SOLMAR TRADING GRUP SRL
| Denumire | SOLMAR TRADING GRUP SRL |
| CUI | 14180912 |
| Nr. Reg. Com. | J2005010021409 |
| EUID | ROONRC.J23/658/2001 |
| CAEN | 4771 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-09-13 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RADU IRINA - MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 43 188 431 | 3 059 306 | 3 332 928 | 410 930 | 13 919 762 | 11 210 343 | 83 |
| 2023 | 42 063 242 | 3 845 731 | 3 756 429 | 463 264 | 11 487 351 | 8 464 151 | 82 |
| 2022 | 40 952 779 | 3 851 010 | 6 804 714 | 789 897 | 12 411 890 | 6 635 841 | 99 |
| 2021 | 35 676 025 | 2 313 262 | 9 632 234 | 1 338 960 | 12 677 258 | 4 732 169 | 98 |
| 2020 | 25 069 321 | -2 465 548 | 11 613 963 | 2 060 777 | 11 569 030 | 2 355 725 | 114 |
| 2019 | 41 834 760 | 988 619 | 12 080 386 | 2 990 909 | 13 515 597 | 4 850 741 | 126 |
| 2018 | 40 810 951 | 2 712 580 | 12 213 765 | 2 706 718 | 13 053 024 | 3 904 996 | 119 |
| 2017 | 36 554 408 | 3 402 217 | 16 708 574 | 2 422 207 | 15 101 943 | 1 157 492 | 111 |
| 2016 | 29 085 404 | 2 893 398 | 18 888 228 | 2 454 632 | 13 919 727 | -2 235 137 | 64 |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 188 431 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOLMAR TRADING GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4771 Rev. 2 (echivalent: 4771 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SOLMAR TRADING GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOLMAR TRADING GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOLMAR TRADING GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 410.930 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.919.762 |
| Stocuri | 8.944.453 |
| Creante | 1.743.741 |
| Casa si conturi la banci | 3.231.568 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 322.637 |
| DATORII | 3.332.928 |
| VENITURI IN AVANS | 13.331 |
| PROVIZIOANE | 96.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.210.343 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 43.188.431 |
| VENITURI TOTALE | 43.918.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.311.250 |
| Profitul brut | 3.606.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.059.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 463.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.487.351 |
| Stocuri | 9.115.396 |
| Creante | 1.426.426 |
| Casa si conturi la banci | 945.529 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 285.145 |
| DATORII | 3.756.429 |
| VENITURI IN AVANS | 15.180 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.464.151 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 42.063.242 |
| VENITURI TOTALE | 42.819.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.126.251 |
| Profitul brut | 4.693.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.845.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 789.897 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.411.890 |
| Stocuri | 8.561.489 |
| Creante | 1.790.212 |
| Casa si conturi la banci | 2.060.189 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 256.133 |
| DATORII | 6.804.714 |
| VENITURI IN AVANS | 17.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.635.841 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 40.952.779 |
| VENITURI TOTALE | 41.689.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.156.919 |
| Profitul brut | 4.532.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.851.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.338.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.677.258 |
| Stocuri | 8.067.400 |
| Creante | 1.518.364 |
| Casa si conturi la banci | 3.091.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 365.130 |
| DATORII | 9.632.234 |
| VENITURI IN AVANS | 16.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.732.169 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 35.676.025 |
| VENITURI TOTALE | 36.179.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.866.158 |
| Profitul brut | 2.313.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.313.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.060.777 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.569.030 |
| Stocuri | 7.822.640 |
| Creante | 2.477.059 |
| Casa si conturi la banci | 1.269.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 356.826 |
| DATORII | 11.613.963 |
| VENITURI IN AVANS | 16.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.355.725 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 25.069.321 |
| VENITURI TOTALE | 27.016.098 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.481.646 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.465.548 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.465.548 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.990.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.515.597 |
| Stocuri | 8.780.179 |
| Creante | 2.232.895 |
| Casa si conturi la banci | 2.502.523 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 443.246 |
| DATORII | 12.080.386 |
| VENITURI IN AVANS | 18.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.850.741 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 41.834.760 |
| VENITURI TOTALE | 43.486.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.293.110 |
| Profitul brut | 1.193.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 988.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.706.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.053.024 |
| Stocuri | 9.832.112 |
| Creante | 1.864.842 |
| Casa si conturi la banci | 1.356.070 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 375.249 |
| DATORII | 12.213.765 |
| VENITURI IN AVANS | 16.230 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.904.996 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 40.810.951 |
| VENITURI TOTALE | 41.843.133 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.753.235 |
| Profitul brut | 3.089.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.712.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.422.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.101.943 |
| Stocuri | 9.168.222 |
| Creante | 1.667.751 |
| Casa si conturi la banci | 4.265.970 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 355.625 |
| DATORII | 16.708.574 |
| VENITURI IN AVANS | 13.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.157.492 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 36.554.408 |
| VENITURI TOTALE | 37.202.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.800.165 |
| Profitul brut | 3.402.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.402.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.454.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.919.727 |
| Stocuri | 8.966.905 |
| Creante | 2.663.987 |
| Casa si conturi la banci | 2.288.835 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 290.424 |
| DATORII | 18.888.228 |
| VENITURI IN AVANS | 11.692 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.235.137 |
| Capital subscris varsat | 3.005 |
| Cifra de afaceri neta | 29.085.404 |
| VENITURI TOTALE | 30.494.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.600.798 |
| Profitul brut | 2.893.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.893.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |