BIOLAND ROMANIA SRL
| Denumire | BIOLAND ROMANIA SRL |
| CUI | 14190460 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000378308 |
| EUID | ROONRC.J2001000378308 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-09-21 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KRACHBUCHLER MICHAEL | - | România |
| KRACHBUCHLER JOHANN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 404 678 | 1 050 887 | 27 462 418 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 19 378 678 | 3 242 295 | 19 519 286 | 26 577 742 | 15 740 722 | 22 839 073 | 17 |
| 2023 | 23 854 733 | 5 894 083 | 19 321 278 | 26 737 172 | 14 161 138 | 21 673 363 | 17 |
| 2022 | 20 007 487 | 4 536 110 | 19 505 633 | 23 797 947 | 13 324 601 | 17 752 020 | 18 |
| 2021 | 23 237 443 | 7 471 294 | 20 975 236 | 20 618 614 | 17 418 734 | 16 915 279 | 16 |
| 2020 | 13 578 489 | 2 940 579 | 24 207 286 | 11 997 273 | 23 522 563 | 10 893 986 | 17 |
| 2019 | 12 230 452 | 4 011 598 | 19 256 378 | 11 949 014 | 18 482 818 | 10 553 470 | 14 |
| 2018 | 7 107 741 | 4 737 104 | 9 084 578 | 11 672 930 | 5 860 589 | 7 564 430 | 11 |
| 2017 | 5 184 536 | 1 244 686 | 12 428 174 | 12 033 909 | 4 761 989 | 3 060 065 | 8 |
| 2016 | 4 081 159 | 956 251 | 11 412 589 | 10 669 395 | 4 169 330 | 1 683 634 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 404 678 lei
-10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIOLAND ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Satu Mare , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIOLAND ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIOLAND ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIOLAND ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.577.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.740.722 |
| Stocuri | 5.615.082 |
| Creante | 9.974.749 |
| Casa si conturi la banci | 150.891 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.895 |
| DATORII | 19.519.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.839.073 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 19.378.678 |
| VENITURI TOTALE | 25.888.894 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.267.873 |
| Profitul brut | 3.621.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.242.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.737.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.161.138 |
| Stocuri | 6.477.752 |
| Creante | 6.819.941 |
| Casa si conturi la banci | 863.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.331 |
| DATORII | 19.321.278 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.673.363 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 23.854.733 |
| VENITURI TOTALE | 31.798.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.395.065 |
| Profitul brut | 6.403.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.894.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.797.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.324.601 |
| Stocuri | 7.194.955 |
| Creante | 4.844.412 |
| Casa si conturi la banci | 1.285.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 135.105 |
| DATORII | 19.505.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.752.020 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 20.007.487 |
| VENITURI TOTALE | 26.744.398 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.986.936 |
| Profitul brut | 4.757.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.536.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.618.614 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.418.734 |
| Stocuri | 4.856.521 |
| Creante | 3.615.743 |
| Casa si conturi la banci | 8.946.470 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.707 |
| DATORII | 20.975.236 |
| VENITURI IN AVANS | 162.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.915.279 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 23.237.443 |
| VENITURI TOTALE | 29.969.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.580.179 |
| Profitul brut | 8.388.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.471.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.997.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.522.563 |
| Stocuri | 6.247.099 |
| Creante | 15.013.740 |
| Casa si conturi la banci | 2.261.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.374 |
| DATORII | 24.207.286 |
| VENITURI IN AVANS | 434.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.893.986 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 13.578.489 |
| VENITURI TOTALE | 17.018.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.783.896 |
| Profitul brut | 3.234.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.940.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.949.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.482.818 |
| Stocuri | 4.158.939 |
| Creante | 12.953.068 |
| Casa si conturi la banci | 1.370.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.758 |
| DATORII | 19.256.378 |
| VENITURI IN AVANS | 649.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.553.470 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 12.230.452 |
| VENITURI TOTALE | 17.590.043 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.061.692 |
| Profitul brut | 4.528.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.011.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.672.930 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.860.589 |
| Stocuri | 2.130.203 |
| Creante | 1.693.972 |
| Casa si conturi la banci | 2.036.414 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.390 |
| DATORII | 9.084.578 |
| VENITURI IN AVANS | 920.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.564.430 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 7.107.741 |
| VENITURI TOTALE | 13.533.264 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.179.564 |
| Profitul brut | 5.353.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.737.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.033.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.761.989 |
| Stocuri | 1.745.273 |
| Creante | 2.859.710 |
| Casa si conturi la banci | 157.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.745 |
| DATORII | 12.428.174 |
| VENITURI IN AVANS | 1.314.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.060.065 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 5.184.536 |
| VENITURI TOTALE | 8.666.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.393.565 |
| Profitul brut | 1.273.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.244.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.669.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.169.330 |
| Stocuri | 1.908.350 |
| Creante | 1.770.526 |
| Casa si conturi la banci | 490.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.496 |
| DATORII | 11.412.589 |
| VENITURI IN AVANS | 1.789.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.683.634 |
| Capital subscris varsat | 703.340 |
| Cifra de afaceri neta | 4.081.159 |
| VENITURI TOTALE | 7.033.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.934.823 |
| Profitul brut | 1.098.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 956.251 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |