STEEL BUSINESS PROFILES SRL
| Denumire | STEEL BUSINESS PROFILES SRL |
| CUI | 18841014 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001382231 |
| EUID | ROONRC.J2006001382231 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-10 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOIAN VIOLETA - IULIANA | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
| CAVERNI LUIGI | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 195 695 | 992 517 | 16 218 471 | — | — | — | 67 |
| 2024 | 66 526 591 | 3 352 948 | 16 669 083 | 26 563 508 | 17 540 223 | 27 446 640 | 68 |
| 2023 | 68 868 217 | 5 295 817 | 13 293 410 | 23 578 959 | 17 505 299 | 27 793 692 | 64 |
| 2022 | 79 560 355 | 7 834 294 | 17 859 167 | 24 943 673 | 19 310 035 | 26 397 876 | 63 |
| 2021 | 80 089 364 | 8 630 669 | 18 472 756 | 12 744 937 | 21 763 270 | 16 036 087 | 64 |
| 2020 | 49 114 997 | 2 990 679 | 17 291 332 | 12 260 704 | 15 228 235 | 10 202 622 | 66 |
| 2019 | 40 883 628 | 1 811 698 | 12 487 630 | 7 946 748 | 13 106 369 | 8 636 622 | 54 |
| 2018 | 39 262 828 | 1 456 472 | 12 520 382 | 7 919 154 | 11 858 904 | 7 261 865 | 50 |
| 2017 | 43 397 558 | 1 941 887 | 16 692 800 | 8 514 265 | 13 975 379 | 5 805 393 | 32 |
| 2016 | 34 794 138 | 2 976 022 | 11 270 555 | 7 777 134 | 8 836 634 | 5 351 517 | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises60 195 695 lei
-10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEEL BUSINESS PROFILES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEEL BUSINESS PROFILES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEEL BUSINESS PROFILES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEEL BUSINESS PROFILES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.563.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.540.223 |
| Stocuri | 5.643.210 |
| Creante | 10.132.934 |
| Casa si conturi la banci | 1.764.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.992 |
| DATORII | 16.669.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.446.640 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.526.591 |
| VENITURI TOTALE | 67.150.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.331.564 |
| Profitul brut | 3.819.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.352.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.578.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.505.299 |
| Stocuri | 4.577.108 |
| Creante | 10.186.155 |
| Casa si conturi la banci | 2.742.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.844 |
| DATORII | 13.293.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.793.692 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 68.868.217 |
| VENITURI TOTALE | 68.124.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.211.741 |
| Profitul brut | 5.912.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.295.817 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.943.673 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.310.035 |
| Stocuri | 7.194.804 |
| Creante | 9.645.840 |
| Casa si conturi la banci | 2.469.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.335 |
| DATORII | 17.859.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.397.876 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 79.560.355 |
| VENITURI TOTALE | 79.415.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.767.956 |
| Profitul brut | 8.647.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.834.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.744.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.763.270 |
| Stocuri | 8.489.797 |
| Creante | 10.822.618 |
| Casa si conturi la banci | 2.450.855 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 636 |
| DATORII | 18.472.756 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.036.087 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 80.089.364 |
| VENITURI TOTALE | 80.787.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.861.106 |
| Profitul brut | 9.925.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.630.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.260.704 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.228.235 |
| Stocuri | 4.593.212 |
| Creante | 8.999.434 |
| Casa si conturi la banci | 1.635.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.015 |
| DATORII | 17.291.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.202.622 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 49.114.997 |
| VENITURI TOTALE | 49.514.951 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.089.213 |
| Profitul brut | 3.425.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.990.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.946.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.106.369 |
| Stocuri | 3.659.444 |
| Creante | 7.285.361 |
| Casa si conturi la banci | 2.161.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.135 |
| DATORII | 12.487.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.636.622 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.883.628 |
| VENITURI TOTALE | 41.324.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.219.937 |
| Profitul brut | 2.104.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.811.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.919.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.858.904 |
| Stocuri | 3.675.091 |
| Creante | 7.370.834 |
| Casa si conturi la banci | 812.979 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.189 |
| DATORII | 12.520.382 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.261.865 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.262.828 |
| VENITURI TOTALE | 43.588.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.902.031 |
| Profitul brut | 1.686.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.456.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.514.265 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.975.379 |
| Stocuri | 2.325.739 |
| Creante | 10.891.203 |
| Casa si conturi la banci | 758.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.549 |
| DATORII | 16.692.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.805.393 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.397.558 |
| VENITURI TOTALE | 44.151.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.903.204 |
| Profitul brut | 2.248.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.941.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.777.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.836.634 |
| Stocuri | 1.091.320 |
| Creante | 6.984.238 |
| Casa si conturi la banci | 761.076 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.304 |
| DATORII | 11.270.555 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.351.517 |
| Capital subscris varsat | 151.200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.794.138 |
| VENITURI TOTALE | 35.004.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.539.400 |
| Profitul brut | 3.464.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.976.022 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |