CARUL CU BERE 95 SRL
| Denumire | CARUL CU BERE 95 SRL |
| CUI | 11354240 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000019170 |
| EUID | ROONRC.J1999000019170 |
| CAEN | 4634 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-01-12 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEANĂ ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 113 366 529 | 3 558 272 | 19 924 572 | 5 937 775 | 21 263 998 | 7 251 993 | 155 |
| 2023 | 101 852 156 | 2 974 541 | 20 938 468 | 5 134 635 | 19 612 443 | 3 784 735 | 161 |
| 2022 | 90 442 054 | 668 935 | 26 168 320 | 5 690 356 | 21 324 033 | 810 194 | 168 |
| 2021 | 85 474 302 | 3 084 456 | 7 436 916 | 5 735 707 | 16 159 197 | 14 434 363 | 174 |
| 2020 | 84 939 768 | 3 566 736 | 10 197 773 | 4 831 831 | 16 715 849 | 11 349 907 | 162 |
| 2019 | 90 654 105 | 1 659 162 | 13 849 661 | 5 628 249 | 19 004 583 | 10 783 171 | 201 |
| 2018 | 94 846 252 | 3 043 285 | 16 679 845 | 4 860 165 | 20 943 689 | 9 124 009 | 208 |
| 2017 | 83 082 115 | 2 873 582 | 16 824 439 | 4 487 070 | 18 418 093 | 6 080 724 | 190 |
| 2016 | 74 772 051 | 3 065 883 | 18 257 296 | 4 267 358 | 17 197 080 | 3 207 142 | 181 |
Statistics
Commercial networks and enterprises113 366 529 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CARUL CU BERE 95 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4634 Rev. 2 (echivalent: 4634 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 4634: Comerț cu ridicata al băuturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CARUL CU BERE 95 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CARUL CU BERE 95 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CARUL CU BERE 95 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.937.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.263.998 |
| Stocuri | 8.789.692 |
| Creante | 10.574.286 |
| Casa si conturi la banci | 1.900.020 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 19.924.572 |
| VENITURI IN AVANS | 25.208 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.251.993 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 113.366.529 |
| VENITURI TOTALE | 115.725.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.642.943 |
| Profitul brut | 4.082.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.558.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.134.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.612.443 |
| Stocuri | 8.147.048 |
| Creante | 9.019.371 |
| Casa si conturi la banci | 2.446.024 |
| DATORII | 20.938.468 |
| VENITURI IN AVANS | 23.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.784.735 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 101.852.156 |
| VENITURI TOTALE | 104.238.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 100.658.353 |
| Profitul brut | 3.579.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.974.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 161 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.690.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.324.033 |
| Stocuri | 8.053.713 |
| Creante | 9.388.372 |
| Casa si conturi la banci | 3.881.948 |
| DATORII | 26.168.320 |
| VENITURI IN AVANS | 35.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 810.194 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 90.442.054 |
| VENITURI TOTALE | 92.690.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.801.408 |
| Profitul brut | 888.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 668.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.735.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.159.197 |
| Stocuri | 4.766.703 |
| Creante | 7.571.001 |
| Casa si conturi la banci | 3.821.493 |
| DATORII | 7.436.916 |
| VENITURI IN AVANS | 23.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.434.363 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 85.474.302 |
| VENITURI TOTALE | 86.627.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.077.667 |
| Profitul brut | 3.549.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.084.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.831.831 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.715.849 |
| Stocuri | 3.929.406 |
| Creante | 7.391.311 |
| Casa si conturi la banci | 5.395.132 |
| DATORII | 10.197.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.349.907 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.939.768 |
| VENITURI TOTALE | 86.648.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.575.829 |
| Profitul brut | 4.072.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.566.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.628.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.004.583 |
| Stocuri | 4.711.513 |
| Creante | 8.978.423 |
| Casa si conturi la banci | 5.314.647 |
| DATORII | 13.849.661 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.783.171 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 90.654.105 |
| VENITURI TOTALE | 91.662.816 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.633.943 |
| Profitul brut | 2.028.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.659.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.860.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.943.689 |
| Stocuri | 7.996.779 |
| Creante | 9.372.882 |
| Casa si conturi la banci | 3.574.028 |
| DATORII | 16.679.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.124.009 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.846.252 |
| VENITURI TOTALE | 95.473.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.796.735 |
| Profitul brut | 3.676.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.043.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 208 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.487.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.418.093 |
| Stocuri | 6.828.173 |
| Creante | 8.812.315 |
| Casa si conturi la banci | 2.777.605 |
| DATORII | 16.824.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.080.724 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.082.115 |
| VENITURI TOTALE | 83.670.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.222.692 |
| Profitul brut | 3.447.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.873.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.267.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.197.080 |
| Stocuri | 5.261.598 |
| Creante | 7.270.731 |
| Casa si conturi la banci | 4.664.751 |
| DATORII | 18.257.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.207.142 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.772.051 |
| VENITURI TOTALE | 75.502.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.859.236 |
| Profitul brut | 3.643.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.065.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 181 |