ROVEKA FARM IMPEX SRL
| Denumire | ROVEKA FARM IMPEX SRL |
| CUI | 18899431 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001555053 |
| EUID | ROONRC.J2006001555053 |
| CAEN | 4623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-08-01 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DURDEVIC MILAN | - | Serbia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 385 514 | 11 122 244 | 28 056 213 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 66 913 157 | 3 671 147 | 3 051 484 | 1 393 162 | 9 354 910 | 7 696 588 | 19 |
| 2023 | 51 077 841 | 345 525 | 3 406 389 | 487 609 | 4 827 750 | 4 025 441 | 22 |
| 2022 | 27 914 418 | 46 759 | 2 022 086 | 502 926 | 5 199 077 | 3 679 917 | 21 |
| 2021 | 36 132 487 | 84 434 | 1 567 916 | 660 979 | 4 540 094 | 3 633 157 | 21 |
| 2020 | 38 245 377 | 184 080 | 255 429 | 835 920 | 2 968 232 | 3 548 723 | 21 |
| 2019 | 35 887 307 | 9 986 | 5 292 279 | 1 025 970 | 7 630 953 | 3 364 644 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 21 238 704 | 123 382 | 1 285 948 | 1 103 196 | 1 942 529 | 1 759 777 | 11 |
| 2016 | 13 417 149 | 230 482 | 3 253 617 | 1 170 890 | 2 542 200 | 1 062 318 | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises128 385 514 lei
92%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROVEKA FARM IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4623 Rev. 2 (echivalent: 4623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4623: Comerț cu ridicata al animalelor vii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROVEKA FARM IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROVEKA FARM IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROVEKA FARM IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.393.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.354.910 |
| Stocuri | 2.883.535 |
| Creante | 6.232.136 |
| Casa si conturi la banci | 239.239 |
| DATORII | 3.051.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.696.588 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.913.157 |
| VENITURI TOTALE | 65.513.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.265.147 |
| Profitul brut | 4.248.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.671.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 487.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.827.750 |
| Stocuri | 3.158.923 |
| Creante | 1.439.851 |
| Casa si conturi la banci | 228.976 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.116.471 |
| DATORII | 3.406.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.025.441 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.077.841 |
| VENITURI TOTALE | 51.652.268 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.234.631 |
| Profitul brut | 417.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 345.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 502.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.199.077 |
| Stocuri | 351.942 |
| Creante | 3.498.450 |
| Casa si conturi la banci | 1.348.685 |
| DATORII | 2.022.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.679.917 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.914.418 |
| VENITURI TOTALE | 28.571.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.514.641 |
| Profitul brut | 57.030 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 46.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 660.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.540.094 |
| Stocuri | 1.181.854 |
| Creante | 3.009.754 |
| Casa si conturi la banci | 348.486 |
| DATORII | 1.567.916 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.633.157 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.132.487 |
| VENITURI TOTALE | 36.157.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.057.360 |
| Profitul brut | 99.916 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 835.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.968.232 |
| Stocuri | 1.040.320 |
| Creante | 1.397.675 |
| Casa si conturi la banci | 530.237 |
| DATORII | 255.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.548.723 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.245.377 |
| VENITURI TOTALE | 38.339.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.102.085 |
| Profitul brut | 236.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 184.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.025.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.630.953 |
| Stocuri | 947.653 |
| Creante | 6.517.610 |
| Casa si conturi la banci | 165.690 |
| DATORII | 5.292.279 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.364.644 |
| Capital subscris varsat | 1.702.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.887.307 |
| VENITURI TOTALE | 36.666.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.646.348 |
| Profitul brut | 19.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.103.196 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.942.529 |
| Stocuri | 599.361 |
| Creante | 1.230.993 |
| Casa si conturi la banci | 112.175 |
| DATORII | 1.285.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.759.777 |
| Capital subscris varsat | 1.701.200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.238.704 |
| VENITURI TOTALE | 21.378.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.224.431 |
| Profitul brut | 153.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 123.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.170.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.542.200 |
| Stocuri | 704.172 |
| Creante | 1.264.416 |
| Casa si conturi la banci | 573.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 602.845 |
| DATORII | 3.253.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.062.318 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.417.149 |
| VENITURI TOTALE | 13.433.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.182.733 |
| Profitul brut | 250.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 230.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |