INTER-GAS TRADING SRL
| Denumire | INTER-GAS TRADING SRL |
| CUI | 17940109 |
| Nr. Reg. Com. | J2005015417403 |
| EUID | ROONRC.J2005015417403 |
| CAEN | 4681 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-09-08 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 127 075 919 | 3 391 718 | 14 380 516 | 7 652 262 | 15 137 993 | 9 419 462 | 17 |
| 2023 | 128 460 827 | 8 218 292 | 11 535 223 | 8 619 369 | 15 657 029 | 13 417 298 | 18 |
| 2022 | 197 754 888 | 11 791 684 | 9 628 138 | 7 781 313 | 14 055 485 | 12 793 748 | 17 |
| 2021 | 161 670 702 | 6 916 803 | 7 584 471 | 8 580 459 | 10 844 560 | 12 354 250 | 21 |
| 2020 | 110 034 549 | 9 820 906 | 7 946 223 | 8 706 162 | 12 552 497 | 14 228 038 | 21 |
| 2019 | 120 932 261 | 7 123 544 | 9 021 785 | 8 072 564 | 11 194 372 | 11 038 347 | 26 |
| 2018 | 90 820 223 | 3 049 294 | 9 830 347 | 7 527 037 | 11 199 005 | 9 922 836 | 24 |
| 2017 | 39 417 822 | 927 526 | 7 290 535 | 6 336 822 | 6 790 209 | 6 873 542 | 24 |
| 2016 | 37 755 631 | 1 396 353 | 6 111 914 | 4 885 158 | 6 182 666 | 5 946 017 | 29 |
Statistics
Commercial networks and enterprises127 075 919 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTER-GAS TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4681 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4681: Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTER-GAS TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTER-GAS TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTER-GAS TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.652.262 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.137.993 |
| Stocuri | 3.547.199 |
| Creante | 11.559.341 |
| Casa si conturi la banci | 31.453 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.023.223 |
| DATORII | 14.380.516 |
| VENITURI IN AVANS | 13.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.419.462 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 127.075.919 |
| VENITURI TOTALE | 128.684.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.754.614 |
| Profitul brut | 3.929.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.391.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.619.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.657.029 |
| Stocuri | 3.948.498 |
| Creante | 10.154.637 |
| Casa si conturi la banci | 1.553.894 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 689.623 |
| DATORII | 11.535.223 |
| VENITURI IN AVANS | 13.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.417.298 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 128.460.827 |
| VENITURI TOTALE | 129.473.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.642.452 |
| Profitul brut | 9.831.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.218.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.781.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.055.485 |
| Stocuri | 3.654.080 |
| Creante | 9.374.087 |
| Casa si conturi la banci | 1.027.318 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 598.588 |
| DATORII | 9.628.138 |
| VENITURI IN AVANS | 13.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.793.748 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 197.754.888 |
| VENITURI TOTALE | 198.173.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 184.164.667 |
| Profitul brut | 14.008.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.791.684 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.580.459 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.844.560 |
| Stocuri | 4.718.098 |
| Creante | 5.914.786 |
| Casa si conturi la banci | 211.676 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 513.702 |
| DATORII | 7.584.471 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.354.250 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 161.670.702 |
| VENITURI TOTALE | 162.132.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 154.130.880 |
| Profitul brut | 8.001.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.916.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.706.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.552.497 |
| Stocuri | 6.854.934 |
| Creante | 5.598.420 |
| Casa si conturi la banci | 99.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 915.602 |
| DATORII | 7.946.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.228.038 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 110.034.549 |
| VENITURI TOTALE | 110.510.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.179.554 |
| Profitul brut | 11.331.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.820.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.072.564 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.194.372 |
| Stocuri | 4.928.396 |
| Creante | 6.221.584 |
| Casa si conturi la banci | 44.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 793.196 |
| DATORII | 9.021.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.038.347 |
| Capital subscris varsat | 721.000 |
| Cifra de afaceri neta | 120.932.261 |
| VENITURI TOTALE | 121.799.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.378.135 |
| Profitul brut | 8.421.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.123.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.527.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.199.005 |
| Stocuri | 1.038.929 |
| Creante | 10.130.341 |
| Casa si conturi la banci | 29.735 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.027.141 |
| DATORII | 9.830.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.922.836 |
| Capital subscris varsat | 720.000 |
| Cifra de afaceri neta | 90.820.223 |
| VENITURI TOTALE | 91.112.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.444.512 |
| Profitul brut | 3.668.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.049.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.336.822 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.790.209 |
| Stocuri | 1.193.477 |
| Creante | 5.575.932 |
| Casa si conturi la banci | 20.800 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.037.046 |
| DATORII | 7.290.535 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.873.542 |
| Capital subscris varsat | 720.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.417.822 |
| VENITURI TOTALE | 39.941.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.839.013 |
| Profitul brut | 1.102.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 927.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.885.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.182.666 |
| Stocuri | 470.209 |
| Creante | 5.695.777 |
| Casa si conturi la banci | 16.680 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 990.107 |
| DATORII | 6.111.914 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.946.017 |
| Capital subscris varsat | 720.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.755.631 |
| VENITURI TOTALE | 38.097.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.475.535 |
| Profitul brut | 1.622.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.396.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |