COMAGRAPROD SRL
| Denumire | COMAGRAPROD SRL |
| CUI | 1148936 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002106105 |
| EUID | ROONRC.J1992002106105 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-06-24 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 5 450 814 | 3 470 225 | 2 345 092 | 2 204 352 | 6 256 900 | 6 116 160 | 6 |
| 2023 | 4 984 766 | 3 476 133 | 2 176 135 | 2 404 261 | 5 893 507 | 6 121 633 | 5 |
| 2022 | 3 258 894 | 2 327 209 | 1 646 522 | 2 611 612 | 4 012 089 | 4 977 179 | 6 |
| 2021 | 4 520 683 | 3 174 634 | 116 405 | 2 618 404 | 3 317 581 | 5 819 580 | 7 |
| 2020 | 3 703 789 | 1 453 926 | 342 188 | 2 519 158 | 2 996 405 | 5 173 375 | 7 |
| 2019 | 5 553 879 | 1 899 987 | 678 854 | 2 737 456 | 3 530 110 | 5 588 712 | 5 |
| 2018 | 5 241 774 | 1 622 422 | 2 178 037 | 3 427 015 | 3 104 520 | 4 353 498 | 7 |
| 2017 | 5 642 323 | 2 837 247 | 1 101 542 | 3 812 027 | 3 312 424 | 6 022 909 | 9 |
| 2016 | 4 379 175 | 2 317 521 | 1 417 973 | 1 242 615 | 3 747 552 | 3 572 194 | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 450 814 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMAGRAPROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMAGRAPROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMAGRAPROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMAGRAPROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.204.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.256.900 |
| Stocuri | 15.200 |
| Creante | 5.296.952 |
| Casa si conturi la banci | 944.748 |
| DATORII | 2.345.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.116.160 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.450.814 |
| VENITURI TOTALE | 5.472.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.350.894 |
| Profitul brut | 4.121.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.470.225 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.404.261 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.893.507 |
| Creante | 1.942.393 |
| Casa si conturi la banci | 3.951.114 |
| DATORII | 2.176.135 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.121.633 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.984.766 |
| VENITURI TOTALE | 5.112.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.267.451 |
| Profitul brut | 3.845.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.476.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.611.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.012.089 |
| Stocuri | 26.000 |
| Creante | 1.599.080 |
| Casa si conturi la banci | 2.387.009 |
| DATORII | 1.646.522 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.977.179 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.258.894 |
| VENITURI TOTALE | 3.370.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.013.529 |
| Profitul brut | 2.356.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.327.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.618.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.317.581 |
| Stocuri | 49.357 |
| Creante | 965.605 |
| Casa si conturi la banci | 2.302.619 |
| DATORII | 116.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.819.580 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.520.683 |
| VENITURI TOTALE | 4.517.102 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.299.510 |
| Profitul brut | 3.217.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.174.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.519.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.996.405 |
| Stocuri | 253.892 |
| Creante | 826.560 |
| Casa si conturi la banci | 1.915.953 |
| DATORII | 342.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.173.375 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.703.789 |
| VENITURI TOTALE | 3.770.320 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.054.170 |
| Profitul brut | 1.716.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.453.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.737.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.530.110 |
| Stocuri | 255.460 |
| Creante | 1.267.178 |
| Casa si conturi la banci | 2.007.472 |
| DATORII | 678.854 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.588.712 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.553.879 |
| VENITURI TOTALE | 5.685.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.436.846 |
| Profitul brut | 2.248.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.899.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.427.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.104.520 |
| Stocuri | 473.005 |
| Creante | 840.101 |
| Casa si conturi la banci | 1.791.414 |
| DATORII | 2.178.037 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.353.498 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.241.774 |
| VENITURI TOTALE | 5.232.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.302.691 |
| Profitul brut | 1.929.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.622.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.812.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.312.424 |
| Stocuri | 426.569 |
| Creante | 2.007.073 |
| Casa si conturi la banci | 878.782 |
| DATORII | 1.101.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.022.909 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.642.323 |
| VENITURI TOTALE | 5.856.991 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.523.288 |
| Profitul brut | 3.333.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.837.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.242.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.747.552 |
| Stocuri | 114.729 |
| Creante | 1.504.476 |
| Casa si conturi la banci | 2.128.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.417.973 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.572.194 |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.379.175 |
| VENITURI TOTALE | 4.469.269 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.720.815 |
| Profitul brut | 2.748.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.317.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |