POWER NET CONSULTING SRL
| Denumire | POWER NET CONSULTING SRL |
| CUI | 11864363 |
| Nr. Reg. Com. | J1999004169406 |
| EUID | ROONRC.J1999004169406 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-05-04 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 359 000 | 3 367 114 | 19 296 276 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 40 624 972 | 3 184 383 | 29 285 081 | 193 192 | 35 132 997 | 4 869 222 | 13 |
| 2023 | 72 554 013 | 4 761 019 | 13 144 718 | 232 514 | 19 125 971 | 5 016 839 | 13 |
| 2022 | 18 967 744 | 1 327 082 | 12 042 551 | 152 576 | 13 635 681 | 1 757 901 | 15 |
| 2021 | 10 550 976 | 180 142 | 7 975 049 | 134 067 | 8 585 196 | 766 469 | 18 |
| 2020 | 8 638 100 | 335 650 | 6 631 234 | 97 092 | 7 618 250 | 586 327 | 28 |
| 2019 | 4 696 583 | 1 416 431 | 5 128 822 | 52 325 | 7 305 733 | 725 677 | 37 |
| 2018 | 4 584 740 | 208 665 | 14 367 029 | 789 526 | 17 126 264 | -690 753 | 45 |
| 2017 | 15 614 951 | -673 073 | 9 242 914 | 806 580 | 11 231 315 | -899 418 | 28 |
| 2016 | 35 497 726 | -227 748 | 14 348 133 | 992 896 | 13 301 674 | -225 824 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises84 359 000 lei
108%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POWER NET CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POWER NET CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POWER NET CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POWER NET CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 193.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.132.997 |
| Stocuri | 743.764 |
| Creante | 29.111.713 |
| Casa si conturi la banci | 5.277.520 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.947 |
| DATORII | 29.285.081 |
| PROVIZIOANE | 1.207.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.869.222 |
| Capital subscris varsat | 140.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.624.972 |
| VENITURI TOTALE | 40.725.393 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.971.016 |
| Profitul brut | 3.754.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.184.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 232.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.125.971 |
| Stocuri | 3.134.950 |
| Creante | 8.323.002 |
| Casa si conturi la banci | 7.668.019 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.905 |
| DATORII | 13.144.718 |
| PROVIZIOANE | 1.207.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.016.839 |
| Capital subscris varsat | 140.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.554.013 |
| VENITURI TOTALE | 72.984.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.278.256 |
| Profitul brut | 5.706.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.761.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 152.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.635.681 |
| Stocuri | 1.502.242 |
| Creante | 12.277.629 |
| Casa si conturi la banci | -144.190 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.195 |
| DATORII | 12.042.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.757.901 |
| Capital subscris varsat | 135.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.967.744 |
| VENITURI TOTALE | 16.006.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.441.301 |
| Profitul brut | 1.565.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.327.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 134.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.585.196 |
| Stocuri | 900.211 |
| Creante | 6.806.914 |
| Casa si conturi la banci | 878.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.255 |
| DATORII | 7.975.049 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 766.469 |
| Capital subscris varsat | 135.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.550.976 |
| VENITURI TOTALE | 8.846.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.634.385 |
| Profitul brut | 212.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 180.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.618.250 |
| Stocuri | 392.420 |
| Creante | 6.299.807 |
| Casa si conturi la banci | 926.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.896 |
| DATORII | 6.631.234 |
| VENITURI IN AVANS | 505.677 |
| CAPITALURI - TOTAL | 586.327 |
| Capital subscris varsat | 135.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.638.100 |
| VENITURI TOTALE | 9.717.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.307.597 |
| Profitul brut | 410.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 335.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.305.733 |
| Stocuri | 786.750 |
| Creante | 6.050.565 |
| Casa si conturi la banci | 468.418 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.452 |
| DATORII | 5.128.822 |
| VENITURI IN AVANS | 1.525.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 725.677 |
| Capital subscris varsat | 540.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.696.583 |
| VENITURI TOTALE | 8.061.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.584.076 |
| Profitul brut | 1.477.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.416.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 789.526 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.126.264 |
| Stocuri | 550.770 |
| Creante | 15.971.033 |
| Casa si conturi la banci | 604.461 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.308 |
| DATORII | 14.367.029 |
| VENITURI IN AVANS | 4.255.822 |
| CAPITALURI - TOTAL | -690.753 |
| Capital subscris varsat | 540.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.584.740 |
| VENITURI TOTALE | 6.570.938 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.362.273 |
| Profitul brut | 208.665 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 208.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 806.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.231.315 |
| Stocuri | 538.882 |
| Creante | 9.908.117 |
| Casa si conturi la banci | 784.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.835 |
| DATORII | 9.242.914 |
| VENITURI IN AVANS | 3.702.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | -899.418 |
| Capital subscris varsat | 540.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.614.951 |
| VENITURI TOTALE | 15.995.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.668.079 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 673.073 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 673.073 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 992.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.301.674 |
| Stocuri | 904.920 |
| Creante | 11.862.154 |
| Casa si conturi la banci | 534.600 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.527 |
| DATORII | 14.348.133 |
| VENITURI IN AVANS | 227.788 |
| CAPITALURI - TOTAL | -225.824 |
| Capital subscris varsat | 540.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.497.726 |
| VENITURI TOTALE | 36.295.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.523.570 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 227.748 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 227.748 |
| Numar mediu de salariati | 30 |