 205 114 | 21 |
| 2016 | 7 614 256 | 4 181 966 | 11 478 010 | 68 767 222 | 1 522 366 | 20 963 428 | 20 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 595 146 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.002.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.616.557 |
| Stocuri | 4.831 |
| Creante | 501.412 |
| Casa si conturi la banci | 1.110.314 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.880 |
| DATORII | 1.602.346 |
| VENITURI IN AVANS | 27.691.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.351.092 |
| Capital subscris varsat | 3.739.220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.809.358 |
| VENITURI TOTALE | 13.239.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.141.291 |
| Profitul brut | 4.097.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.384.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.444.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.042.033 |
| Stocuri | 6.695 |
| Creante | 583.710 |
| Casa si conturi la banci | 1.451.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.309 |
| DATORII | 5.583.848 |
| VENITURI IN AVANS | 28.963.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.966.479 |
| Capital subscris varsat | 3.739.220 |
| Cifra de afaceri neta | 8.148.003 |
| VENITURI TOTALE | 14.550.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.829.119 |
| Profitul brut | 5.721.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.813.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.697.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 576.137 |
| Stocuri | 15.801 |
| Creante | 504.572 |
| Casa si conturi la banci | 55.764 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 239.644 |
| DATORII | 4.345.513 |
| VENITURI IN AVANS | 30.239.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.928.667 |
| Capital subscris varsat | 3.739.220 |
| Cifra de afaceri neta | 8.305.428 |
| VENITURI TOTALE | 13.022.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.617.003 |
| Profitul brut | 4.405.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.694.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.148.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.414.196 |
| Stocuri | 8.907 |
| Creante | 606.063 |
| Casa si conturi la banci | 799.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.904 |
| DATORII | 813.715 |
| VENITURI IN AVANS | 31.509.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.284.695 |
| Capital subscris varsat | 3.739.220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.578.763 |
| VENITURI TOTALE | 12.241.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.105.967 |
| Profitul brut | 5.135.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.292.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.811.022 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 981.591 |
| Stocuri | 7.366 |
| Creante | 188.662 |
| Casa si conturi la banci | 785.563 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.061 |
| DATORII | 1.794.414 |
| VENITURI IN AVANS | 32.801.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.213.436 |
| Capital subscris varsat | 3.739.220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.648.595 |
| VENITURI TOTALE | 12.500.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.730.804 |
| Profitul brut | 4.769.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.046.978 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.677.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 615.308 |
| Stocuri | 2.793 |
| Creante | 202.365 |
| Casa si conturi la banci | 410.150 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.245 |
| DATORII | 4.264.014 |
| VENITURI IN AVANS | 34.054.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.993.434 |
| Capital subscris varsat | 3.738.720 |
| Cifra de afaceri neta | 8.099.265 |
| VENITURI TOTALE | 12.790.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.236.174 |
| Profitul brut | 4.554.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.801.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.433.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 500.300 |
| Stocuri | 3.131 |
| Creante | 269.139 |
| Casa si conturi la banci | 228.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.258 |
| DATORII | 6.501.329 |
| VENITURI IN AVANS | 35.326.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.124.297 |
| Capital subscris varsat | 3.738.720 |
| Cifra de afaceri neta | 7.876.148 |
| VENITURI TOTALE | 12.083.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.028.303 |
| Profitul brut | 4.054.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.391.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70.234.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.161.237 |
| Stocuri | 7.692 |
| Creante | 907.853 |
| Casa si conturi la banci | 245.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.424 |
| DATORII | 8.611.021 |
| VENITURI IN AVANS | 36.598.021 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.205.114 |
| Capital subscris varsat | 3.738.720 |
| Cifra de afaceri neta | 7.436.388 |
| VENITURI TOTALE | 11.518.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.724.546 |
| Profitul brut | 3.793.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.157.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.767.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.522.366 |
| Stocuri | 14.316 |
| Creante | 1.126.634 |
| Casa si conturi la banci | 381.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.215 |
| DATORII | 11.478.010 |
| VENITURI IN AVANS | 37.869.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.963.428 |
| Capital subscris varsat | 3.738.720 |
| Cifra de afaceri neta | 7.614.256 |
| VENITURI TOTALE | 12.210.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.299.297 |
| Profitul brut | 4.911.644 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.181.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |