IMUC S.R.L.
| Denumire | IMUC S.R.L. |
| CUI | 128990 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000236038 |
| EUID | ROONRC.J03/236/1991 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-04-03 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIMIAN TOMIŢĂ | - | România |
| POPESCU MIRCEA | - | România |
| PASCU PETRU ADRIAN | - | România |
| HELSDORFER BRIGITTE | - | România |
| SIMION GEORGIANA-DENISA | - | România |
| BOIANGIU ANGELICA | - | România |
| BOAMBEŞ ANGELICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 38 113 710 | 3 168 129 | 13 428 908 | 5 977 134 | 21 841 370 | 9 163 273 | 116 |
| 2023 | 38 913 081 | 2 894 916 | 10 860 268 | 6 430 744 | 18 995 239 | 9 746 413 | 110 |
| 2022 | 29 602 744 | 856 352 | 11 612 429 | 6 825 344 | 16 132 696 | 6 851 497 | 131 |
| 2021 | 30 249 955 | 2 352 362 | 7 214 475 | 1 002 934 | 19 406 588 | 10 858 049 | 147 |
| 2020 | 25 654 632 | 2 896 681 | 5 107 995 | 1 001 631 | 16 425 126 | 10 077 238 | 153 |
| 2019 | 26 191 420 | 3 369 192 | 3 095 795 | 1 185 369 | 12 941 473 | 8 917 264 | 151 |
| 2018 | 22 728 702 | 442 642 | 3 030 986 | 1 302 988 | 10 612 554 | 6 254 972 | 158 |
| 2017 | 21 250 847 | 871 945 | 2 973 511 | 1 427 032 | 9 377 901 | 5 812 329 | 172 |
| 2016 | 20 302 618 | 422 119 | 5 165 922 | 1 455 840 | 10 373 230 | 4 940 384 | 177 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 113 710 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMUC S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 7 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMUC S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMUC S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMUC S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.977.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.841.370 |
| Stocuri | 907.522 |
| Creante | 10.724.667 |
| Casa si conturi la banci | 8.209.180 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.312 |
| DATORII | 13.428.908 |
| VENITURI IN AVANS | 2.191.180 |
| PROVIZIOANE | 3.119.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.163.273 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.113.710 |
| VENITURI TOTALE | 38.991.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.235.208 |
| Profitul brut | 3.755.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.168.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.430.744 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.995.239 |
| Stocuri | 1.688.155 |
| Creante | 10.048.191 |
| Casa si conturi la banci | 6.258.892 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.039 |
| DATORII | 10.860.268 |
| VENITURI IN AVANS | 1.912.752 |
| PROVIZIOANE | 3.053.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.746.413 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.913.081 |
| VENITURI TOTALE | 39.961.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.600.258 |
| Profitul brut | 3.361.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.894.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.825.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.132.696 |
| Stocuri | 1.910.957 |
| Creante | 8.831.547 |
| Casa si conturi la banci | 3.390.191 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 165.120 |
| DATORII | 11.612.429 |
| VENITURI IN AVANS | 2.118.373 |
| PROVIZIOANE | 2.540.861 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.851.497 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.602.744 |
| VENITURI TOTALE | 30.391.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.394.320 |
| Profitul brut | 997.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 856.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.002.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.406.588 |
| Stocuri | 1.813.308 |
| Creante | 11.340.428 |
| Casa si conturi la banci | 5.752.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.971 |
| DATORII | 7.214.475 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 2.470.969 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.858.049 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.249.955 |
| VENITURI TOTALE | 30.551.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.820.360 |
| Profitul brut | 2.731.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.352.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.001.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.425.126 |
| Stocuri | 1.753.862 |
| Creante | 10.676.519 |
| Casa si conturi la banci | 3.994.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.831 |
| DATORII | 5.107.995 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 2.300.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.077.238 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.654.632 |
| VENITURI TOTALE | 26.141.254 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.728.353 |
| Profitul brut | 3.412.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.896.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.185.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.941.473 |
| Stocuri | 994.800 |
| Creante | 5.720.532 |
| Casa si conturi la banci | 6.226.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.033 |
| DATORII | 3.095.795 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 2.246.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.917.264 |
| Capital subscris varsat | 800.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.191.420 |
| VENITURI TOTALE | 26.374.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.323.137 |
| Profitul brut | 4.051.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.369.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 151 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.302.988 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.612.554 |
| Stocuri | 963.109 |
| Creante | 7.458.412 |
| Casa si conturi la banci | 2.191.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.796 |
| DATORII | 3.030.986 |
| VENITURI IN AVANS | 280.050 |
| PROVIZIOANE | 2.453.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.254.972 |
| Capital subscris varsat | 941.380 |
| Cifra de afaceri neta | 22.728.702 |
| VENITURI TOTALE | 22.872.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.239.105 |
| Profitul brut | 633.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.427.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.377.901 |
| Stocuri | 1.017.827 |
| Creante | 5.475.664 |
| Casa si conturi la banci | 2.884.410 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 205.814 |
| DATORII | 2.973.511 |
| VENITURI IN AVANS | 222.978 |
| PROVIZIOANE | 2.001.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.812.329 |
| Capital subscris varsat | 941.380 |
| Cifra de afaceri neta | 21.250.847 |
| VENITURI TOTALE | 21.259.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.134.447 |
| Profitul brut | 1.125.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 871.945 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.455.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.373.230 |
| Stocuri | 1.493.005 |
| Creante | 5.711.723 |
| Casa si conturi la banci | 3.168.502 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.040 |
| DATORII | 5.165.922 |
| PROVIZIOANE | 1.806.804 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.940.384 |
| Capital subscris varsat | 941.380 |
| Cifra de afaceri neta | 20.302.618 |
| VENITURI TOTALE | 20.831.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.272.655 |
| Profitul brut | 559.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 422.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 177 |