FORSIUS S.R.L.
| Denumire | FORSIUS S.R.L. |
| CUI | 16012940 |
| Nr. Reg. Com. | J23/1941/2020 |
| EUID | ROONRC.J30/1150/2003 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-12-18 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CNOBLOCH CONSULTING S.R.L. | - | România |
| CNOBLOCH GERHARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 434 685 | 3 385 178 | 5 791 780 | 1 572 951 | 7 693 335 | 3 474 506 | 12 |
| 2023 | 17 460 344 | 2 814 479 | 1 104 741 | 1 691 113 | 5 302 957 | 5 889 329 | 12 |
| 2022 | 16 902 714 | 2 194 040 | 3 461 717 | 1 636 227 | 4 900 339 | 3 074 849 | 12 |
| 2021 | 14 524 002 | 2 113 381 | 2 141 299 | 1 607 739 | 4 414 369 | 3 880 809 | 12 |
| 2020 | 12 668 506 | 1 815 166 | 801 487 | 1 397 249 | 5 421 667 | 6 017 429 | 0 |
| 2019 | 12 903 780 | 1 627 163 | 292 142 | 922 934 | 7 502 544 | 8 133 336 | 13 |
| 2018 | 11 092 451 | 933 157 | 205 704 | 835 397 | 5 876 416 | 6 506 109 | — |
| 2017 | 10 704 022 | 784 681 | 399 650 | 587 386 | 5 385 215 | 5 572 951 | 15 |
| 2016 | 11 983 664 | -827 510 | 1 455 312 | 794 606 | 5 448 966 | 4 788 260 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 434 685 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FORSIUS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FORSIUS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FORSIUS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FORSIUS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.572.951 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.693.335 |
| Stocuri | 1.024.274 |
| Creante | 4.876.608 |
| Casa si conturi la banci | 1.792.453 |
| DATORII | 5.791.780 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.474.506 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 19.434.685 |
| VENITURI TOTALE | 19.553.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.524.954 |
| Profitul brut | 4.028.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.385.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.691.113 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.302.957 |
| Stocuri | 682.684 |
| Creante | 4.253.538 |
| Casa si conturi la banci | 366.735 |
| DATORII | 1.104.741 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.889.329 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 17.460.344 |
| VENITURI TOTALE | 17.528.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.136.806 |
| Profitul brut | 3.392.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.814.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.636.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.900.339 |
| Stocuri | 486.261 |
| Creante | 4.067.646 |
| Casa si conturi la banci | 346.432 |
| DATORII | 3.461.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.074.849 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 16.902.714 |
| VENITURI TOTALE | 16.930.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.318.194 |
| Profitul brut | 2.612.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.194.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.607.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.414.369 |
| Stocuri | 371.241 |
| Creante | 3.201.878 |
| Casa si conturi la banci | 841.250 |
| DATORII | 2.141.299 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.880.809 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 14.524.002 |
| VENITURI TOTALE | 14.535.424 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.985.995 |
| Profitul brut | 2.549.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.113.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.397.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.421.667 |
| Stocuri | 371.241 |
| Creante | 3.969.002 |
| Casa si conturi la banci | 1.081.424 |
| DATORII | 801.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.017.429 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 12.668.506 |
| VENITURI TOTALE | 12.863.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.677.036 |
| Profitul brut | 2.186.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.815.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 922.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.502.544 |
| Stocuri | 447.120 |
| Creante | 4.497.990 |
| Casa si conturi la banci | 557.434 |
| DATORII | 292.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.133.336 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 12.903.780 |
| VENITURI TOTALE | 12.978.315 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.041.216 |
| Profitul brut | 1.937.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.627.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 835.397 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.876.416 |
| Stocuri | 537.173 |
| Creante | 4.438.905 |
| Casa si conturi la banci | 900.338 |
| DATORII | 205.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.506.109 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 11.092.451 |
| VENITURI TOTALE | 11.135.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.024.954 |
| Profitul brut | 1.110.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 933.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 587.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.385.215 |
| Stocuri | 522.438 |
| Creante | 4.694.153 |
| Casa si conturi la banci | 168.624 |
| DATORII | 399.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.572.951 |
| Capital subscris varsat | 35.010 |
| Cifra de afaceri neta | 10.704.022 |
| VENITURI TOTALE | 10.725.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.767.784 |
| Profitul brut | 957.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 784.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 794.606 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.448.966 |
| Stocuri | 446.233 |
| Creante | 4.615.653 |
| Casa si conturi la banci | 387.080 |
| DATORII | 1.455.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.788.260 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.983.664 |
| VENITURI TOTALE | 12.358.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.014.835 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 656.719 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 827.510 |
| Numar mediu de salariati | 15 |