TECHNYX EURO SERVICES S.R.L.
| Denumire | TECHNYX EURO SERVICES S.R.L. |
| CUI | 17229212 |
| Nr. Reg. Com. | J08/306/2005 |
| EUID | ROONRC.J08/306/2005 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-11 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BEGIN ISABELLE | - | Canada |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 81 336 936 | 3 344 696 | 5 957 126 | 3 541 539 | 31 326 598 | 28 325 835 | 413 |
| 2023 | 69 920 164 | 994 524 | 5 364 933 | 2 472 709 | 28 944 198 | 24 981 139 | 393 |
| 2022 | 59 384 788 | 2 687 747 | 4 366 957 | 2 890 238 | 24 968 126 | 23 986 615 | 375 |
| 2021 | 46 012 141 | 3 221 110 | 4 083 788 | 2 565 929 | 23 086 598 | 21 298 868 | 359 |
| 2020 | 41 454 062 | -1 431 | 3 615 192 | 1 070 412 | 21 717 510 | 18 077 759 | 343 |
| 2019 | 36 990 675 | 2 307 109 | 4 485 893 | 819 522 | 21 187 979 | 18 079 190 | 321 |
| 2018 | 31 537 781 | 464 537 | 3 342 175 | 301 734 | 18 457 033 | 15 772 081 | 314 |
| 2017 | 28 440 708 | 553 737 | 3 587 534 | 313 817 | 18 467 468 | 15 307 544 | 313 |
| 2016 | 27 323 090 | 1 597 850 | 3 229 303 | 540 268 | 17 346 141 | 14 753 806 | 321 |
Statistics
Commercial networks and enterprises81 336 936 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNYX EURO SERVICES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Braşov , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECHNYX EURO SERVICES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNYX EURO SERVICES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNYX EURO SERVICES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.541.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.326.598 |
| Stocuri | 56.441 |
| Creante | 28.191.680 |
| Casa si conturi la banci | 3.078.477 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 179.446 |
| DATORII | 5.957.126 |
| PROVIZIOANE | 764.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.325.835 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 81.336.936 |
| VENITURI TOTALE | 83.106.425 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.446.557 |
| Profitul brut | 3.659.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.344.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 413 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.472.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.944.198 |
| Creante | 26.490.647 |
| Casa si conturi la banci | 2.453.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 289.964 |
| DATORII | 5.364.933 |
| PROVIZIOANE | 1.360.799 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.981.139 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 69.920.164 |
| VENITURI TOTALE | 72.678.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.478.826 |
| Profitul brut | 1.199.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 994.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 393 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.890.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.968.126 |
| Stocuri | 3.029 |
| Creante | 22.098.849 |
| Casa si conturi la banci | 2.866.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 495.208 |
| DATORII | 4.366.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.986.615 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 59.384.788 |
| VENITURI TOTALE | 61.734.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.010.272 |
| Profitul brut | 2.724.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.687.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 375 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.565.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.086.598 |
| Creante | 20.574.930 |
| Casa si conturi la banci | 2.511.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 610.129 |
| DATORII | 4.083.788 |
| PROVIZIOANE | 880.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.298.868 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 46.012.141 |
| VENITURI TOTALE | 48.543.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.081.013 |
| Profitul brut | 3.462.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.221.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 359 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.070.412 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.717.510 |
| Creante | 18.965.102 |
| Casa si conturi la banci | 2.752.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 462.772 |
| DATORII | 3.615.192 |
| VENITURI IN AVANS | 802.948 |
| PROVIZIOANE | 754.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.077.759 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 41.454.062 |
| VENITURI TOTALE | 42.953.136 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.859.356 |
| Profitul brut | 93.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.431 |
| Numar mediu de salariati | 343 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 819.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.187.979 |
| Creante | 17.748.005 |
| Casa si conturi la banci | 3.439.974 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 804.469 |
| DATORII | 4.485.893 |
| PROVIZIOANE | 246.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.079.190 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 36.990.675 |
| VENITURI TOTALE | 39.012.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.194.261 |
| Profitul brut | 2.818.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.307.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 321 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 301.734 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.457.033 |
| Creante | 17.656.785 |
| Casa si conturi la banci | 800.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 562.489 |
| DATORII | 3.342.175 |
| PROVIZIOANE | 207.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.772.081 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 31.537.781 |
| VENITURI TOTALE | 33.060.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.485.266 |
| Profitul brut | 575.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 464.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 314 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 313.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.467.468 |
| Creante | 17.351.079 |
| Casa si conturi la banci | 1.116.389 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 187.693 |
| DATORII | 3.587.534 |
| PROVIZIOANE | 73.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.307.544 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 28.440.708 |
| VENITURI TOTALE | 29.805.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.131.574 |
| Profitul brut | 673.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 553.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 313 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 540.268 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.346.141 |
| Creante | 16.117.271 |
| Casa si conturi la banci | 1.228.870 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.700 |
| DATORII | 3.229.303 |
| PROVIZIOANE | 80.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.753.806 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 27.323.090 |
| VENITURI TOTALE | 29.194.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.256.057 |
| Profitul brut | 1.938.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.597.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 321 |