TECMED SRL
| Denumire | TECMED SRL |
| CUI | 1578232 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002946400 |
| EUID | ROONRC.J1992002946400 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-02-10 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIACONU GHEORGHE | - | România |
| DIACONU DOINA-TANIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 662 165 | 5 739 066 | 10 824 241 | — | — | — | 9 |
| 2024 | 25 856 690 | 3 669 588 | 6 628 719 | 390 017 | 16 143 291 | 9 907 532 | 8 |
| 2023 | 21 688 993 | 2 727 946 | 2 725 722 | 229 688 | 13 306 955 | 10 824 901 | 6 |
| 2022 | 23 393 646 | 2 691 807 | 2 794 457 | 187 926 | 11 789 093 | 9 183 911 | 6 |
| 2021 | 19 645 245 | 2 200 257 | 1 617 323 | 319 696 | 11 394 101 | 10 097 368 | 6 |
| 2020 | 14 608 206 | 818 259 | 1 700 883 | 307 088 | 9 289 574 | 7 897 111 | 6 |
| 2019 | 20 255 508 | 1 663 266 | 2 581 774 | 637 214 | 10 023 003 | 8 078 852 | 6 |
| 2018 | 16 140 495 | 1 319 649 | 2 701 138 | 465 955 | 9 249 100 | 7 015 586 | 7 |
| 2017 | 16 049 952 | 1 495 071 | 3 662 424 | 649 620 | 8 706 556 | 5 695 937 | 7 |
| 2016 | 16 312 783 | 2 395 996 | 5 195 136 | 190 018 | 9 205 985 | 4 200 867 | 7 |
Statistics
Commercial networks and enterprises37 662 165 lei
46%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECMED SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECMED SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECMED SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECMED SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 390.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.143.291 |
| Stocuri | 4.194.508 |
| Creante | 4.609.298 |
| Casa si conturi la banci | 7.339.485 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.943 |
| DATORII | 6.628.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.907.532 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.856.690 |
| VENITURI TOTALE | 25.928.593 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.697.126 |
| Profitul brut | 4.231.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.669.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.306.955 |
| Stocuri | 3.493.009 |
| Creante | 5.748.282 |
| Casa si conturi la banci | 4.065.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.980 |
| DATORII | 2.725.722 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.824.901 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.688.993 |
| VENITURI TOTALE | 21.785.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.721.238 |
| Profitul brut | 3.064.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.727.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.789.093 |
| Stocuri | 2.347.538 |
| Creante | 4.974.696 |
| Casa si conturi la banci | 4.466.859 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.349 |
| DATORII | 2.794.457 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.183.911 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.393.646 |
| VENITURI TOTALE | 23.472.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.372.161 |
| Profitul brut | 3.100.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.691.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 319.696 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.394.101 |
| Stocuri | 2.233.657 |
| Creante | 3.300.754 |
| Casa si conturi la banci | 5.859.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 894 |
| DATORII | 1.617.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.097.368 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.645.245 |
| VENITURI TOTALE | 19.671.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.135.324 |
| Profitul brut | 2.535.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.200.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 307.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.289.574 |
| Stocuri | 2.235.134 |
| Creante | 3.019.403 |
| Casa si conturi la banci | 4.035.037 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.332 |
| DATORII | 1.700.883 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.897.111 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.608.206 |
| VENITURI TOTALE | 14.646.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.700.720 |
| Profitul brut | 946.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 818.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 637.214 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.023.003 |
| Stocuri | 2.332.136 |
| Creante | 4.950.010 |
| Casa si conturi la banci | 2.740.857 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 409 |
| DATORII | 2.581.774 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.078.852 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.255.508 |
| VENITURI TOTALE | 20.345.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.362.058 |
| Profitul brut | 1.983.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.663.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 465.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.249.100 |
| Stocuri | 1.657.215 |
| Creante | 4.975.278 |
| Casa si conturi la banci | 2.616.607 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.669 |
| DATORII | 2.701.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.015.586 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.140.495 |
| VENITURI TOTALE | 16.273.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.715.861 |
| Profitul brut | 1.557.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.319.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 649.620 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.706.556 |
| Stocuri | 2.001.555 |
| Creante | 3.115.897 |
| Casa si conturi la banci | 3.589.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.185 |
| DATORII | 3.662.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.695.937 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.049.952 |
| VENITURI TOTALE | 16.134.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.390.136 |
| Profitul brut | 1.744.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.495.071 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 190.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.205.985 |
| Stocuri | 1.813.795 |
| Creante | 3.413.808 |
| Casa si conturi la banci | 3.978.382 |
| DATORII | 5.195.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.200.867 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.312.783 |
| VENITURI TOTALE | 16.375.442 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.554.912 |
| Profitul brut | 2.820.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.395.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |