NOSTALGIC SRL
| Denumire | NOSTALGIC SRL |
| CUI | 10288157 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000919134 |
| EUID | ROONRC.J1998000919134 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-03-04 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEAGU NAPOLEON-RĂZVAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 21 432 806 | 3 488 328 | 10 496 259 | 30 902 650 | 16 343 349 | 29 590 636 | 46 |
| 2023 | 22 130 852 | 1 658 770 | 12 900 077 | 33 993 274 | 15 031 563 | 28 239 805 | 43 |
| 2022 | 16 091 423 | 4 403 094 | 14 662 451 | 28 062 713 | 18 226 426 | 26 809 302 | 42 |
| 2021 | 18 486 880 | 5 472 168 | 11 484 932 | 23 814 913 | 17 204 901 | 25 085 079 | 42 |
| 2020 | 10 809 627 | 1 476 994 | 8 810 455 | 19 985 755 | 11 088 890 | 20 044 852 | 37 |
| 2019 | 12 245 752 | 1 485 553 | 6 861 973 | 19 087 150 | 9 400 610 | 18 883 541 | 43 |
| 2018 | 13 724 666 | 3 407 852 | 9 581 853 | 20 845 637 | 9 050 476 | 17 397 989 | 43 |
| 2017 | 10 857 059 | 3 624 895 | 10 114 646 | 20 869 146 | 7 031 581 | 14 465 737 | 42 |
| 2016 | 6 113 329 | 2 437 172 | 9 794 098 | 19 228 567 | 5 094 079 | 10 840 842 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 432 806 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NOSTALGIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NOSTALGIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NOSTALGIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NOSTALGIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.902.650 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.343.349 |
| Stocuri | 12.376.095 |
| Creante | 2.353.385 |
| Casa si conturi la banci | 1.613.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.479 |
| DATORII | 10.496.259 |
| VENITURI IN AVANS | 7.172.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.590.636 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.432.806 |
| VENITURI TOTALE | 28.187.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.150.165 |
| Profitul brut | 4.037.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.488.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.993.274 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.031.563 |
| Stocuri | 9.976.941 |
| Creante | 1.706.272 |
| Casa si conturi la banci | 3.348.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.479 |
| DATORII | 12.900.077 |
| VENITURI IN AVANS | 7.898.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.239.805 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.130.852 |
| VENITURI TOTALE | 26.491.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.589.333 |
| Profitul brut | 1.901.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.658.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.062.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.226.426 |
| Stocuri | 12.674.080 |
| Creante | 3.528.485 |
| Casa si conturi la banci | 2.023.861 |
| DATORII | 14.662.451 |
| VENITURI IN AVANS | 4.817.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.809.302 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.091.423 |
| VENITURI TOTALE | 28.178.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.361.277 |
| Profitul brut | 4.817.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.403.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.814.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.204.901 |
| Stocuri | 8.272.247 |
| Creante | 4.696.059 |
| Casa si conturi la banci | 4.236.595 |
| DATORII | 11.484.932 |
| VENITURI IN AVANS | 4.449.803 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.085.079 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.486.880 |
| VENITURI TOTALE | 26.057.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.897.751 |
| Profitul brut | 6.160.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.472.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.985.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.088.890 |
| Stocuri | 5.610.834 |
| Creante | 1.304.418 |
| Casa si conturi la banci | 4.173.638 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 833 |
| DATORII | 8.810.455 |
| VENITURI IN AVANS | 2.220.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.044.852 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.809.627 |
| VENITURI TOTALE | 17.009.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.508.236 |
| Profitul brut | 1.501.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.476.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.087.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.400.610 |
| Stocuri | 5.329.273 |
| Creante | 1.163.880 |
| Casa si conturi la banci | 2.907.457 |
| DATORII | 6.861.973 |
| VENITURI IN AVANS | 2.742.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.883.541 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.245.752 |
| VENITURI TOTALE | 16.014.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.298.616 |
| Profitul brut | 1.715.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.485.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.845.637 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.050.476 |
| Stocuri | 5.331.526 |
| Creante | 1.004.465 |
| Casa si conturi la banci | 2.714.485 |
| DATORII | 9.581.853 |
| VENITURI IN AVANS | 2.916.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.397.989 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.724.666 |
| VENITURI TOTALE | 17.426.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.642.574 |
| Profitul brut | 3.783.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.407.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.869.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.031.581 |
| Stocuri | 5.511.085 |
| Creante | 1.074.765 |
| Casa si conturi la banci | 445.731 |
| DATORII | 10.114.646 |
| VENITURI IN AVANS | 3.320.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.465.737 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.857.059 |
| VENITURI TOTALE | 15.140.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.296.777 |
| Profitul brut | 3.843.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.624.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.228.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.094.079 |
| Stocuri | 3.478.333 |
| Creante | 1.212.683 |
| Casa si conturi la banci | 403.063 |
| DATORII | 9.794.098 |
| VENITURI IN AVANS | 3.687.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.840.842 |
| Capital subscris varsat | 52.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.113.329 |
| VENITURI TOTALE | 10.033.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.539.060 |
| Profitul brut | 2.494.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.437.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |