ANGROSISTUL SRL
| Denumire | ANGROSISTUL SRL |
| CUI | 1156904 |
| Nr. Reg. Com. | J1991002495105 |
| EUID | ROONRC.J1991002495105 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-02 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUŞAT P. GABRIELA DENISA | ADMINISTRATOR REPREZENTANT. Hotărârile administratorilor precum și orice operațiuni pot fi exercitate în mod separat de oricare dintre cei doi administratori | România |
| MUŞAT G. CONSTANTIN | ADMINISTRATOR REPREZENTANT. Hotărârile administratorilor precum și orice operațiuni pot fi exercitate în mod separat de oricare dintre cei doi administratori | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 131 925 845 | 3 707 521 | 9 352 055 | 16 324 512 | 15 625 517 | 22 692 055 | 84 |
| 2023 | 114 998 003 | 3 337 324 | 8 566 249 | 14 614 680 | 14 178 360 | 20 280 912 | 75 |
| 2022 | 90 915 022 | 2 719 317 | 7 118 236 | 13 386 004 | 11 231 114 | 17 567 177 | 69 |
| 2021 | 75 796 572 | 2 295 057 | 5 290 250 | 12 469 608 | 8 512 668 | 15 732 071 | 64 |
| 2020 | 69 074 245 | 1 706 216 | 5 110 881 | 11 834 792 | 6 932 104 | 13 700 172 | 65 |
| 2019 | 57 266 782 | 777 461 | 6 801 013 | 12 172 755 | 6 649 445 | 12 067 043 | 69 |
| 2018 | 53 583 771 | 1 000 204 | 5 588 902 | 11 347 369 | 5 523 502 | 11 321 392 | 70 |
| 2017 | 57 893 736 | 1 229 526 | 5 384 944 | 9 931 316 | 5 766 076 | 10 338 728 | 72 |
| 2016 | 59 802 700 | 2 199 652 | 4 324 705 | 4 960 589 | 8 473 319 | 9 109 203 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises131 925 845 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANGROSISTUL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANGROSISTUL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANGROSISTUL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANGROSISTUL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.324.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.625.517 |
| Stocuri | 9.695.970 |
| Creante | 3.129.613 |
| Casa si conturi la banci | 2.799.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.081 |
| DATORII | 9.352.055 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.692.055 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 131.925.845 |
| VENITURI TOTALE | 131.950.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 127.716.298 |
| Profitul brut | 4.234.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.707.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.614.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.178.360 |
| Stocuri | 9.202.626 |
| Creante | 2.712.007 |
| Casa si conturi la banci | 2.263.727 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.121 |
| DATORII | 8.566.249 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.280.912 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 114.998.003 |
| VENITURI TOTALE | 115.073.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.264.389 |
| Profitul brut | 3.808.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.337.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.386.004 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.231.114 |
| Stocuri | 8.241.029 |
| Creante | 2.522.509 |
| Casa si conturi la banci | 467.576 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.295 |
| DATORII | 7.118.236 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.567.177 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 90.915.022 |
| VENITURI TOTALE | 91.009.947 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.871.816 |
| Profitul brut | 3.138.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.719.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.469.608 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.512.668 |
| Stocuri | 6.349.554 |
| Creante | 1.887.177 |
| Casa si conturi la banci | 275.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.045 |
| DATORII | 5.290.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.732.071 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.796.572 |
| VENITURI TOTALE | 77.372.511 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.723.233 |
| Profitul brut | 2.649.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.295.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.834.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.932.104 |
| Stocuri | 5.154.695 |
| Creante | 1.622.280 |
| Casa si conturi la banci | 155.129 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.492 |
| DATORII | 5.110.881 |
| VENITURI IN AVANS | 3.335 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.700.172 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 69.074.245 |
| VENITURI TOTALE | 69.234.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.236.553 |
| Profitul brut | 1.998.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.706.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.172.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.649.445 |
| Stocuri | 4.636.370 |
| Creante | 1.939.977 |
| Casa si conturi la banci | 73.098 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.042 |
| DATORII | 6.801.013 |
| VENITURI IN AVANS | 12.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.067.043 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.266.782 |
| VENITURI TOTALE | 57.422.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.491.765 |
| Profitul brut | 931.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 777.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.347.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.523.502 |
| Stocuri | 3.761.910 |
| Creante | 1.654.321 |
| Casa si conturi la banci | 107.271 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.423 |
| DATORII | 5.588.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.321.392 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.583.771 |
| VENITURI TOTALE | 53.832.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.684.131 |
| Profitul brut | 1.148.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.000.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.931.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.766.076 |
| Stocuri | 3.691.922 |
| Creante | 1.673.951 |
| Casa si conturi la banci | 400.203 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.280 |
| DATORII | 5.384.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.338.728 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.893.736 |
| VENITURI TOTALE | 58.256.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.812.524 |
| Profitul brut | 1.444.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.229.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.960.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.473.319 |
| Stocuri | 3.625.074 |
| Creante | 1.633.534 |
| Casa si conturi la banci | 3.214.711 |
| DATORII | 4.324.705 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.109.203 |
| Capital subscris varsat | 3.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.802.700 |
| VENITURI TOTALE | 60.484.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.882.551 |
| Profitul brut | 2.601.480 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.199.652 |
| Pierdere neta | 0 |