MIRON-CONSTRUCT SRL
| Denumire | MIRON-CONSTRUCT SRL |
| CUI | 14598991 |
| Nr. Reg. Com. | J06/152/2002 |
| EUID | ROONRC.J2002000152062 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-04-23 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIRON PETRU | administrator si reprezentant | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 38 817 636 | 3 226 364 | 3 999 652 | 6 090 251 | 10 319 532 | 12 410 131 | 120 |
| 2023 | 31 762 309 | 712 196 | 9 719 685 | 6 052 213 | 14 960 961 | 11 388 162 | 117 |
| 2022 | 21 415 409 | 37 554 | 3 895 832 | 3 785 804 | 10 785 994 | 10 675 966 | 117 |
| 2021 | 27 905 660 | 1 214 309 | 4 110 667 | 4 613 730 | 10 135 349 | 10 638 412 | 113 |
| 2020 | 35 633 872 | 4 967 869 | 6 865 892 | 2 087 768 | 12 303 234 | 7 525 110 | 99 |
| 2019 | 25 421 650 | 131 340 | 4 244 429 | 1 623 409 | 5 178 260 | 2 557 240 | 92 |
| 2018 | 15 302 902 | 48 870 | 4 654 344 | 1 571 418 | 5 491 631 | 2 425 901 | 95 |
| 2017 | 19 055 079 | 73 381 | 2 691 496 | 1 157 764 | 3 912 075 | 2 389 569 | 94 |
| 2016 | 9 918 087 | 251 844 | 1 666 558 | 1 314 763 | 2 685 941 | 2 351 599 | 88 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 817 636 lei
22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIRON-CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIRON-CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIRON-CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIRON-CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.090.251 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.319.532 |
| Stocuri | 2.316.302 |
| Creante | 4.608.006 |
| Casa si conturi la banci | 3.395.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.999.652 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.410.131 |
| Capital subscris varsat | 851.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.817.636 |
| VENITURI TOTALE | 40.659.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.832.999 |
| Profitul brut | 3.826.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.226.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.052.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.960.961 |
| Stocuri | 1.065.241 |
| Creante | 10.230.491 |
| Casa si conturi la banci | 3.665.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.673 |
| DATORII | 9.719.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.388.162 |
| Capital subscris varsat | 851.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.762.309 |
| VENITURI TOTALE | 31.797.718 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.925.365 |
| Profitul brut | 872.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 712.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.785.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.785.994 |
| Stocuri | 3.568.972 |
| Creante | 3.116.278 |
| Casa si conturi la banci | 4.100.744 |
| DATORII | 3.895.832 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.675.966 |
| Capital subscris varsat | 851.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.415.409 |
| VENITURI TOTALE | 23.764.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.699.163 |
| Profitul brut | 65.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.613.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.135.349 |
| Stocuri | 705.563 |
| Creante | 2.971.776 |
| Casa si conturi la banci | 6.458.010 |
| DATORII | 4.110.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.638.412 |
| Capital subscris varsat | 851.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.905.660 |
| VENITURI TOTALE | 31.199.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.780.022 |
| Profitul brut | 1.419.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.214.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.087.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.303.234 |
| Stocuri | 150.462 |
| Creante | 5.520.236 |
| Casa si conturi la banci | 6.632.536 |
| DATORII | 6.865.892 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.525.110 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.633.872 |
| VENITURI TOTALE | 35.930.301 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.084.453 |
| Profitul brut | 5.845.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.967.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.623.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.178.260 |
| Stocuri | 636.082 |
| Creante | 319.798 |
| Casa si conturi la banci | 4.222.380 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.244.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.557.240 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.421.650 |
| VENITURI TOTALE | 25.763.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.585.599 |
| Profitul brut | 177.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 131.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.571.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.491.631 |
| Stocuri | 1.981.701 |
| Creante | 1.190.842 |
| Casa si conturi la banci | 2.319.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.196 |
| DATORII | 4.654.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.425.901 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.302.902 |
| VENITURI TOTALE | 15.484.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.420.736 |
| Profitul brut | 64.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 48.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.157.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.912.075 |
| Stocuri | 1.384.368 |
| Creante | 698.026 |
| Casa si conturi la banci | 1.829.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.226 |
| DATORII | 2.691.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.389.569 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.055.079 |
| VENITURI TOTALE | 19.177.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.084.526 |
| Profitul brut | 92.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.314.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.685.941 |
| Stocuri | 1.000.641 |
| Creante | 578.183 |
| Casa si conturi la banci | 1.107.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.453 |
| DATORII | 1.666.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.351.599 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.918.087 |
| VENITURI TOTALE | 10.079.075 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.776.293 |
| Profitul brut | 302.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |