NOVO PARC SRL
| Denumire | NOVO PARC SRL |
| CUI | 16276135 |
| Nr. Reg. Com. | J2004004865407 |
| EUID | ROONRC.J2004004865407 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-03-25 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PURICE IONEL | reprezentant administrator persoana juridica | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 13 809 369 | 3 773 725 | 37 592 656 | 72 248 781 | 62 992 643 | 96 235 680 | 5 |
| 2023 | 13 142 659 | 4 213 154 | 39 039 684 | 67 130 663 | 65 824 206 | 92 461 955 | 4 |
| 2022 | 11 257 513 | 4 599 997 | 37 546 623 | 77 803 616 | 49 339 848 | 88 248 801 | 2 |
| 2021 | 10 195 689 | 4 953 049 | 16 543 868 | 67 709 399 | 33 764 693 | 83 648 804 | 2 |
| 2020 | 9 700 009 | 4 852 458 | 1 505 580 | 59 296 163 | 22 148 874 | 78 695 755 | 2 |
| 2019 | 9 333 167 | 5 118 864 | 2 172 807 | 57 660 953 | 19 570 083 | 73 843 297 | 1 |
| 2018 | 8 998 895 | 5 862 180 | 1 341 371 | 57 815 350 | 13 367 133 | 68 724 433 | 0 |
| 2017 | 8 301 744 | 4 846 036 | 1 781 792 | 55 761 621 | 9 949 817 | 62 862 253 | 1 |
| 2016 | 8 433 095 | 2 816 693 | 1 146 629 | 52 368 579 | 7 249 239 | 57 975 824 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 809 369 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NOVO PARC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NOVO PARC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NOVO PARC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NOVO PARC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.248.781 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.992.643 |
| Creante | 61.284.547 |
| Casa si conturi la banci | 1.708.096 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.596 |
| DATORII | 37.592.656 |
| VENITURI IN AVANS | 1.591.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 96.235.680 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.809.369 |
| VENITURI TOTALE | 18.898.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.562.922 |
| Profitul brut | 4.335.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.773.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.130.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.824.206 |
| Creante | 61.576.444 |
| Casa si conturi la banci | 4.247.762 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.890 |
| DATORII | 39.039.684 |
| VENITURI IN AVANS | 1.614.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 92.461.955 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.142.659 |
| VENITURI TOTALE | 19.123.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.270.100 |
| Profitul brut | 4.853.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.213.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.803.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.339.848 |
| Creante | 45.976.397 |
| Casa si conturi la banci | 3.363.451 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.975 |
| DATORII | 37.546.623 |
| VENITURI IN AVANS | 1.501.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 88.248.801 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.257.513 |
| VENITURI TOTALE | 16.982.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.258.642 |
| Profitul brut | 5.724.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.599.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.709.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.764.693 |
| Creante | 30.603.722 |
| Casa si conturi la banci | 3.160.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.963 |
| DATORII | 16.543.868 |
| VENITURI IN AVANS | 1.338.383 |
| CAPITALURI - TOTAL | 83.648.804 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.195.689 |
| VENITURI TOTALE | 18.167.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.419.758 |
| Profitul brut | 5.747.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.953.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.296.163 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.148.874 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 19.621.596 |
| Casa si conturi la banci | 2.527.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.113 |
| DATORII | 1.505.580 |
| VENITURI IN AVANS | 1.247.815 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.695.755 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.700.009 |
| VENITURI TOTALE | 12.747.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.022.830 |
| Profitul brut | 5.725.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.852.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.660.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.570.083 |
| Stocuri | 107.098 |
| Creante | 10.735.669 |
| Casa si conturi la banci | 8.727.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.321 |
| DATORII | 2.172.807 |
| VENITURI IN AVANS | 1.231.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.843.297 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.333.167 |
| VENITURI TOTALE | 12.505.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.395.822 |
| Profitul brut | 6.109.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.118.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.815.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.367.133 |
| Stocuri | 107.098 |
| Creante | 9.444.932 |
| Casa si conturi la banci | 3.815.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.039 |
| DATORII | 1.341.371 |
| VENITURI IN AVANS | 1.180.718 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.724.433 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.998.895 |
| VENITURI TOTALE | 12.728.491 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.925.552 |
| Profitul brut | 6.802.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.862.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.761.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.949.817 |
| Stocuri | 107.098 |
| Creante | 8.205.408 |
| Casa si conturi la banci | 1.637.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.018 |
| DATORII | 1.781.792 |
| VENITURI IN AVANS | 1.155.411 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.862.253 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.301.744 |
| VENITURI TOTALE | 10.388.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.628.673 |
| Profitul brut | 5.760.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.846.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.368.579 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.249.239 |
| Stocuri | 107.099 |
| Creante | 5.603.580 |
| Casa si conturi la banci | 1.538.560 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.186 |
| DATORII | 1.146.629 |
| VENITURI IN AVANS | 568.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.975.824 |
| Capital subscris varsat | 9.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.433.095 |
| VENITURI TOTALE | 10.339.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.003.040 |
| Profitul brut | 3.335.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.816.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |