KNC IMPEX SRL
| Denumire | KNC IMPEX SRL |
| CUI | 19501398 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002515230 |
| EUID | ROONRC.J23/2515/2006 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-07 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| REYHAN NAZIF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 20 090 812 | 3 485 555 | 5 392 309 | 6 086 225 | 2 578 363 | 3 965 824 | 63 |
| 2023 | 14 978 281 | 3 159 729 | 1 437 812 | 5 594 930 | 2 761 168 | 7 280 725 | 44 |
| 2022 | 12 113 153 | 2 548 380 | 667 833 | 4 418 227 | 801 412 | 4 937 071 | 37 |
| 2021 | 9 029 080 | 1 633 891 | 427 885 | 2 457 358 | 1 525 480 | 3 878 607 | 30 |
| 2020 | 6 022 401 | 786 598 | 543 412 | 1 803 439 | 989 251 | 2 714 246 | 23 |
| 2019 | 8 568 518 | 1 034 333 | 542 276 | 1 768 981 | 1 404 110 | 3 126 091 | 47 |
| 2018 | 8 284 302 | 1 234 130 | 258 687 | 1 870 338 | 1 540 413 | 3 212 174 | 63 |
| 2017 | 8 185 273 | 623 235 | 203 543 | 735 322 | 491 887 | 1 023 666 | 86 |
| 2016 | 13 617 683 | 333 463 | 2 191 217 | 156 112 | 3 267 998 | 1 232 893 | 115 |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 090 812 lei
34%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KNC IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KNC IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KNC IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KNC IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.086.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.578.363 |
| Stocuri | 332.363 |
| Creante | 511.175 |
| Casa si conturi la banci | 1.734.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 693.545 |
| DATORII | 5.392.309 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.965.824 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.090.812 |
| VENITURI TOTALE | 22.168.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.973.989 |
| Profitul brut | 4.194.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.485.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.594.930 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.761.168 |
| Stocuri | 334.198 |
| Creante | 478.814 |
| Casa si conturi la banci | 1.948.156 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 362.439 |
| DATORII | 1.437.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.280.725 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.978.281 |
| VENITURI TOTALE | 16.474.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.816.712 |
| Profitul brut | 3.657.853 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.159.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.418.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 801.412 |
| Stocuri | 289.797 |
| Creante | 222.879 |
| Casa si conturi la banci | 288.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 385.265 |
| DATORII | 667.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.937.071 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.113.153 |
| VENITURI TOTALE | 13.515.927 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.538.203 |
| Profitul brut | 2.977.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.548.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.457.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.525.480 |
| Stocuri | 173.610 |
| Creante | 222.683 |
| Casa si conturi la banci | 1.129.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 323.654 |
| DATORII | 427.885 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.878.607 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.029.080 |
| VENITURI TOTALE | 9.922.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.996.771 |
| Profitul brut | 1.925.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.633.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.803.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 989.251 |
| Stocuri | 56.371 |
| Creante | 176.190 |
| Casa si conturi la banci | 756.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 464.968 |
| DATORII | 543.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.714.246 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.022.401 |
| VENITURI TOTALE | 6.081.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.148.302 |
| Profitul brut | 932.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 786.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.768.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.404.110 |
| Stocuri | 27.761 |
| Creante | 187.388 |
| Casa si conturi la banci | 1.188.961 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 495.276 |
| DATORII | 542.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.126.091 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.568.518 |
| VENITURI TOTALE | 8.185.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.912.694 |
| Profitul brut | 1.272.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.034.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.870.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.540.413 |
| Stocuri | 185.326 |
| Creante | 156.921 |
| Casa si conturi la banci | 1.198.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.110 |
| DATORII | 258.687 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.212.174 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.284.302 |
| VENITURI TOTALE | 9.005.153 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.485.113 |
| Profitul brut | 1.520.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.234.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 735.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 491.887 |
| Stocuri | 62.380 |
| Creante | 3.952 |
| Casa si conturi la banci | 425.555 |
| DATORII | 203.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.023.666 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.185.273 |
| VENITURI TOTALE | 8.185.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.562.038 |
| Profitul brut | 623.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 623.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.267.998 |
| Stocuri | 48.453 |
| Creante | 2.300.669 |
| Casa si conturi la banci | 918.876 |
| DATORII | 2.191.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.232.893 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.617.683 |
| VENITURI TOTALE | 13.624.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.291.448 |
| Profitul brut | 333.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |