EUROPAN SRL
| Denumire | EUROPAN SRL |
| CUI | 12212724 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000189314 |
| EUID | ROONRC.J1999000189314 |
| CAEN | 1061 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | insolvenţă |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-10-04 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AGOSTON IOSIF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 109 816 387 | 3 026 951 | 73 832 127 | 36 645 247 | 78 656 975 | 33 997 461 | 236 |
| 2023 | 108 955 379 | -7 852 918 | 79 768 809 | 37 001 197 | 37 830 109 | -13 205 924 | 213 |
| 2022 | 103 278 390 | 2 162 352 | 74 256 702 | 37 210 779 | 40 810 665 | -4 622 023 | 213 |
| 2021 | 87 189 967 | 559 311 | 59 681 901 | 37 626 072 | 28 170 136 | -2 446 750 | 235 |
| 2020 | 70 881 741 | -1 739 245 | 54 392 298 | 37 595 578 | 26 892 285 | 1 018 494 | 249 |
| 2019 | 71 313 033 | 11 563 | 50 344 062 | 37 877 761 | 28 005 512 | 10 015 814 | 249 |
| 2018 | 71 146 292 | 3 120 | 54 339 989 | 37 918 683 | 31 704 085 | 10 007 371 | 257 |
| 2017 | 65 278 999 | -1 771 164 | 59 556 410 | 38 435 802 | 37 422 998 | 10 004 250 | 249 |
| 2016 | 62 377 357 | 21 169 | 53 500 562 | 39 146 565 | 33 763 463 | 11 775 414 | 249 |
Statistics
Commercial networks and enterprises109 816 387 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROPAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1061 Rev. 2 (echivalent: 1061 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sălaj , domeniul 1061: Fabricarea produselor de morărit
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROPAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROPAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROPAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.645.247 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.656.975 |
| Stocuri | 12.041.772 |
| Creante | 64.323.009 |
| Casa si conturi la banci | 2.209.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.768.496 |
| DATORII | 73.832.127 |
| VENITURI IN AVANS | 9.241.130 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.997.461 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 109.816.387 |
| VENITURI TOTALE | 114.478.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.865.973 |
| Profitul brut | 3.612.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.026.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 236 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.001.197 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.830.109 |
| Stocuri | 17.463.299 |
| Creante | 18.283.970 |
| Casa si conturi la banci | 2.082.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.515.721 |
| DATORII | 79.768.809 |
| VENITURI IN AVANS | 9.784.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | -13.205.924 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 108.955.379 |
| VENITURI TOTALE | 116.016.960 |
| CHELTUIELI TOTALE | 123.869.059 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.852.099 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.852.918 |
| Numar mediu de salariati | 213 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.210.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.810.665 |
| Stocuri | 20.598.222 |
| Creante | 17.820.422 |
| Casa si conturi la banci | 2.392.021 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.515.721 |
| DATORII | 74.256.702 |
| VENITURI IN AVANS | 9.902.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.622.023 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 103.278.390 |
| VENITURI TOTALE | 109.584.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.422.516 |
| Profitul brut | 2.162.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.162.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 213 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.626.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.170.136 |
| Stocuri | 10.226.727 |
| Creante | 15.764.090 |
| Casa si conturi la banci | 1.888.171 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.920.556 |
| DATORII | 59.681.901 |
| VENITURI IN AVANS | 10.481.613 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.446.750 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.189.967 |
| VENITURI TOTALE | 91.954.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.394.866 |
| Profitul brut | 559.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 559.311 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 235 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.595.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.892.285 |
| Stocuri | 9.541.454 |
| Creante | 15.808.690 |
| Casa si conturi la banci | 1.289.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.920.556 |
| DATORII | 54.392.298 |
| VENITURI IN AVANS | 10.997.627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.018.494 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.881.741 |
| VENITURI TOTALE | 77.129.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.868.840 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.739.245 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.739.245 |
| Numar mediu de salariati | 249 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.877.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.005.512 |
| Stocuri | 12.873.735 |
| Creante | 13.237.240 |
| Casa si conturi la banci | 1.663.309 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.883.913 |
| DATORII | 50.344.062 |
| VENITURI IN AVANS | 7.407.310 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.015.814 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.313.033 |
| VENITURI TOTALE | 74.937.063 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.925.500 |
| Profitul brut | 11.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 249 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.918.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.704.085 |
| Stocuri | 16.778.551 |
| Creante | 13.478.689 |
| Casa si conturi la banci | 1.446.845 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.883.913 |
| DATORII | 54.339.989 |
| VENITURI IN AVANS | 7.159.321 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.007.371 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.146.292 |
| VENITURI TOTALE | 75.148.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.145.832 |
| Profitul brut | 3.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 257 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.435.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.422.998 |
| Stocuri | 19.778.667 |
| Creante | 14.264.450 |
| Casa si conturi la banci | 3.379.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.709.022 |
| DATORII | 59.556.410 |
| VENITURI IN AVANS | 8.007.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.004.250 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.278.999 |
| VENITURI TOTALE | 69.253.021 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.024.185 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.771.164 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.771.164 |
| Numar mediu de salariati | 249 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.146.565 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.763.463 |
| Stocuri | 14.944.200 |
| Creante | 16.395.954 |
| Casa si conturi la banci | 2.423.309 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.709.022 |
| DATORII | 53.500.562 |
| VENITURI IN AVANS | 9.343.074 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.775.414 |
| Capital subscris varsat | 10.775.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.377.357 |
| VENITURI TOTALE | 66.085.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.064.074 |
| Profitul brut | 21.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 249 |