MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L.
| Denumire | MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 18646226 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000919171 |
| EUID | ROONRC.J2017000919171 |
| CAEN | 4332 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-31 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GARDEN DANIEL | - | Norvegia |
| BIRKELAND STEFFEN ANDRÉ | depline exercitate separat | Norvegia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 47 107 168 | 3 691 475 | 3 434 985 | 1 640 158 | 77 334 697 | 20 271 520 | 104 |
| 2023 | 12 329 416 | -1 872 871 | 6 610 568 | 1 255 358 | 79 813 573 | 16 580 045 | 107 |
| 2022 | 17 118 738 | -2 449 463 | 8 234 218 | 1 917 785 | 43 629 451 | 18 452 917 | 86 |
| 2021 | 75 961 201 | 17 804 342 | 10 175 455 | — | — | — | 81 |
| 2020 | 107 099 043 | 1 813 799 | 2 677 286 | — | — | — | 82 |
| 2019 | 52 200 791 | 2 215 444 | 6 660 919 | 1 755 209 | 108 000 677 | 6 499 528 | 85 |
| 2018 | 24 974 435 | 2 213 088 | 12 003 713 | 1 880 980 | 64 884 834 | 6 112 850 | 60 |
| 2017 | 32 237 285 | 9 019 320 | 13 018 495 | 2 050 425 | 32 098 975 | 3 898 762 | 51 |
| 2016 | 11 448 618 | -80 079 | 7 357 919 | 1 938 205 | 30 880 756 | -5 120 558 | 54 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 107 168 lei
282%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4332 Rev. 2 (echivalent: 4332 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Brăila , domeniul 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.640.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.334.697 |
| Stocuri | 38.237.058 |
| Creante | 12.416.644 |
| Casa si conturi la banci | 26.680.995 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.278 |
| DATORII | 3.434.985 |
| VENITURI IN AVANS | 53.284.680 |
| PROVIZIOANE | 2.080.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.271.520 |
| Capital subscris varsat | 71.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.107.168 |
| VENITURI TOTALE | 46.966.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.496.930 |
| Profitul brut | 4.469.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.691.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.255.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.813.573 |
| Stocuri | 46.610.885 |
| Creante | 11.176.011 |
| Casa si conturi la banci | 22.026.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.871 |
| DATORII | 6.610.568 |
| VENITURI IN AVANS | 55.429.605 |
| PROVIZIOANE | 2.468.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.580.045 |
| Capital subscris varsat | 71.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.329.416 |
| VENITURI TOTALE | 36.032.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.904.908 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.872.871 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.872.871 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.917.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.629.451 |
| Stocuri | 20.963.690 |
| Creante | 10.028.468 |
| Casa si conturi la banci | 12.637.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.345 |
| DATORII | 8.234.218 |
| VENITURI IN AVANS | 13.008.595 |
| PROVIZIOANE | 5.871.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.452.917 |
| Capital subscris varsat | 71.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.118.738 |
| VENITURI TOTALE | 30.155.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.459.889 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.304.224 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.449.463 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.755.209 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108.000.677 |
| Stocuri | 83.877.651 |
| Creante | 16.755.374 |
| Casa si conturi la banci | 7.367.652 |
| DATORII | 6.660.919 |
| VENITURI IN AVANS | 96.508.502 |
| PROVIZIOANE | 86.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.499.528 |
| Capital subscris varsat | 71.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.200.791 |
| VENITURI TOTALE | 92.076.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.424.874 |
| Profitul brut | 2.651.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.215.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.880.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.884.834 |
| Stocuri | 54.622.659 |
| Creante | 9.559.341 |
| Casa si conturi la banci | 702.834 |
| DATORII | 12.003.713 |
| VENITURI IN AVANS | 48.410.871 |
| PROVIZIOANE | 238.380 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.112.850 |
| Capital subscris varsat | 71.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.974.435 |
| VENITURI TOTALE | 48.821.477 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.227.255 |
| Profitul brut | 2.594.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.213.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.050.425 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.098.975 |
| Stocuri | 25.633.675 |
| Creante | 4.312.437 |
| Casa si conturi la banci | 2.152.863 |
| DATORII | 13.018.495 |
| VENITURI IN AVANS | 16.393.763 |
| PROVIZIOANE | 838.380 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.898.762 |
| Capital subscris varsat | 70.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.237.285 |
| VENITURI TOTALE | 30.733.713 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.817.740 |
| Profitul brut | 10.915.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.019.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.938.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.880.756 |
| Stocuri | 23.454.267 |
| Creante | 2.172.330 |
| Casa si conturi la banci | 5.254.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.991 |
| DATORII | 7.357.919 |
| VENITURI IN AVANS | 30.593.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.120.558 |
| Capital subscris varsat | 70.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.448.618 |
| VENITURI TOTALE | 23.941.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.021.997 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.079 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 80.079 |
| Numar mediu de salariati | 54 |