AGRIMEX 2000 SRL
| Denumire | AGRIMEX 2000 SRL |
| CUI | 12571418 |
| Nr. Reg. Com. | J28/253/1999 |
| EUID | ROONRC.J28/253/1999 |
| CAEN | 4778 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-12-21 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂTRAN I. MĂDĂLINA-CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 14 635 680 | 3 212 253 | 2 791 832 | 845 158 | 8 546 913 | 6 600 239 | 6 |
| 2023 | 17 231 783 | 3 366 097 | 2 062 957 | 936 776 | 7 739 166 | 6 612 985 | 6 |
| 2022 | 22 444 851 | 834 262 | 4 150 227 | 1 030 086 | 8 601 311 | 5 743 775 | 6 |
| 2021 | 18 510 383 | 832 906 | 1 984 592 | 1 009 867 | 9 471 633 | 8 509 513 | 6 |
| 2020 | 14 675 872 | 1 890 906 | 1 447 522 | 991 174 | 9 332 955 | 8 876 607 | 6 |
| 2019 | 17 009 848 | 2 902 264 | 2 469 856 | 1 023 331 | 7 865 219 | 6 985 701 | 6 |
| 2018 | 16 905 437 | 2 835 376 | 1 487 928 | 1 145 199 | 6 440 042 | 7 083 437 | 5 |
| 2017 | 18 535 713 | 3 955 568 | 4 088 945 | 1 051 475 | 9 835 532 | 7 548 062 | 5 |
| 2016 | 21 232 426 | 3 224 987 | 6 155 913 | 1 145 142 | 8 303 264 | 3 592 493 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 635 680 lei
-15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRIMEX 2000 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4778 Rev. 2 (echivalent: 4778 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Olt , domeniul 4778: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRIMEX 2000 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRIMEX 2000 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRIMEX 2000 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 845.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.546.913 |
| Stocuri | 603.031 |
| Creante | 7.820.628 |
| Casa si conturi la banci | 123.254 |
| DATORII | 2.791.832 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.600.239 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.635.680 |
| VENITURI TOTALE | 16.811.720 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.152.631 |
| Profitul brut | 3.659.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.212.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 936.776 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.739.166 |
| Stocuri | 1.175.775 |
| Creante | 6.300.062 |
| Casa si conturi la banci | 263.329 |
| DATORII | 2.062.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.612.985 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.231.783 |
| VENITURI TOTALE | 20.215.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.344.694 |
| Profitul brut | 3.871.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.366.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.030.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.601.311 |
| Stocuri | 1.140.529 |
| Creante | 6.852.159 |
| Casa si conturi la banci | 608.623 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.605 |
| DATORII | 4.150.227 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.743.775 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 22.444.851 |
| VENITURI TOTALE | 24.212.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.249.516 |
| Profitul brut | 963.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.009.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.471.633 |
| Stocuri | 515.859 |
| Creante | 8.044.401 |
| Casa si conturi la banci | 911.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.605 |
| DATORII | 1.984.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.509.513 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 18.510.383 |
| VENITURI TOTALE | 20.118.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.162.713 |
| Profitul brut | 955.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 832.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 991.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.332.955 |
| Stocuri | 567.545 |
| Creante | 6.708.852 |
| Casa si conturi la banci | 2.056.558 |
| DATORII | 1.447.522 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.876.607 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.675.872 |
| VENITURI TOTALE | 16.179.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.009.212 |
| Profitul brut | 2.170.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.890.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.023.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.865.219 |
| Stocuri | 309.595 |
| Creante | 5.429.250 |
| Casa si conturi la banci | 2.126.374 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 567.007 |
| DATORII | 2.469.856 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.985.701 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.009.848 |
| VENITURI TOTALE | 18.229.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.847.927 |
| Profitul brut | 3.381.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.902.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.145.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.440.042 |
| Stocuri | 1.135.201 |
| Creante | 3.852.712 |
| Casa si conturi la banci | 1.452.129 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 986.124 |
| DATORII | 1.487.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.083.437 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.905.437 |
| VENITURI TOTALE | 18.716.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.416.530 |
| Profitul brut | 3.300.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.835.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.051.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.835.532 |
| Stocuri | 319.095 |
| Creante | 6.483.097 |
| Casa si conturi la banci | 3.033.340 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 750.000 |
| DATORII | 4.088.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.548.062 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 18.535.713 |
| VENITURI TOTALE | 19.744.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.115.044 |
| Profitul brut | 4.629.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.955.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.145.142 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.303.264 |
| Stocuri | 478.651 |
| Creante | 6.867.193 |
| Casa si conturi la banci | 957.420 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 300.000 |
| DATORII | 6.155.913 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.592.493 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 21.232.426 |
| VENITURI TOTALE | 23.595.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.766.579 |
| Profitul brut | 3.829.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.224.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |