ANDRADA SRL
| Denumire | ANDRADA SRL |
| CUI | 1626542 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000458179 |
| EUID | ROONRC.J1991000458179 |
| CAEN | 4645 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-05-30 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 59 957 441 | 3 302 008 | 10 306 494 | 6 152 700 | 22 971 609 | 18 795 723 | 99 |
| 2023 | 59 093 154 | 3 574 372 | 5 750 791 | 4 992 509 | 18 064 817 | 17 334 037 | 99 |
| 2022 | 53 432 880 | 3 056 136 | 4 484 319 | 4 157 329 | 15 496 579 | 15 185 689 | 98 |
| 2021 | 52 014 707 | 2 173 783 | 4 205 340 | 4 096 996 | 14 836 640 | 14 746 935 | 100 |
| 2020 | 55 645 044 | 2 315 158 | 3 309 093 | 3 913 195 | 13 028 952 | 13 649 770 | 106 |
| 2019 | 61 357 655 | 2 454 762 | 3 666 715 | 4 346 654 | 11 722 933 | 12 284 338 | 116 |
| 2018 | 59 130 963 | 2 267 230 | 3 632 467 | 4 303 970 | 10 475 859 | 11 178 558 | 120 |
| 2017 | 52 413 308 | 2 933 380 | 3 041 759 | 3 022 709 | 10 300 171 | 10 332 361 | 105 |
| 2016 | 48 098 306 | 2 905 670 | 3 528 281 | 2 133 788 | 9 880 083 | 8 531 798 | 100 |
Statistics
Commercial networks and enterprises59 957 441 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDRADA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4645 Rev. 2 (echivalent: 4645 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 4645: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDRADA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDRADA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDRADA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.152.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.971.609 |
| Stocuri | 7.803.432 |
| Creante | 5.074.444 |
| Casa si conturi la banci | 2.642.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.400 |
| DATORII | 10.306.494 |
| VENITURI IN AVANS | 48.492 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.795.723 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 59.957.441 |
| VENITURI TOTALE | 60.216.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.429.810 |
| Profitul brut | 3.786.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.302.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.992.509 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.064.817 |
| Stocuri | 6.132.653 |
| Creante | 5.487.645 |
| Casa si conturi la banci | 6.433.672 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.202 |
| DATORII | 5.750.791 |
| VENITURI IN AVANS | 5.700 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.334.037 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 59.093.154 |
| VENITURI TOTALE | 59.255.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.084.633 |
| Profitul brut | 4.170.726 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.574.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.157.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.496.579 |
| Stocuri | 5.447.079 |
| Creante | 4.175.171 |
| Casa si conturi la banci | 5.874.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.100 |
| DATORII | 4.484.319 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.185.689 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.432.880 |
| VENITURI TOTALE | 53.657.511 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.093.522 |
| Profitul brut | 3.563.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.056.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.096.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.836.640 |
| Stocuri | 5.155.579 |
| Creante | 3.547.112 |
| Casa si conturi la banci | 6.133.949 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.639 |
| DATORII | 4.205.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.746.935 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.014.707 |
| VENITURI TOTALE | 52.168.380 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.639.027 |
| Profitul brut | 2.529.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.173.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.913.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.028.952 |
| Stocuri | 4.385.973 |
| Creante | 3.247.880 |
| Casa si conturi la banci | 5.395.099 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.716 |
| DATORII | 3.309.093 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.649.770 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.645.044 |
| VENITURI TOTALE | 55.871.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.190.399 |
| Profitul brut | 2.681.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.315.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.346.654 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.722.933 |
| Stocuri | 5.540.829 |
| Creante | 4.061.402 |
| Casa si conturi la banci | 2.120.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.749 |
| DATORII | 3.666.715 |
| VENITURI IN AVANS | 143.283 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.284.338 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.357.655 |
| VENITURI TOTALE | 61.518.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.653.722 |
| Profitul brut | 2.864.938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.454.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.303.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.475.859 |
| Stocuri | 4.897.775 |
| Creante | 4.033.567 |
| Casa si conturi la banci | 1.544.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.170 |
| DATORII | 3.632.467 |
| VENITURI IN AVANS | 1.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.178.558 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.130.963 |
| VENITURI TOTALE | 59.219.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.571.965 |
| Profitul brut | 2.647.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.267.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.022.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.300.171 |
| Stocuri | 4.168.960 |
| Creante | 4.491.970 |
| Casa si conturi la banci | 1.639.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.214 |
| DATORII | 3.041.759 |
| VENITURI IN AVANS | 1.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.332.361 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.413.308 |
| VENITURI TOTALE | 52.528.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.073.125 |
| Profitul brut | 3.455.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.933.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.133.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.880.083 |
| Stocuri | 3.760.065 |
| Creante | 3.551.445 |
| Casa si conturi la banci | 2.568.573 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.182 |
| DATORII | 3.528.281 |
| VENITURI IN AVANS | 1.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.531.798 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.098.306 |
| VENITURI TOTALE | 48.295.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.939.719 |
| Profitul brut | 3.355.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.905.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |