PRODVAR MATEIAS SRL
| Denumire | PRODVAR MATEIAS SRL |
| CUI | 14518011 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000196037 |
| EUID | ROONRC.J03/196/2002 |
| CAEN | 811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-03-14 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANTILIE ELENA IRINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 20 986 690 | 3 095 769 | 1 796 976 | 10 273 259 | 4 100 934 | 12 577 217 | 45 |
| 2023 | 17 072 092 | 3 076 274 | 2 873 619 | 7 714 481 | 4 640 586 | 9 481 448 | 43 |
| 2022 | 12 826 482 | 641 571 | 2 722 723 | 7 433 177 | 3 716 258 | 8 426 712 | 43 |
| 2021 | 12 572 412 | 266 188 | 3 593 371 | 7 666 555 | 3 875 115 | 7 948 299 | 42 |
| 2020 | 13 762 966 | 1 928 068 | 4 328 795 | 8 559 976 | 3 782 186 | 8 013 367 | 41 |
| 2019 | 11 611 942 | 1 040 352 | 4 845 435 | 7 572 273 | 4 717 932 | 7 444 770 | 39 |
| 2018 | 11 137 226 | 769 007 | 5 288 703 | 7 939 288 | 4 229 619 | 6 880 204 | 37 |
| 2017 | 9 817 869 | 511 896 | 5 919 756 | 8 820 297 | 3 564 235 | 6 464 776 | 34 |
| 2016 | 7 473 746 | 873 081 | 4 704 289 | 9 070 281 | 2 755 309 | 7 121 301 | 26 |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 986 690 lei
23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRODVAR MATEIAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 811 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 811: Activități de servicii suport combinate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRODVAR MATEIAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRODVAR MATEIAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRODVAR MATEIAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.273.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.100.934 |
| Stocuri | 141.871 |
| Creante | 3.945.983 |
| Casa si conturi la banci | 13.080 |
| DATORII | 1.796.976 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.577.217 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 20.986.690 |
| VENITURI TOTALE | 20.986.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.467.758 |
| Profitul brut | 3.518.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.095.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.714.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.640.586 |
| Stocuri | 618.030 |
| Creante | 3.973.214 |
| Casa si conturi la banci | 49.342 |
| DATORII | 2.873.619 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.481.448 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 17.072.092 |
| VENITURI TOTALE | 17.124.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.479.188 |
| Profitul brut | 3.645.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.076.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.433.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.716.258 |
| Stocuri | 188.271 |
| Creante | 3.373.924 |
| Casa si conturi la banci | 154.063 |
| DATORII | 2.722.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.426.712 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.826.482 |
| VENITURI TOTALE | 12.842.810 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.099.174 |
| Profitul brut | 743.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 641.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.666.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.875.115 |
| Stocuri | 164.806 |
| Creante | 3.631.953 |
| Casa si conturi la banci | 78.356 |
| DATORII | 3.593.371 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.948.299 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.572.412 |
| VENITURI TOTALE | 12.582.670 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.266.833 |
| Profitul brut | 315.837 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.559.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.782.186 |
| Stocuri | 24.688 |
| Creante | 3.579.984 |
| Casa si conturi la banci | 177.514 |
| DATORII | 4.328.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.013.367 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 13.762.966 |
| VENITURI TOTALE | 14.721.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.450.562 |
| Profitul brut | 2.271.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.928.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.572.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.717.932 |
| Stocuri | 14.434 |
| Creante | 3.393.746 |
| Casa si conturi la banci | 1.309.752 |
| DATORII | 4.845.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.444.770 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.611.942 |
| VENITURI TOTALE | 11.620.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.368.576 |
| Profitul brut | 1.251.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.040.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.939.288 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.229.619 |
| Stocuri | 6.665 |
| Creante | 3.110.420 |
| Casa si conturi la banci | 1.112.534 |
| DATORII | 5.288.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.880.204 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.137.226 |
| VENITURI TOTALE | 11.137.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.238.811 |
| Profitul brut | 898.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 769.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.820.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.564.235 |
| Stocuri | 50.661 |
| Creante | 2.740.758 |
| Casa si conturi la banci | 772.816 |
| DATORII | 5.919.756 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.464.776 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.817.869 |
| VENITURI TOTALE | 9.817.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.205.225 |
| Profitul brut | 612.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.070.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.755.309 |
| Stocuri | 505 |
| Creante | 2.219.578 |
| Casa si conturi la banci | 535.226 |
| DATORII | 4.704.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.121.301 |
| Capital subscris varsat | 37.400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.473.746 |
| VENITURI TOTALE | 7.474.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.409.264 |
| Profitul brut | 1.065.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 873.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |