SUDARC SRL
| Denumire | SUDARC SRL |
| CUI | 1355273 |
| Nr. Reg. Com. | J29/316/1991 |
| EUID | ROONRC.J29/316/1991 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-04-22 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIRIŢĂ IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 27 814 596 | 3 312 169 | 9 532 089 | 935 947 | 16 123 987 | 4 473 052 | 64 |
| 2023 | 22 906 902 | 1 046 969 | 4 075 142 | 1 136 763 | 9 835 040 | 3 248 375 | 64 |
| 2022 | 19 793 954 | 943 278 | 7 381 670 | 1 362 552 | 12 154 278 | 2 201 406 | 76 |
| 2021 | 16 481 183 | 757 961 | 5 698 160 | 1 144 003 | 10 428 783 | 2 250 089 | 75 |
| 2020 | 18 638 202 | 865 579 | 4 026 308 | 1 405 888 | 8 481 627 | 2 123 707 | 82 |
| 2019 | 17 100 206 | 1 680 923 | 10 460 478 | 9 682 859 | 9 371 584 | 5 435 590 | 76 |
| 2018 | 14 367 488 | 795 583 | 10 951 183 | 9 332 168 | 8 738 056 | 3 754 168 | 84 |
| 2017 | 18 104 406 | 1 706 683 | 10 047 930 | 9 127 107 | 7 018 985 | 2 977 331 | 100 |
| 2016 | 13 276 139 | 1 309 188 | 1 941 187 | 2 103 693 | 5 566 191 | 2 579 836 | 94 |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 814 596 lei
21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUDARC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUDARC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUDARC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUDARC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 935.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.123.987 |
| Stocuri | 2.489.854 |
| Creante | 9.460.009 |
| Casa si conturi la banci | 4.174.124 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.454 |
| DATORII | 9.532.089 |
| PROVIZIOANE | 3.068.247 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.473.052 |
| Capital subscris varsat | 97.950 |
| Cifra de afaceri neta | 27.814.596 |
| VENITURI TOTALE | 28.206.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.193.614 |
| Profitul brut | 4.012.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.312.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.136.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.835.040 |
| Stocuri | 2.317.749 |
| Creante | 6.846.890 |
| Casa si conturi la banci | 670.401 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.868 |
| DATORII | 4.075.142 |
| VENITURI IN AVANS | 78.145 |
| PROVIZIOANE | 3.592.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.248.375 |
| Capital subscris varsat | 97.950 |
| Cifra de afaceri neta | 22.906.902 |
| VENITURI TOTALE | 20.117.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.878.695 |
| Profitul brut | 1.238.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.046.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.362.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.154.278 |
| Stocuri | 5.204.262 |
| Creante | 6.351.161 |
| Casa si conturi la banci | 598.855 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.836 |
| DATORII | 7.381.670 |
| VENITURI IN AVANS | 149.726 |
| PROVIZIOANE | 3.796.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.201.406 |
| Capital subscris varsat | 97.950 |
| Cifra de afaceri neta | 19.793.954 |
| VENITURI TOTALE | 22.098.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.936.269 |
| Profitul brut | 1.162.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 943.278 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.144.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.428.783 |
| Stocuri | 2.948.718 |
| Creante | 5.182.734 |
| Casa si conturi la banci | 2.297.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.262 |
| DATORII | 5.698.160 |
| VENITURI IN AVANS | 227.364 |
| PROVIZIOANE | 3.406.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.250.089 |
| Capital subscris varsat | 97.950 |
| Cifra de afaceri neta | 16.481.183 |
| VENITURI TOTALE | 18.686.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.794.460 |
| Profitul brut | 892.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 757.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.405.888 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.481.627 |
| Stocuri | 854.088 |
| Creante | 5.870.974 |
| Casa si conturi la banci | 1.756.565 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.810 |
| DATORII | 4.026.308 |
| VENITURI IN AVANS | 298.945 |
| PROVIZIOANE | 3.448.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.123.707 |
| Capital subscris varsat | 97.950 |
| Cifra de afaceri neta | 18.638.202 |
| VENITURI TOTALE | 16.904.695 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.839.212 |
| Profitul brut | 1.065.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 865.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.682.859 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.371.584 |
| Stocuri | 2.877.789 |
| Creante | 5.013.922 |
| Casa si conturi la banci | 1.479.873 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.927 |
| DATORII | 10.460.478 |
| VENITURI IN AVANS | 377.032 |
| PROVIZIOANE | 2.914.270 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.435.590 |
| Capital subscris varsat | 108.800 |
| Cifra de afaceri neta | 17.100.206 |
| VENITURI TOTALE | 17.798.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.734.854 |
| Profitul brut | 2.063.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.680.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.332.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.738.056 |
| Stocuri | 2.569.360 |
| Creante | 5.244.238 |
| Casa si conturi la banci | 924.458 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 195.515 |
| DATORII | 10.951.183 |
| VENITURI IN AVANS | 455.120 |
| PROVIZIOANE | 3.105.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.754.168 |
| Capital subscris varsat | 108.300 |
| Cifra de afaceri neta | 14.367.488 |
| VENITURI TOTALE | 16.415.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.443.147 |
| Profitul brut | 972.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 795.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.127.107 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.018.985 |
| Stocuri | 764.193 |
| Creante | 5.710.584 |
| Casa si conturi la banci | 544.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 399.611 |
| DATORII | 10.047.930 |
| VENITURI IN AVANS | 533.208 |
| PROVIZIOANE | 2.987.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.977.331 |
| Capital subscris varsat | 108.300 |
| Cifra de afaceri neta | 18.104.406 |
| VENITURI TOTALE | 18.542.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.467.723 |
| Profitul brut | 2.074.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.706.683 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.103.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.566.191 |
| Stocuri | 567.753 |
| Creante | 4.688.213 |
| Casa si conturi la banci | 310.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.978 |
| DATORII | 1.941.187 |
| VENITURI IN AVANS | 611.296 |
| PROVIZIOANE | 2.548.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.579.836 |
| Capital subscris varsat | 108.300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.276.139 |
| VENITURI TOTALE | 13.066.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.490.942 |
| Profitul brut | 1.575.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.309.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |