SP STROIA PRODUCT SRL
| Denumire | SP STROIA PRODUCT SRL |
| CUI | 10458855 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000435351 |
| EUID | ROONRC.J1998000435351 |
| CAEN | 4661 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-04-16 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 344 250 | 3 336 894 | 4 209 720 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 14 448 907 | 3 039 003 | 2 456 048 | 2 157 484 | 17 238 593 | 16 940 029 | 5 |
| 2023 | 16 000 131 | 4 164 156 | 2 572 487 | 1 776 286 | 16 882 412 | 16 086 211 | 5 |
| 2022 | 14 549 548 | 3 793 002 | 3 869 552 | 1 690 882 | 14 122 675 | 11 944 005 | 4 |
| 2021 | 9 227 464 | 2 265 293 | 511 260 | 1 651 922 | 9 747 182 | 10 887 844 | 5 |
| 2020 | 4 443 375 | 881 516 | 290 980 | 1 265 160 | 7 879 675 | 8 853 855 | 5 |
| 2019 | 9 716 435 | 1 737 351 | 605 834 | 1 307 030 | 7 650 636 | 8 351 832 | 4 |
| 2018 | 5 109 098 | 1 061 664 | 283 215 | 1 338 253 | 5 771 213 | 6 844 631 | 3 |
| 2017 | 5 850 285 | 1 284 979 | 546 256 | 794 073 | 5 535 150 | 5 782 967 | 2 |
| 2016 | 3 720 199 | 697 968 | 688 454 | 603 085 | 4 583 357 | 4 497 988 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 344 250 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SP STROIA PRODUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4661 Rev. 2 (echivalent: 4661 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 4661: Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SP STROIA PRODUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SP STROIA PRODUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SP STROIA PRODUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.157.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.238.593 |
| Stocuri | 8.352.446 |
| Creante | 1.080.478 |
| Casa si conturi la banci | 7.805.669 |
| DATORII | 2.456.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.940.029 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.448.907 |
| VENITURI TOTALE | 14.718.583 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.223.742 |
| Profitul brut | 3.494.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.039.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.776.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.882.412 |
| Stocuri | 8.771.171 |
| Creante | 1.023.301 |
| Casa si conturi la banci | 7.087.940 |
| DATORII | 2.572.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.086.211 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 16.000.131 |
| VENITURI TOTALE | 16.129.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.328.935 |
| Profitul brut | 4.800.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.164.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.690.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.122.675 |
| Stocuri | 5.234.653 |
| Creante | 2.977.408 |
| Casa si conturi la banci | 5.910.614 |
| DATORII | 3.869.552 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.944.005 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.549.548 |
| VENITURI TOTALE | 14.613.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.185.391 |
| Profitul brut | 4.428.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.793.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.651.922 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.747.182 |
| Stocuri | 3.484.469 |
| Creante | 1.473.301 |
| Casa si conturi la banci | 4.789.412 |
| DATORII | 511.260 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.887.844 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.227.464 |
| VENITURI TOTALE | 9.380.008 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.766.458 |
| Profitul brut | 2.613.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.265.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.265.160 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.879.675 |
| Stocuri | 2.631.896 |
| Creante | 423.576 |
| Casa si conturi la banci | 4.824.203 |
| DATORII | 290.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.853.855 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.443.375 |
| VENITURI TOTALE | 4.600.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.543.050 |
| Profitul brut | 1.057.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.307.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.650.636 |
| Stocuri | 2.155.129 |
| Creante | 266.191 |
| Casa si conturi la banci | 5.229.316 |
| DATORII | 605.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.351.832 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.716.435 |
| VENITURI TOTALE | 9.931.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.894.810 |
| Profitul brut | 2.036.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.737.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.338.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.771.213 |
| Stocuri | 1.945.122 |
| Creante | 611.410 |
| Casa si conturi la banci | 3.214.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.380 |
| DATORII | 283.215 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.844.631 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.109.098 |
| VENITURI TOTALE | 5.234.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.962.483 |
| Profitul brut | 1.272.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.061.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 794.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.535.150 |
| Stocuri | 1.730.915 |
| Creante | 374.236 |
| Casa si conturi la banci | 3.429.999 |
| DATORII | 546.256 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.782.967 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.850.285 |
| VENITURI TOTALE | 5.914.259 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.405.883 |
| Profitul brut | 1.508.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.284.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 603.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.583.357 |
| Stocuri | 1.582.632 |
| Creante | 441.997 |
| Casa si conturi la banci | 2.558.728 |
| DATORII | 688.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.497.988 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.720.199 |
| VENITURI TOTALE | 3.892.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.060.807 |
| Profitul brut | 831.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 697.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |