ART CHEMICALS SRL
| Denumire | ART CHEMICALS SRL |
| CUI | 16057097 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000558402 |
| EUID | ROONRC.J2004000558402 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-01-16 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞTEFAN ANCA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 133 111 036 | 3 130 731 | 36 207 454 | 10 552 661 | 46 573 755 | 21 035 756 | 38 |
| 2023 | 110 486 194 | 3 147 922 | 26 326 100 | 3 023 318 | 42 717 807 | 19 415 025 | 35 |
| 2022 | 118 474 397 | 4 945 103 | 29 730 885 | 4 031 999 | 43 047 083 | 17 357 131 | 33 |
| 2021 | 99 891 895 | 5 081 485 | 26 182 973 | 4 157 943 | 37 321 888 | 15 312 028 | 30 |
| 2020 | 72 302 053 | 3 593 220 | 17 024 344 | 3 738 970 | 24 815 917 | 11 530 543 | 28 |
| 2019 | 58 530 694 | 2 049 939 | 17 234 192 | 3 166 545 | 23 104 970 | 9 037 323 | 28 |
| 2018 | 54 279 762 | 1 259 887 | 15 891 137 | 3 127 564 | 20 614 769 | 7 887 384 | 28 |
| 2017 | 54 796 647 | 2 022 547 | 13 792 156 | 1 226 834 | 19 806 631 | 7 277 497 | 27 |
| 2016 | 42 696 684 | 2 040 533 | 9 394 500 | 1 008 289 | 14 614 973 | 6 264 950 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises133 111 036 lei
20%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ART CHEMICALS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ART CHEMICALS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ART CHEMICALS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ART CHEMICALS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.552.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.573.755 |
| Stocuri | 14.781.525 |
| Creante | 25.992.993 |
| Casa si conturi la banci | 5.799.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.794 |
| DATORII | 36.207.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.035.756 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 133.111.036 |
| VENITURI TOTALE | 133.678.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.890.894 |
| Profitul brut | 3.787.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.130.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.023.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.717.807 |
| Stocuri | 13.143.431 |
| Creante | 14.959.748 |
| Casa si conturi la banci | 14.614.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 26.326.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.415.025 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 110.486.194 |
| VENITURI TOTALE | 111.671.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.053.379 |
| Profitul brut | 3.617.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.147.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.031.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.047.083 |
| Stocuri | 14.761.980 |
| Creante | 15.877.492 |
| Casa si conturi la banci | 12.407.611 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.934 |
| DATORII | 29.730.885 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.357.131 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 118.474.397 |
| VENITURI TOTALE | 119.635.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.993.634 |
| Profitul brut | 5.642.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.945.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.157.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.321.888 |
| Stocuri | 14.343.687 |
| Creante | 14.510.745 |
| Casa si conturi la banci | 8.467.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.170 |
| DATORII | 26.182.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.312.028 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 99.891.895 |
| VENITURI TOTALE | 100.157.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.291.648 |
| Profitul brut | 5.866.028 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.081.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.738.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.815.917 |
| Stocuri | 7.802.123 |
| Creante | 9.702.632 |
| Casa si conturi la banci | 7.311.162 |
| DATORII | 17.024.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.530.543 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.302.053 |
| VENITURI TOTALE | 72.763.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.658.626 |
| Profitul brut | 4.104.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.593.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.166.545 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.104.970 |
| Stocuri | 7.895.533 |
| Creante | 10.705.764 |
| Casa si conturi la banci | 4.503.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 17.234.192 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.037.323 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.530.694 |
| VENITURI TOTALE | 58.690.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.282.336 |
| Profitul brut | 2.408.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.049.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.127.564 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.614.769 |
| Stocuri | 7.540.412 |
| Creante | 9.607.848 |
| Casa si conturi la banci | 3.466.509 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.188 |
| DATORII | 15.891.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.887.384 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.279.762 |
| VENITURI TOTALE | 54.564.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.036.196 |
| Profitul brut | 1.527.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.259.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.226.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.806.631 |
| Stocuri | 7.021.407 |
| Creante | 8.591.899 |
| Casa si conturi la banci | 4.193.325 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.188 |
| DATORII | 13.792.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.277.497 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.796.647 |
| VENITURI TOTALE | 55.163.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.823.883 |
| Profitul brut | 2.339.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.022.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.008.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.614.973 |
| Stocuri | 5.867.070 |
| Creante | 5.607.959 |
| Casa si conturi la banci | 3.139.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.188 |
| DATORII | 9.394.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.264.950 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.696.684 |
| VENITURI TOTALE | 43.072.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.643.027 |
| Profitul brut | 2.429.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.040.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |