MANOLE. TRANS. SRL

Cauta alta firma:
MANOLE. TRANS. SRL
CUI: 14497938RegCom: J2002001778405EUID: ROONRC.J2002001778405CAEN: 4939Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PLUGUŞOR, NR.62A, CAMERA 1

Denumire MANOLE. TRANS. SRL
CUI 14497938
Nr. Reg. Com. J2002001778405
EUID ROONRC.J2002001778405
CAEN 4939
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2002-03-07 (24 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PLUGUŞOR, NR.62A, CAMERA 1
Telefon 0748035343
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MANOLE NICU - IULIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 12 873 231 1 372 604 2 533 572 37
2024 12 395 617 1 839 106 479 069 1 771 408 2 551 617 3 854 075 36
2023 10 403 693 1 906 085 784 905 1 407 408 2 967 639 3 599 847 31
2022 10 850 788 1 630 442 485 339 980 633 3 067 939 3 569 046 34
2021 8 328 609 1 485 118 457 108 1 051 626 3 433 321 4 029 315 31
2020 7 526 924 1 959 189 443 450 784 211 3 740 199 4 082 628 28
2019 7 466 947 1 472 418 430 634 738 301 1 836 766 2 151 439 26
2018 7 079 866 290 965 1 755 037 900 081 1 528 625 679 020 29
2017 6 501 948 1 341 441 1 875 063 1 231 132 1 027 691 388 056 28
2016 6 568 574 1 455 175 3 356 985 1 132 641 1 268 838 -953 385 28
Statistics
Commercial networks and enterprises
12 873 231 lei
4%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MANOLE. TRANS. SRL”
Cod CAEN preponderent 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3)
Obiect Activitate Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Descriere Activitate Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Cod CAEN principal 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Descriere activitate (principal) Transporturi terestre și transporturi prin conducte
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PLUGUŞOR, NR.62A, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MANOLE. TRANS. SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 5264 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a

Locul 1556 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.839.106 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MANOLE. TRANS. SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MANOLE. TRANS. SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MANOLE. TRANS. SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MANOLE. TRANS. SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MANOLE. TRANS. SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MANOLE. TRANS. SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MANOLE. TRANS. SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MANOLE. TRANS. SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.771.408
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.551.617
Stocuri 183.000
Creante 2.362.744
Casa si conturi la banci 5.873
CHELTUIELI IN AVANS 10.119
DATORII 479.069
CAPITALURI - TOTAL 3.854.075
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 12.395.617
VENITURI TOTALE 12.551.347
CHELTUIELI TOTALE 10.368.924
Profitul brut 2.182.423
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.839.106
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 36

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.407.408
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.967.639
Creante 2.860.783
Casa si conturi la banci 106.856
CHELTUIELI IN AVANS 9.705
DATORII 784.905
CAPITALURI - TOTAL 3.599.847
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 10.403.693
VENITURI TOTALE 10.621.892
CHELTUIELI TOTALE 8.401.794
Profitul brut 2.220.098
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.906.085
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 31

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 980.633
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.067.939
Stocuri 242.531
Creante 2.432.253
Casa si conturi la banci 393.155
CHELTUIELI IN AVANS 5.813
DATORII 485.339
CAPITALURI - TOTAL 3.569.046
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 10.850.788
VENITURI TOTALE 10.864.706
CHELTUIELI TOTALE 8.906.396
Profitul brut 1.958.310
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.630.442
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 34

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.051.626
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.433.321
Stocuri 196.101
Creante 2.946.415
Casa si conturi la banci 290.805
CHELTUIELI IN AVANS 1.476
DATORII 457.108
CAPITALURI - TOTAL 4.029.315
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 8.328.609
VENITURI TOTALE 8.610.372
CHELTUIELI TOTALE 6.897.824
Profitul brut 1.712.548
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.485.118
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 31

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 784.211
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.740.199
Creante 3.096.913
Casa si conturi la banci 643.286
CHELTUIELI IN AVANS 1.668
DATORII 443.450
CAPITALURI - TOTAL 4.082.628
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 7.526.924
VENITURI TOTALE 7.582.915
CHELTUIELI TOTALE 5.322.452
Profitul brut 2.260.463
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.959.189
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 738.301
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.836.766
Creante 1.672.147
Casa si conturi la banci 164.619
CHELTUIELI IN AVANS 7.006
DATORII 430.634
CAPITALURI - TOTAL 2.151.439
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 7.466.947
VENITURI TOTALE 7.528.294
CHELTUIELI TOTALE 5.807.327
Profitul brut 1.720.967
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.472.418
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 26

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 900.081
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.528.625
Creante 1.496.547
Casa si conturi la banci 32.078
CHELTUIELI IN AVANS 5.351
DATORII 1.755.037
CAPITALURI - TOTAL 679.020
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 7.079.866
VENITURI TOTALE 7.188.579
CHELTUIELI TOTALE 6.842.166
Profitul brut 346.413
Pierdere bruta 0
Profitul net 290.965
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.231.132
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.027.691
Creante 1.014.843
Casa si conturi la banci 12.848
CHELTUIELI IN AVANS 4.296
DATORII 1.875.063
CAPITALURI - TOTAL 388.056
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.501.948
VENITURI TOTALE 6.724.003
CHELTUIELI TOTALE 5.278.159
Profitul brut 1.445.844
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.341.441
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4939
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.132.641
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.268.838
Creante 1.225.432
Casa si conturi la banci 43.406
CHELTUIELI IN AVANS 2.121
DATORII 3.356.985
CAPITALURI - TOTAL -953.385
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.568.574
VENITURI TOTALE 6.583.755
CHELTUIELI TOTALE 5.128.580
Profitul brut 1.455.175
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.455.175
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.