AQVA TERMO SANIT SRL
| Denumire | AQVA TERMO SANIT SRL |
| CUI | 10026350 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000866033 |
| EUID | ROONRC.J1997000866033 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-11-28 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 697 845 | 3 459 329 | 10 243 628 | 3 094 150 | 13 923 743 | 6 764 213 | 42 |
| 2023 | 14 184 080 | 2 500 223 | 3 297 193 | 2 904 170 | 6 328 752 | 5 919 331 | 47 |
| 2022 | 11 658 154 | 1 492 930 | 4 178 117 | 2 506 008 | 5 113 973 | 3 419 108 | 45 |
| 2021 | 8 047 591 | 1 458 413 | 3 019 955 | 1 979 070 | 3 560 747 | 2 452 494 | 45 |
| 2020 | 7 252 409 | 371 875 | 2 175 444 | 1 349 931 | 2 494 362 | 1 520 397 | 43 |
| 2019 | 5 767 147 | 34 001 | 2 462 069 | 1 456 841 | 2 382 418 | 1 154 567 | 49 |
| 2018 | 4 236 222 | 12 194 | 1 609 282 | 1 038 587 | 1 976 921 | 1 090 567 | 42 |
| 2017 | 4 483 049 | 1 259 | 2 377 525 | 1 352 630 | 2 517 760 | 1 078 373 | 47 |
| 2016 | 7 439 688 | 9 355 | 2 356 136 | 1 652 161 | 2 516 600 | 1 277 114 | 56 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 697 845 lei
39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AQVA TERMO SANIT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AQVA TERMO SANIT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AQVA TERMO SANIT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AQVA TERMO SANIT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.094.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.923.743 |
| Stocuri | 243.198 |
| Creante | 2.337.037 |
| Casa si conturi la banci | 11.343.508 |
| DATORII | 10.243.628 |
| VENITURI IN AVANS | 10.052 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.764.213 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.697.845 |
| VENITURI TOTALE | 19.803.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.802.119 |
| Profitul brut | 4.001.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.459.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.904.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.328.752 |
| Stocuri | 240.756 |
| Creante | 1.144.951 |
| Casa si conturi la banci | 4.943.045 |
| DATORII | 3.297.193 |
| VENITURI IN AVANS | 16.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.919.331 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.184.080 |
| VENITURI TOTALE | 14.210.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.315.100 |
| Profitul brut | 2.895.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.500.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.506.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.113.973 |
| Stocuri | 360.795 |
| Creante | 2.061.960 |
| Casa si conturi la banci | 2.691.218 |
| DATORII | 4.178.117 |
| VENITURI IN AVANS | 22.756 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.419.108 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.658.154 |
| VENITURI TOTALE | 11.717.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.970.683 |
| Profitul brut | 1.747.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.492.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.979.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.560.747 |
| Stocuri | 170.552 |
| Creante | 613.563 |
| Casa si conturi la banci | 2.776.632 |
| DATORII | 3.019.955 |
| VENITURI IN AVANS | 67.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.452.494 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.047.591 |
| VENITURI TOTALE | 8.912.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.171.251 |
| Profitul brut | 1.741.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.458.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.349.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.494.362 |
| Stocuri | 105.500 |
| Creante | 1.368.183 |
| Casa si conturi la banci | 1.020.679 |
| DATORII | 2.175.444 |
| VENITURI IN AVANS | 148.452 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.520.397 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.252.409 |
| VENITURI TOTALE | 7.620.102 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.184.374 |
| Profitul brut | 435.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 371.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.456.841 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.382.418 |
| Stocuri | 749.208 |
| Creante | 1.041.652 |
| Casa si conturi la banci | 591.558 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.113 |
| DATORII | 2.462.069 |
| VENITURI IN AVANS | 236.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.154.567 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.767.147 |
| VENITURI TOTALE | 5.713.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.644.422 |
| Profitul brut | 69.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.038.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.976.921 |
| Stocuri | 780.709 |
| Creante | 1.139.077 |
| Casa si conturi la banci | 57.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.113 |
| DATORII | 1.609.282 |
| VENITURI IN AVANS | 329.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.090.567 |
| Capital subscris varsat | 15.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.236.222 |
| VENITURI TOTALE | 4.513.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.490.589 |
| Profitul brut | 22.545 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.352.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.517.760 |
| Stocuri | 817.399 |
| Creante | 1.632.060 |
| Casa si conturi la banci | 68.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.113 |
| DATORII | 2.377.525 |
| VENITURI IN AVANS | 428.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.078.373 |
| Capital subscris varsat | 15.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.483.049 |
| VENITURI TOTALE | 4.422.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.412.990 |
| Profitul brut | 9.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.652.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.516.600 |
| Stocuri | 648.995 |
| Creante | 755.115 |
| Casa si conturi la banci | 1.112.490 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.113 |
| DATORII | 2.356.136 |
| VENITURI IN AVANS | 549.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.277.114 |
| Capital subscris varsat | 15.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.439.688 |
| VENITURI TOTALE | 7.688.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.666.257 |
| Profitul brut | 22.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |