SFC ENERGY POWER S.R.L.
| Denumire | SFC ENERGY POWER S.R.L. |
| CUI | 12854953 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001651125 |
| EUID | ROONRC.J2003001651125 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-06-17 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KROES FRANCISCUS ABRAHAM | - | Olanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 64 232 676 | 3 472 973 | 22 757 192 | 5 298 554 | 41 165 148 | 23 104 123 | 101 |
| 2023 | 61 491 826 | 3 297 752 | 25 025 487 | 4 245 325 | 40 502 322 | 19 631 150 | 92 |
| 2022 | 39 404 518 | 1 615 977 | 15 176 034 | 1 318 902 | 30 309 956 | 16 333 398 | 70 |
| 2021 | 43 086 749 | 2 815 231 | 11 390 021 | 562 206 | 25 816 694 | 14 717 421 | 56 |
| 2020 | 34 801 114 | 2 978 187 | 10 795 747 | 925 905 | 21 792 991 | 11 902 189 | 56 |
| 2019 | 40 072 919 | 3 221 165 | 12 440 173 | 1 105 320 | 20 394 271 | 8 924 003 | 62 |
| 2018 | 30 183 425 | 1 369 319 | 9 372 684 | 1 136 290 | 14 006 920 | 5 702 837 | 57 |
| 2017 | 20 632 916 | 1 772 418 | 6 793 114 | 836 954 | 10 163 924 | 4 333 518 | 51 |
| 2016 | 17 620 215 | 1 203 668 | 12 255 135 | 627 243 | 14 081 279 | 2 561 100 | 41 |
Statistics
Commercial networks and enterprises64 232 676 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SFC ENERGY POWER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SFC ENERGY POWER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SFC ENERGY POWER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SFC ENERGY POWER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.298.554 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.165.148 |
| Stocuri | 11.282.051 |
| Creante | 29.732.378 |
| Casa si conturi la banci | 150.719 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.632 |
| DATORII | 22.757.192 |
| PROVIZIOANE | 629.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.104.123 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.232.676 |
| VENITURI TOTALE | 64.769.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.392.840 |
| Profitul brut | 4.376.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.472.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.245.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.502.322 |
| Stocuri | 12.820.376 |
| Creante | 27.474.757 |
| Casa si conturi la banci | 207.189 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 121.883 |
| DATORII | 25.025.487 |
| PROVIZIOANE | 212.893 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.631.150 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.491.826 |
| VENITURI TOTALE | 62.176.548 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.040.330 |
| Profitul brut | 4.136.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.297.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.318.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.309.956 |
| Stocuri | 12.896.788 |
| Creante | 17.210.025 |
| Casa si conturi la banci | 203.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.963 |
| DATORII | 15.176.034 |
| PROVIZIOANE | 186.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.333.398 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.404.518 |
| VENITURI TOTALE | 42.370.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.395.740 |
| Profitul brut | 1.974.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.615.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 562.206 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.816.694 |
| Stocuri | 6.776.100 |
| Creante | 18.871.077 |
| Casa si conturi la banci | 169.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.007 |
| DATORII | 11.390.021 |
| PROVIZIOANE | 338.465 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.717.421 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.086.749 |
| VENITURI TOTALE | 44.581.236 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.063.810 |
| Profitul brut | 3.517.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.815.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 925.905 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.792.991 |
| Stocuri | 5.329.162 |
| Creante | 16.324.008 |
| Casa si conturi la banci | 139.821 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.982 |
| DATORII | 10.795.747 |
| PROVIZIOANE | 85.942 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.902.189 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.801.114 |
| VENITURI TOTALE | 35.836.317 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.224.660 |
| Profitul brut | 3.611.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.978.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.105.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.394.271 |
| Stocuri | 5.926.044 |
| Creante | 14.303.069 |
| Casa si conturi la banci | 165.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.298 |
| DATORII | 12.440.173 |
| PROVIZIOANE | 189.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.924.003 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.072.919 |
| VENITURI TOTALE | 34.239.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.328.464 |
| Profitul brut | 3.910.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.221.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.136.290 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.006.920 |
| Stocuri | 7.883.156 |
| Creante | 6.054.015 |
| Casa si conturi la banci | 69.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 155.737 |
| DATORII | 9.372.684 |
| PROVIZIOANE | 223.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.702.837 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.183.425 |
| VENITURI TOTALE | 26.125.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.367.937 |
| Profitul brut | 1.757.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.369.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 836.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.163.924 |
| Stocuri | 3.829.593 |
| Creante | 6.089.897 |
| Casa si conturi la banci | 244.434 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 125.754 |
| DATORII | 6.793.114 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.333.518 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.632.916 |
| VENITURI TOTALE | 14.620.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.415.616 |
| Profitul brut | 2.204.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.772.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 627.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.081.279 |
| Stocuri | 3.815.862 |
| Creante | 10.205.264 |
| Casa si conturi la banci | 60.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.713 |
| DATORII | 12.255.135 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.561.100 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.620.215 |
| VENITURI TOTALE | 13.743.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.215.258 |
| Profitul brut | 1.528.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.203.668 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |