DENIMED CLEANING SRL
| Denumire | DENIMED CLEANING SRL |
| CUI | 15072765 |
| Nr. Reg. Com. | J2002012727401 |
| EUID | ROONRC.J2002012727401 |
| CAEN | 9610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-12-06 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 13 759 706 | 3 144 793 | 5 957 190 | 1 912 777 | 11 329 538 | 7 330 871 | 57 |
| 2023 | 12 362 014 | 3 642 559 | 6 041 241 | 987 323 | 9 526 735 | 4 518 947 | 83 |
| 2022 | 11 015 998 | 3 224 510 | 8 100 623 | 1 284 927 | 10 001 305 | 3 224 750 | 85 |
| 2021 | 9 191 716 | 2 035 576 | 1 562 706 | 1 123 381 | 6 537 399 | 6 139 232 | 80 |
| 2020 | 8 629 504 | 1 945 835 | 2 284 543 | 338 619 | 7 208 385 | 5 305 354 | 87 |
| 2019 | 10 115 994 | 2 723 520 | 928 406 | 220 936 | 6 050 580 | 5 384 304 | 98 |
| 2018 | 9 487 859 | 2 606 517 | 1 313 266 | 282 676 | 6 175 056 | 5 184 522 | 101 |
| 2017 | 9 111 447 | 2 510 850 | 1 279 639 | 270 023 | 6 166 349 | 5 219 720 | 100 |
| 2016 | 7 841 336 | 1 927 674 | 518 589 | 358 111 | 4 567 244 | 4 510 710 | 99 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 759 706 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENIMED CLEANING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9610 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană |
| Descriere Activitate | Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană |
| Cod CAEN principal | 96 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 9610: Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DENIMED CLEANING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENIMED CLEANING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENIMED CLEANING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.912.777 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.329.538 |
| Stocuri | 6.296.509 |
| Creante | 4.268.210 |
| Casa si conturi la banci | 764.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.746 |
| DATORII | 5.957.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.330.871 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.759.706 |
| VENITURI TOTALE | 13.806.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.110.862 |
| Profitul brut | 3.695.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.144.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 987.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.526.735 |
| Stocuri | 5.344.228 |
| Creante | 3.354.794 |
| Casa si conturi la banci | 827.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.130 |
| DATORII | 6.041.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.518.947 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.362.014 |
| VENITURI TOTALE | 12.634.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.374.924 |
| Profitul brut | 4.259.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.642.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.284.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.001.305 |
| Stocuri | 4.427.648 |
| Creante | 4.490.426 |
| Casa si conturi la banci | 1.083.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.141 |
| DATORII | 8.100.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.224.750 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.015.998 |
| VENITURI TOTALE | 11.072.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.260.395 |
| Profitul brut | 3.812.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.224.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.123.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.537.399 |
| Stocuri | 4.184.620 |
| Creante | 1.468.261 |
| Casa si conturi la banci | 884.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.158 |
| DATORII | 1.562.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.139.232 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.191.716 |
| VENITURI TOTALE | 9.235.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.910.000 |
| Profitul brut | 2.325.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.035.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 338.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.208.385 |
| Stocuri | 4.183.719 |
| Creante | 2.504.447 |
| Casa si conturi la banci | 520.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.893 |
| DATORII | 2.284.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.305.354 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.629.504 |
| VENITURI TOTALE | 8.639.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.308.634 |
| Profitul brut | 2.331.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.945.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 220.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.050.580 |
| Stocuri | 2.864.863 |
| Creante | 2.270.545 |
| Casa si conturi la banci | 915.172 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.194 |
| DATORII | 928.406 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.384.304 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.115.994 |
| VENITURI TOTALE | 10.138.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.894.054 |
| Profitul brut | 3.244.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.723.520 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 282.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.175.056 |
| Stocuri | 3.122.750 |
| Creante | 2.466.960 |
| Casa si conturi la banci | 585.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.056 |
| DATORII | 1.313.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.184.522 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.487.859 |
| VENITURI TOTALE | 9.496.063 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.386.352 |
| Profitul brut | 3.109.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.606.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 270.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.166.349 |
| Stocuri | 2.482.387 |
| Creante | 2.420.313 |
| Casa si conturi la banci | 1.263.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.987 |
| DATORII | 1.279.639 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.219.720 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.111.447 |
| VENITURI TOTALE | 9.133.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.153.610 |
| Profitul brut | 2.980.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.510.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 358.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.567.244 |
| Stocuri | 2.030.099 |
| Creante | 1.949.311 |
| Casa si conturi la banci | 587.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.944 |
| DATORII | 518.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.510.710 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.841.336 |
| VENITURI TOTALE | 7.950.883 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.680.629 |
| Profitul brut | 2.270.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.927.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |