TOTAL OFFICE TRADING SRL
| Denumire | TOTAL OFFICE TRADING SRL |
| CUI | 14782233 |
| Nr. Reg. Com. | J2002006739407 |
| EUID | ROONRC.J2002006739407 |
| CAEN | 4649 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-07-29 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 538 625 | 3 136 637 | 24 726 131 | 780 615 | 27 962 817 | 3 982 425 | 9 |
| 2023 | 15 155 535 | 2 341 060 | 20 114 915 | 768 916 | 23 422 224 | 4 004 315 | 8 |
| 2022 | 24 134 676 | 4 317 466 | 20 969 143 | 313 185 | 25 825 775 | 5 163 254 | 9 |
| 2021 | 30 309 595 | 4 226 577 | 14 264 649 | 5 796 111 | 23 543 421 | 15 057 071 | 11 |
| 2020 | 19 308 696 | 1 954 032 | 12 192 471 | 4 112 747 | 19 379 156 | 11 299 432 | 15 |
| 2019 | 15 683 242 | 1 696 435 | 16 319 616 | 4 245 745 | 22 833 498 | 10 759 627 | 11 |
| 2018 | 15 803 126 | 2 069 844 | 11 811 397 | 4 071 765 | 16 922 731 | 9 183 099 | 15 |
| 2017 | 11 949 988 | 698 455 | 8 981 104 | 3 216 192 | 13 537 190 | 7 772 278 | 13 |
| 2016 | 11 471 923 | 3 079 152 | 9 130 480 | 3 309 823 | 12 894 480 | 7 073 823 | 14 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 538 625 lei
29%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTAL OFFICE TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4649 Rev. 2 (echivalent: 4649 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4649: Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOTAL OFFICE TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTAL OFFICE TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTAL OFFICE TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 780.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.962.817 |
| Stocuri | 8.344.943 |
| Creante | 8.159.871 |
| Casa si conturi la banci | 11.458.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.390 |
| DATORII | 24.726.131 |
| VENITURI IN AVANS | 56.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.982.425 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 19.538.625 |
| VENITURI TOTALE | 21.697.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.986.022 |
| Profitul brut | 3.711.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.136.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 768.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.422.224 |
| Stocuri | 9.470.548 |
| Creante | 4.607.963 |
| Casa si conturi la banci | 9.343.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.757 |
| DATORII | 20.114.915 |
| VENITURI IN AVANS | 81.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.004.315 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 15.155.535 |
| VENITURI TOTALE | 16.504.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.767.790 |
| Profitul brut | 2.736.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.341.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 313.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.825.775 |
| Stocuri | 8.071.410 |
| Creante | 5.150.071 |
| Casa si conturi la banci | 12.604.294 |
| DATORII | 20.969.143 |
| VENITURI IN AVANS | 6.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.163.254 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 24.134.676 |
| VENITURI TOTALE | 31.531.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.540.308 |
| Profitul brut | 4.990.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.317.466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.796.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.543.421 |
| Stocuri | 7.749.437 |
| Creante | 3.594.555 |
| Casa si conturi la banci | 12.199.429 |
| DATORII | 14.264.649 |
| VENITURI IN AVANS | 17.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.057.071 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 30.309.595 |
| VENITURI TOTALE | 31.291.628 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.431.673 |
| Profitul brut | 4.859.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.226.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.112.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.379.156 |
| Stocuri | 7.097.783 |
| Creante | 3.872.453 |
| Casa si conturi la banci | 8.408.920 |
| DATORII | 12.192.471 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.299.432 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 19.308.696 |
| VENITURI TOTALE | 19.849.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.607.526 |
| Profitul brut | 2.241.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.954.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.245.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.833.498 |
| Stocuri | 10.669.836 |
| Creante | 5.038.094 |
| Casa si conturi la banci | 7.125.568 |
| DATORII | 16.319.616 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.759.627 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 15.683.242 |
| VENITURI TOTALE | 17.526.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.503.399 |
| Profitul brut | 2.023.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.696.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.071.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.922.731 |
| Stocuri | 8.220.252 |
| Creante | 5.026.140 |
| Casa si conturi la banci | 3.676.339 |
| DATORII | 11.811.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.183.099 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 15.803.126 |
| VENITURI TOTALE | 16.045.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.648.693 |
| Profitul brut | 2.396.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.069.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.216.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.537.190 |
| Stocuri | 1.678.556 |
| Creante | 8.402.870 |
| Casa si conturi la banci | 3.455.764 |
| DATORII | 8.981.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.772.278 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.949.988 |
| VENITURI TOTALE | 12.144.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.328.539 |
| Profitul brut | 815.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 698.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.309.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.894.480 |
| Stocuri | 2.298.474 |
| Creante | 5.623.637 |
| Casa si conturi la banci | 4.972.369 |
| DATORII | 9.130.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.073.823 |
| Capital subscris varsat | 2.400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.471.923 |
| VENITURI TOTALE | 11.585.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.886.581 |
| Profitul brut | 3.699.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.079.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |