ROTEST SRL
| Denumire | ROTEST SRL |
| CUI | 13362371 |
| Nr. Reg. Com. | J2000008418401 |
| EUID | ROONRC.J2000008418401 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-09-15 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SELBY JESSICA - MAXINE | - | România |
| PETRESCU AIDA-CAROLINA | DEPLINE IMPREUNA SAU SEPARAT | România |
| SELBY MICHAEL LEWIS JOHN | DEPLINE IMPREUNA SAU SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 55 959 861 | 3 756 761 | 19 166 592 | 1 953 896 | 27 030 753 | 10 316 704 | 44 |
| 2023 | 56 269 555 | 4 136 029 | 18 200 199 | 2 743 836 | 25 124 899 | 10 192 962 | 46 |
| 2022 | 62 453 709 | 8 476 669 | 14 305 767 | 2 423 497 | 26 448 043 | 15 056 918 | 46 |
| 2021 | 54 023 009 | 8 848 349 | 11 296 658 | 3 708 303 | 21 625 521 | 11 480 249 | 45 |
| 2020 | 41 158 511 | 1 120 070 | 19 070 496 | 1 965 141 | 23 400 675 | 3 894 150 | 46 |
| 2019 | 46 007 287 | 829 290 | 14 147 581 | 2 667 168 | 18 002 330 | 6 025 240 | 44 |
| 2018 | 45 481 209 | 142 178 | 11 274 825 | 3 202 771 | 15 794 257 | 7 871 853 | 44 |
| 2017 | 41 773 038 | 2 422 171 | 8 322 360 | 1 597 444 | 14 669 199 | 7 729 675 | 41 |
| 2016 | 36 958 926 | 6 480 230 | 6 691 716 | 1 205 330 | 12 967 298 | 7 496 635 | 43 |
Statistics
Commercial networks and enterprises55 959 861 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROTEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROTEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROTEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROTEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.953.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.030.753 |
| Stocuri | 691.436 |
| Creante | 24.970.597 |
| Casa si conturi la banci | 1.368.720 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 498.647 |
| DATORII | 19.166.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.316.704 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 55.959.861 |
| VENITURI TOTALE | 55.996.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.195.318 |
| Profitul brut | 4.801.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.756.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.743.836 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.124.899 |
| Stocuri | 297.286 |
| Creante | 23.545.902 |
| Casa si conturi la banci | 1.281.711 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 524.426 |
| DATORII | 18.200.199 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.192.962 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 56.269.555 |
| VENITURI TOTALE | 56.386.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.145.778 |
| Profitul brut | 5.240.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.136.029 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.423.497 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.448.043 |
| Stocuri | 356.202 |
| Creante | 18.554.451 |
| Casa si conturi la banci | 7.537.390 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 562.635 |
| DATORII | 14.305.767 |
| VENITURI IN AVANS | 71.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.056.918 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 62.453.709 |
| VENITURI TOTALE | 62.606.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.232.198 |
| Profitul brut | 10.374.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.476.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.708.303 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.625.521 |
| Stocuri | 1.273.904 |
| Creante | 17.239.614 |
| Casa si conturi la banci | 3.112.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 650.037 |
| DATORII | 11.296.658 |
| VENITURI IN AVANS | 3.206.954 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.480.249 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 54.023.009 |
| VENITURI TOTALE | 54.128.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.555.282 |
| Profitul brut | 10.573.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.848.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.965.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.400.675 |
| Stocuri | 684.728 |
| Creante | 16.244.293 |
| Casa si conturi la banci | 6.471.654 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 635.760 |
| DATORII | 19.070.496 |
| VENITURI IN AVANS | 3.036.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.894.150 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 41.158.511 |
| VENITURI TOTALE | 41.295.699 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.613.495 |
| Profitul brut | 1.682.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.120.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.667.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.002.330 |
| Stocuri | 693.198 |
| Creante | 15.564.411 |
| Casa si conturi la banci | 1.744.721 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 690.678 |
| DATORII | 14.147.581 |
| VENITURI IN AVANS | 1.187.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.025.240 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 46.007.287 |
| VENITURI TOTALE | 46.139.184 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.559.699 |
| Profitul brut | 1.579.485 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.202.771 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.794.257 |
| Stocuri | 715.096 |
| Creante | 12.087.899 |
| Casa si conturi la banci | 2.991.262 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 552.540 |
| DATORII | 11.274.825 |
| VENITURI IN AVANS | 402.890 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.871.853 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 45.481.209 |
| VENITURI TOTALE | 45.536.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.934.647 |
| Profitul brut | 601.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 142.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.597.444 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.669.199 |
| Stocuri | 431.661 |
| Creante | 10.310.060 |
| Casa si conturi la banci | 3.927.478 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 374.862 |
| DATORII | 8.322.360 |
| VENITURI IN AVANS | 589.470 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.729.675 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 41.773.038 |
| VENITURI TOTALE | 41.844.948 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.741.522 |
| Profitul brut | 3.103.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.422.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.205.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.967.298 |
| Stocuri | 342.555 |
| Creante | 7.276.389 |
| Casa si conturi la banci | 5.348.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.723 |
| DATORII | 6.691.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.496.635 |
| Capital subscris varsat | 2.193.250 |
| Cifra de afaceri neta | 36.958.926 |
| VENITURI TOTALE | 37.090.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.072.090 |
| Profitul brut | 8.018.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.480.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |