F 64 STUDIO SRL
| Denumire | F 64 STUDIO SRL |
| CUI | 14080808 |
| Nr. Reg. Com. | J2001006743401 |
| EUID | ROONRC.J2001006743401 |
| CAEN | 4778 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-07-31 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALECSIU MARIAN DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 167 875 104 | 5 604 380 | 27 048 336 | — | — | — | 101 |
| 2024 | 163 325 265 | 3 470 234 | 22 104 195 | 9 915 120 | 31 046 780 | 19 135 269 | 105 |
| 2023 | 150 795 321 | 4 170 643 | 26 882 136 | 10 544 626 | 32 186 244 | 16 216 246 | 109 |
| 2022 | 137 372 833 | 3 830 484 | 28 252 793 | 10 398 304 | 29 625 972 | 12 045 603 | 113 |
| 2021 | 111 747 744 | 2 392 295 | 20 402 401 | 11 936 563 | 22 301 540 | 13 966 819 | 110 |
| 2020 | 96 513 881 | 1 703 761 | 18 659 156 | 10 626 318 | 20 067 050 | 12 167 998 | 112 |
| 2019 | 111 351 316 | 2 804 293 | 17 962 823 | 7 383 299 | 21 337 095 | 10 822 133 | 141 |
| 2018 | 109 909 330 | 3 901 426 | 15 407 203 | 3 848 263 | 23 017 054 | 11 546 260 | 136 |
| 2017 | 122 368 464 | 4 916 563 | 18 648 534 | 1 783 870 | 25 450 550 | 8 560 625 | 142 |
| 2016 | 121 136 484 | 5 059 131 | 21 032 453 | 1 368 208 | 27 372 756 | 7 717 747 | 132 |
Statistics
Commercial networks and enterprises167 875 104 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “F 64 STUDIO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4778 Rev. 2 (echivalent: 4778 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4778: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „F 64 STUDIO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „F 64 STUDIO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „F 64 STUDIO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.915.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.046.780 |
| Stocuri | 24.404.429 |
| Creante | 3.702.376 |
| Casa si conturi la banci | 2.840.144 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 277.564 |
| DATORII | 22.104.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.135.269 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 163.325.265 |
| VENITURI TOTALE | 163.513.589 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.565.727 |
| Profitul brut | 3.947.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.470.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.544.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.186.244 |
| Stocuri | 26.094.604 |
| Creante | 3.328.249 |
| Casa si conturi la banci | 1.406.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 367.512 |
| DATORII | 26.882.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.216.246 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 150.795.321 |
| VENITURI TOTALE | 151.106.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 146.431.068 |
| Profitul brut | 4.675.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.170.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.398.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.625.972 |
| Stocuri | 21.270.615 |
| Creante | 4.531.567 |
| Casa si conturi la banci | 534.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 274.120 |
| DATORII | 28.252.793 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.045.603 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 137.372.833 |
| VENITURI TOTALE | 138.799.035 |
| CHELTUIELI TOTALE | 134.333.530 |
| Profitul brut | 4.465.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.830.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.936.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.301.540 |
| Stocuri | 19.339.577 |
| Creante | 2.601.025 |
| Casa si conturi la banci | 360.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 131.117 |
| DATORII | 20.402.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.966.819 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 111.747.744 |
| VENITURI TOTALE | 112.713.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.907.973 |
| Profitul brut | 2.805.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.392.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.626.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.067.050 |
| Stocuri | 18.269.670 |
| Creante | 1.297.990 |
| Casa si conturi la banci | 374.958 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.786 |
| DATORII | 18.659.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.167.998 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 96.513.881 |
| VENITURI TOTALE | 97.975.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.955.684 |
| Profitul brut | 2.020.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.703.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.383.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.337.095 |
| Stocuri | 19.016.416 |
| Creante | 1.597.034 |
| Casa si conturi la banci | 584.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.562 |
| DATORII | 17.962.823 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.822.133 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 111.351.316 |
| VENITURI TOTALE | 111.474.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.190.793 |
| Profitul brut | 3.284.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.804.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.848.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.017.054 |
| Stocuri | 20.201.313 |
| Creante | 2.560.521 |
| Casa si conturi la banci | 255.220 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.146 |
| DATORII | 15.407.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.546.260 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 109.909.330 |
| VENITURI TOTALE | 110.199.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.530.280 |
| Profitul brut | 4.669.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.901.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.783.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.450.550 |
| Stocuri | 22.304.721 |
| Creante | 1.922.673 |
| Casa si conturi la banci | 1.223.156 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.374 |
| DATORII | 18.648.534 |
| VENITURI IN AVANS | 99.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.560.625 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 122.368.464 |
| VENITURI TOTALE | 122.588.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.867.373 |
| Profitul brut | 5.720.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.916.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.368.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.372.756 |
| Stocuri | 23.967.761 |
| Creante | 2.280.524 |
| Casa si conturi la banci | 1.124.471 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.871 |
| DATORII | 21.032.453 |
| VENITURI IN AVANS | 99.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.717.747 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 121.136.484 |
| VENITURI TOTALE | 123.736.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 117.815.000 |
| Profitul brut | 5.921.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.059.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |